Siemens ER20CF

Debata okoli voznega parka
boris
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 293
Pridružen: 10.09.2006, 21:22
Kraj: Obala

Re: Siemens ER20CF

Odgovor Napisal/-a boris »

še moje osebno mnenje...
če bi bla mašina enakega design-a kakor naša "živa" bi bila praw lepa lokica... tako pa je praw glomazno grda...
ampak verjetno če naročuješ veliko količino, ti naredijo take oblike kakor ti srce poželi...
karakteristike so pa vredu, vlečna sila 450kN, MTU motorji so tudi super, varčni in vzdržljivi...
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Siemens ER20CF

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Nurmi napisal/-a: Samo ne vem ali ne da ta mašina nič glasu od sebe,ali pa mi je zvočnik crknil.Samo neki murenčki se slišijo :mrgreen:
Saj boš počasi skapiral. Tisti, ki hudo ropota, še ni rečeno da tudi veliko naredi.Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: Siemens ER20CF

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Dolfe napisal/-a:
Nurmi napisal/-a: Samo ne vem ali ne da ta mašina nič glasu od sebe,ali pa mi je zvočnik crknil.Samo neki murenčki se slišijo :mrgreen:
Saj boš počasi skapiral. Tisti, ki hudo ropota, še ni rečeno da tudi veliko naredi.Slika
Dolfe, Nurmi se še ni opomogel glede zvoka (trušča) od obiska Šarganske osmice (beri, trubači v času večerje), tako da še dandanes Regana pri polni obremenitvi sliši le kot lahek prelet čebele.
Tine
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Siemens ER20CF

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

:lol: Tine posledice so definitivno!
Dolfa jaz ne vem kako imate upokojenci to pošlihtano ampak meni ne pašejo "mutaste" ne tko ne drugače. :lol:
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Siemens ER20CF

Odgovor Napisal/-a cokla »

Nurmi napisal/-a: Dolfa jaz ne vem kako imate upokojenci to pošlihtano ampak meni ne pašejo "mutaste" ne tko ne drugače. :lol:
Ooooo, pa včasih prav paše "mutasta"....tudi , če nisi v penziji... :mrgreen:
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
holding
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1799
Pridružen: 30.12.2006, 13:03

Re: Siemens ER20CF

Odgovor Napisal/-a holding »

Barbarpapa1 napisal/-a: Na tej temi jeprecej govora o povezovanju lokomotiv. Glede na @Nurmijevo izjavo zgoraj me zanima, če obstaja kak standard v zvezi s tem povezovanjem v smislu, da bi taka naveza bila univerzalna, torej neodvisna od proizvajalca.
...za standard ne vem... :?: ...so pa Avstrijci v drugi polovici devetdesetih, ko so se začeli pojavljati Taurusi, preuredili svoje 20 in 30 let stare 1042 in 1044 v 1142 in 1144 za vožnjo v spregi, tako da so 1142-1144-1216-1116 kombinacije spreg (tandemov) popolnoma normalne... :lol: ...
Odgovori