Siemens - Vectron

Debata okoli voznega parka
Odgovori
Uporabniški avatar
petindvajsetka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 28.08.2011, 19:57

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a petindvajsetka »

TGV Lyria napisal/-a:Ok, zaleteli ste se v moje besede.
Torej, kot najbrž že vemo Vectron nima stranskih oken. Torej pogled strojevodje levo in desno :arrow: stena, stena.
Pa še tisti dvignjeni levi in desni del armature delujeta nekako zastrašujoče. Zato sem pač napisal kar sem...
Moje mnenje je, da ne moreš oceniti "klavstrofobičnosti" kabine po slikah, ampak jo lahko ocenijo le tisti, ki upravljajo z Vectronom :?:
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a cokla »

Klaustrofobičen je lahko le tisti, ki ima klaustrofobijo...in tak ne more biti strojevodja....

Je trab še kaj razglabljat?
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
petindvajsetka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 28.08.2011, 19:57

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a petindvajsetka »

Po moje najboljše, da zadnjih par postov o klavstrofobiji vržeš v smetišče, z mojim vred. :thumbupl
Uporabniški avatar
Re 4/4
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4293
Pridružen: 01.09.2011, 20:55

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a Re 4/4 »

Pri sosedih Hrvatih se nekaj "kuha". Vectron 193 822 je ponovno na Hrvaškem. Prišel je preko Koprivnice z RCC-jevo 1063.
Uporabniški avatar
1216-001
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 699
Pridružen: 28.11.2008, 11:16

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a 1216-001 »

Vzrok,da se Vectron trenutno nahaja na Hrvaškem natančneje v Gredlju je promocijska vožnja.V Gredlju ga bodo zglancali in v soboto13.06.se odpravi strojni na Opčine v nedeljo 14.06. vozi promocijsko RCAjev novi produkt kontejnerski vlak Trst CMR - Budimpešta Bilk via Dobova Zagreb brez menjave lokomotive.
Zadnjič spremenil 1216-001, dne 09.06.2015, 22:10, skupaj popravljeno 1 krat.
TGV Lyria
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2562
Pridružen: 24.03.2008, 20:13
Kraj: Baška grapa

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a TGV Lyria »

1216-001 napisal/-a:Vzrok,da se Vectron trenutno nahaja na Hrvaškem natančneje v Gredlju je promocijska vožnja.V Gredlju ga bodo zglancali in v soboto13.06.se odpravi strojni na Opčine v nedeljo 14.06. vozi promocijsko RCAjev novi produkt kontejnerski vlak Trst CMR - Budimpešta Bilk brez menjave lokomotive.
To pa ne bo šlo. [-X [-X [-X Razen če gre čez Trbiž.
Uporabniški avatar
1216-001
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 699
Pridružen: 28.11.2008, 11:16

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a 1216-001 »

TGV Lyria napisal/-a:
1216-001 napisal/-a:Vzrok,da se Vectron trenutno nahaja na Hrvaškem natančneje v Gredlju je promocijska vožnja.V Gredlju ga bodo zglancali in v soboto13.06.se odpravi strojni na Opčine v nedeljo 14.06. vozi promocijsko RCAjev novi produkt kontejnerski vlak Trst CMR - Budimpešta Bilk brez menjave lokomotive.
To pa ne bo šlo. [-X [-X [-X Razen če gre čez Trbiž.
Dobro za take dlakocepce kot si ti drugič ne bom poda kakšne informacije,da ne bo potrebe dlako cepit.Bom raje zadržal zase.
Uporabniški avatar
Re 4/4
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4293
Pridružen: 01.09.2011, 20:55

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a Re 4/4 »

1216-001 napisal/-a:v soboto13.06.se odpravi strojni na Opčine v nedeljo 14.06. vozi promocijsko RCAjev novi produkt kontejnerski vlak Trst CMR - Budimpešta Bilk via Dobova Zagreb brez menjave lokomotive.
Kaj to je nova povezava, ali premaknitev trase Koper-Hodoš ( 2x menjava lok). No vem, da rca vozi v Trst, samo sem mislil, da potem na Videm-Trbiž.
Potem je to še en neuraden korak v razmišljanju o nakupu novih večsistemskih, če vam 3/15/25 kV lokomotiv baje močno primankuje.
Uporabniški avatar
1216-001
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 699
Pridružen: 28.11.2008, 11:16

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a 1216-001 »

Ja to je nov produkt,dvakrt tedensko Trst - Budimpešta preko Dobove.Je pa to z Vecktronom samo promocijska poteza,drugače se bodo lokomotive v Dobovi še naprej menjale,karor tudi na Madžarski meji v Gyekenysu.
Res je elok1216 zelo primanjkuje in se nekaj govori o nakupu 200 Vectronov saj so Taurusi raspršeni po celi srednji Evropi.Ampak to so zaenkrat samo govorice.Sem pa včeraj narobe navedel dan vožnje,saj bo vlak iz Opčin vozil v soboto
ne v nedeljo.
Uporabniški avatar
RitterVonGhega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1429
Pridružen: 13.09.2012, 14:35
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a RitterVonGhega »

1216-001 napisal/-a:Ja to je nov produkt,dvakrt tedensko Trst - Budimpešta preko Dobove.Je pa to z Vecktronom samo promocijska poteza,drugače se bodo lokomotive v Dobovi še naprej menjale,karor tudi na Madžarski meji v Gyekenysu.
Res je elok1216 zelo primanjkuje in se nekaj govori o nakupu 200 Vectronov saj so Taurusi raspršeni po celi srednji Evropi.Ampak to so zaenkrat samo govorice.Sem pa včeraj narobe navedel dan vožnje,saj bo vlak iz Opčin vozil v soboto
ne v nedeljo.
OBB bo nakupu ;

150 x Vectron
50 x Traxx 3
še ni uradno, eni kolegi iz dunaju je govori......
tudi Traxx 3 je test v dunaju...

lp
www.eurocitycard.blogspot.com novice in galerija..... :))
Uporabniški avatar
Re 4/4
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4293
Pridružen: 01.09.2011, 20:55

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a Re 4/4 »

RitterVonGhega napisal/-a:
150 x Vectron
50 x Traxx 3
še ni uradno, eni kolegi iz dunaju je govori......
tudi Traxx 3 je test v dunaju...

lp
Ko bo uradno bom verjel. Traxx 3 se testira, v veliki meri zaradi railpool-bls, da bodo lahko normalno vozili.
Uporabniški avatar
RitterVonGhega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1429
Pridružen: 13.09.2012, 14:35
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a RitterVonGhega »

poglej slika; https://www.facebook.com/EuroCityCardSl ... =1&theater na facebook, kdo ima všečkano , potem lahko vidi sliki...

lp :D
www.eurocitycard.blogspot.com novice in galerija..... :))
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4636
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a igor72 »

RitterVonGhega napisal/-a:poglej slika; https://www.facebook.com/EuroCityCardSl ... =1&theater na facebook, kdo ima všečkano , potem lahko vidi sliki...

lp :D
in tisti ki te nimamo všečkano??....že miljonkrat: nalimaj sliko ali pa si jo drži zase!!!! :evil:

@1216-001; se mi je zdela malo optimistična napoved da boste lahko iz Opčin vozili...menda je lokomotiva počakala kar v Sežani?
LEP DAN
Igor
Uporabniški avatar
rawbr
Strojevodja II
Strojevodja II
Prispevkov: 78
Pridružen: 29.11.2005, 22:12
Kraj: Sežana

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a rawbr »

Vectron na Krasi...

Slika

Slika
Lp Branko
Uporabniški avatar
RitterVonGhega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1429
Pridružen: 13.09.2012, 14:35
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Siemens - Vectron

Odgovor Napisal/-a RitterVonGhega »

www.eurocitycard.blogspot.com novice in galerija..... :))
Odgovori