vožnja v kabini vlaka

Debata okoli voznega parka
Odgovori
Uporabniški avatar
noell
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 88
Pridružen: 28.03.2014, 14:52
Kraj: Turnišče

vožnja v kabini vlaka

Odgovor Napisal/-a noell »

Živjo!
Mene pa zanima, kako je, ko se hočeš peljati v kabini vlaka. Ti strojevodja sploh pusti? Kako je pa pri tovornem? Pri reganu? Pri živi? Moraš kaj plačati?
Za odgovore se vam zahvaljujem!
Noell
lep pozdrav. Noell
Uporabniški avatar
Re 4/4
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4298
Pridružen: 01.09.2011, 20:55

Re: vožnja v kabini vlaka

Odgovor Napisal/-a Re 4/4 »

http://www.vlaki.info/forum/viewtopic.p ... ca#p139864" onclick="window.open(this.href);return false;
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: vožnja v kabini vlaka

Odgovor Napisal/-a cokla »

noell napisal/-a:Živjo!
Mene pa zanima, kako je, ko se hočeš peljati v kabini vlaka. Ti strojevodja sploh pusti? Kako je pa pri tovornem? Pri reganu? Pri živi? Moraš kaj plačati?
Za odgovore se vam zahvaljujem!
Noell
Ne...ker ne sme. Zaradi tega je lahko sankcioniran...
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
ZmAY
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 28
Pridružen: 23.09.2013, 20:05
Kraj: Kranj

Re: vožnja v kabini vlaka

Odgovor Napisal/-a ZmAY »

Na SŽ VIT moras pisat, meni je dovolilnico ene 2 leti nazaj izdal Robert Papež. Ampak za tovorni vlak ne verjamem da ti ugodijo, meni niso. Peljal sem se iz Kranja do Dobove in nazaj. Tja s 541, nazaj pa s 363 do LJ in naprej do Kranja spet s 541. Zastonj.
Uporabniški avatar
petindvajsetka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 28.08.2011, 19:57

Re: vožnja v kabini vlaka

Odgovor Napisal/-a petindvajsetka »

ZmAY napisal/-a:Na SŽ VIT moras pisat, meni je dovolilnico ene 2 leti nazaj izdal Robert Papež. Ampak za tovorni vlak ne verjamem da ti ugodijo, meni niso. Peljal sem se iz Kranja do Dobove in nazaj. Tja s 541, nazaj pa s 363 do LJ in naprej do Kranja spet s 541. Zastonj.
In bodi prepričan, da je po tej objavi ne boš več dobil. #-o Ko se bo to razbohotilo, bodo vsem rekli ne.
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: vožnja v kabini vlaka

Odgovor Napisal/-a Tono »

@noell: ker vožnje v kabini parne lokomotive pa sploh nisi omenil, smo nekateri megahudozelo jezni :)
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4117
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: vožnja v kabini vlaka

Odgovor Napisal/-a mkx »

Tono napisal/-a:@noell: ker vožnje v kabini parne lokomotive pa sploh nisi omenil, smo nekateri megahudozelo jezni :)
Mogoče pa ne sprašuje zato, ker vsi vemo, da je vožnja v kabini parne "mišn imposibl" ... meni še ni uspelo zlesti v kabino od Mizendola na sedem-in-četrt :mrgreen:
LP, Metod
Uporabniški avatar
noell
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 88
Pridružen: 28.03.2014, 14:52
Kraj: Turnišče

Re: vožnja v kabini vlaka

Odgovor Napisal/-a noell »

mkx napisal/-a:
Tono napisal/-a:@noell: ker vožnje v kabini parne lokomotive pa sploh nisi omenil, smo nekateri megahudozelo jezni :)
Mogoče pa ne sprašuje zato, ker vsi vemo, da je vožnja v kabini parne "mišn imposibl" ... meni še ni uspelo zlesti v kabino od Mizendola na sedem-in-četrt :mrgreen:
Ja vem... Parne i niso najbolj všeč. Bol kakšni regani,španke al pa brižite,mopedi,žive. To me še najbolj zanima.
In Tone, ne bodi megahudozelo jezen :thumbupr
lep pozdrav. Noell
Luka 84
Kurjač
Kurjač
Prispevkov: 40
Pridružen: 26.05.2014, 19:31

Re: vožnja v kabini vlaka

Odgovor Napisal/-a Luka 84 »

Tudi sam sem imel željo peljati se z serijo 664 na relaciji Rogatec-Celje (dolgoletna želja, pa še 30. rojstni dan tako mene kot lokomotiv :) )
Kljub pisni prošnji, ustnem dogovarjanju, dejstvu da je stric strojevodja mi dovolilnice niso izdali. So pa bili korektni in njihovo odločitev spoštujem, pravilnik je pa tudi jasen. Da pa bi brez dovolilnice tvegal sankcije za strojevodjo zaradi mojega "ljubiteljstva" se mi zdi pa skrajno neodgovorno. :!:
Pa pozdrav vsem strojevodjem, ki potrobijo v pozdrav, kadar se peljejo skozi Šmarje :thumbupl
Odgovori