Kombinirani vlak

Debata okoli voznega parka
Uporabniški avatar
_Borsig_
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3102
Pridružen: 08.01.2009, 15:42
Kraj: Pragersko

Re: Kombinirani vlak

Odgovor Napisal/-a _Borsig_ »

miha30 napisal/-a:...Torej, ako su varali mene... itd., itd,....
[-X [-X [-X

...ako su lagali mene......
:mrgreen:

Po linku teksta še link do "glazbene izvedbe"
LP _Borsig_

Pa fajn se še mejte!
stalni potnik
Kurjač
Kurjač
Prispevkov: 41
Pridružen: 22.04.2012, 23:46

Re: Kombinirani vlak

Odgovor Napisal/-a stalni potnik »

Danes sem zopet videl vlak OPTIMO EXPRESS, ko je šel proti Avstriji.

Lokomotiva, nato 3 potniški vagoni (spalnik, restavracija, spalnik) in 15 pokritih tovornih vagonov (3 vagoni iste vrste s harmoniko na sredini vagona in 12 vagonov iste vrste).
bronz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 435
Pridružen: 03.09.2009, 6:35

Re: Kombinirani vlak

Odgovor Napisal/-a bronz »

stalni potnik napisal/-a:Danes sem zopet videl vlak OPTIMO EXPRESS, ko je šel proti Avstriji.

Lokomotiva, nato 3 potniški vagoni (spalnik, restavracija, spalnik) in 15 pokritih tovornih vagonov (3 vagoni iste vrste s harmoniko na sredini vagona in 12 vagonov iste vrste).
Jaz sem ga tudi videl, brez zajebancije :mrgreen: :mrgreen:
Ni ga junaka...............................................................................................................
preverjevalec
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 66
Pridružen: 10.02.2013, 0:54

Re: Kombinirani vlak

Odgovor Napisal/-a preverjevalec »

stalni potnik napisal/-a:
železocestnik napisal/-a:Jest nobeni sprevodnici nič ne verjamem...bogve, kaj ima za bregom :puf
V bistvu sem ji jaz v usta položil besede, ona je samo pritrdila, čeprav pomislim, bi ji lahko v usta položil tudi kaj bolj oprijemljivega :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mislim, da na videz poznam tole sprevodnico :mrgreen:, res luštna, sam se mi zdi, da je že oddana :cry:.
Only fools never change!
dare20
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 371
Pridružen: 10.02.2011, 15:59

Re: Kombinirani vlak

Odgovor Napisal/-a dare20 »

Ni res. TAkšni vlaki vozijo tudi po Sloveniji. NAmreč za potrebe vojske recimo Italjanske v okviru NATO so dodani tovornim vagonom tudi potniški vagoni, kjer je tudi spremljava in straža. Sam sem vozil tudi tak vlak in kdor vozi mora biti vedno v navezi z spremljavo, če je slučajno kaj izrednednosti. Da ne govorim o drugih varnostnih ukrepih.

V času JŽ pa se je vozila municija in druge stvari.
ZAto je sprevodnica povedala dovolj in ni pošteno, da je jo žali. Več pa potniku ni potrebno vedeti. Sestava teh vlakov je seznanjen dispečper in tudi policija in lokalna vojaške enote.
preverjevalec
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 66
Pridružen: 10.02.2013, 0:54

Re: Kombinirani vlak

Odgovor Napisal/-a preverjevalec »

dare20 napisal/-a: Ni res. Takšni vlaki vozijo tudi po Sloveniji. Namreč za potrebe vojske recimo Italjanske v okviru NATO so dodani tovornim vagonom tudi potniški vagoni, kjer je tudi spremljava in straža. Sam sem vozil tudi tak vlak in kdor vozi mora biti vedno v navezi z spremljavo, če je slučajno kaj izrednednosti. Da ne govorim o drugih varnostnih ukrepih.

V času JŽ pa se je vozila municija in druge stvari.
Zato je sprevodnica povedala dovolj in ni pošteno, da je jo žali. Več pa potniku ni potrebno vedeti. Sestava teh vlakov je seznanjen dispečper in tudi policija in lokalna vojaške enote.
Dare, pomiri se, noben nobenega ne žali, od kdaj pa je zafrkancija na temo "sej veš česa" žalitev, ja iz česa smo pa pol mi vsi nastali, a iz tega da sta dve osebi nasprotnega spola stali celo življenje par metrov ena proč od druge :-s?

Poleg tega pa je to tema o vlaku na relaciji Beljak (Villach) - Odrin (Edirne), ki je (če je še vedno) omenjen tudi na internetni strani Slovenskih železnic, tako da to tudi ni ne vem kakšna skrivnost :-$ :-#!

Noben pa ni rekel, da mora sprevodnica vse povedati, če jo pa nekdo oceni, da dobro izgleda, a je to za žensko žalitev :-k?

Lep pozdrav.
Only fools never change!
dare20
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 371
Pridružen: 10.02.2011, 15:59

Re: Kombinirani vlak

Odgovor Napisal/-a dare20 »

Glej ko mi odgovarjaš poglej kaj so pisali drugi. ZAto ni korektno do zaposlenih na Sž, da se jih tako navaja.

Tukaj sem ti oposal tudi več drugih varjant vožnje vlakov in ni samo eden primer, da je v tovornem vlaku vključen tudi potniški vagon.
preverjevalec
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 66
Pridružen: 10.02.2013, 0:54

Re: Kombinirani vlak

Odgovor Napisal/-a preverjevalec »

dare20 napisal/-a: Glej, ko mi odgovarjaš, poglej kaj so pisali drugi. Zato ni korektno do zaposlenih na SŽ, da se jih tako navaja.

Tukaj sem ti opisal tudi več drugih varjant vožnje vlakov in ni samo eden primer, da je v tovornem vlaku vključen tudi potniški vagon.
Dare, imaš čisto prav, bom uredil zadevo :jezn.

Stalni potnik [-X , prosim če se v bodoče vzdržiš :-# neprimernih namigovalnih komentarjev na račun zaposlenih na Slovenskih železnicah, saj imajo tudi pripadnice lepšega spola O:) svoje dostojanstvo preko katerega ne smeš iti :banned2!

Takole, mislim in upam, da je razumel sporočilo in da je stvar s tem urejena :!:!
Only fools never change!
Zaklenjeno