SŽ 541 103 in 104

Debata okoli voznega parka
Uporabniški avatar
gomulka014
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 454
Pridružen: 18.11.2005, 13:24
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a gomulka014 »

Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

Zdaj pa razumem. Ja, moramo biti strpni do hendikepiranih.

Na blagajni železniške postaje Zidani Most sem videl ta članek, na panoju.
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Regan 664 napisal/-a:Res je, kot si napisal, Jože. Miro ima probleme s sluhom.

Sicer pa je bil o Mirotu en članek, pa ne me držat za besedo, mislim da v Novi progi ali nekem drugem železniškem glasilu. Od tam tudi vem, zakaj je tak navdušenec na Pohorcem. Vozi se namreč iz Maribora v Koper na neko rehabilitacijo.

Tako da, fantje, lepo prosim, imejte spoštovanje do ljudi!

Drži se, Miro!! :D
Pridružujem se tvojemu mnenju .... veliko preveč nas je / vas je, ki smo / ste nestrpni .... ne vem , kako bi se vsi ki ste se hudovali nad Mirotovim pisanjem počutili, če bi se kdo tako 'znašal' nad vami .....
malo v razmislek ...... vsi imamo pravico tule brat in pisat prispevke .....

M.
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

gomulka014 napisal/-a:http://www.szs-sindikat.si/pdf/december_2003.pdf

--> stran 10
ja ,sem to jaz! :) :)
imam težav za slušno uho in sem čisto gluhi , moj tudi mama in atja je oba gluhi (družina doma gluh!).
prej nič ne znam slovenščino, moram veliko učim in zdej malo že boljši tudi rad učim za angleško jeik ker rabim pogovara ....

upam vse boš razumel od meni pisati.... v redu.
moj ljubitelj je InterCity Pohorc že veliko krat vozi (mb-kp-mb) zaradi hodim v šolo v portorožu, Center korecijo sluha Govora PORTOROŽ, prvič šola leta 1985 potem domov avtobus-šola, pozneje na vlaku od 1986 leta. (pisati pri časopis za SŽS je 1987 je napake in zmotil).

Lp
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

RisPo napisal/-a:
Človek navadi se pisati v razumnem jeziku in ne v svojem kodiranem; če imaš težave, se vpiši na tečaj slovenščine :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: , ker morda nisem edini, ko mu gre na živce, da se 75% tvojih objav ne da normalno prebrati, oz. zastopiti
Rispo, ne vem ali si ti nepismen, morda ne razumeš ali pa si totalni idiot.

Vem, da so te moje besede zelo hude in zaslužijo mojo izključitev iz tega foruma. Vendar tega ne bi napisal, v kolikor ti nebi poslal zasebnega spororočila (12.1.2007 ob 15.50), v katerem sem ti objasnil zakaj g. Miro Marolt tako piše. Tvoj odgovor pa sem prejel ravno tako preko zasebnega sporočila istega dne ob 19.26. V tem odgovoru si navedel, da sedaj razumeš za kaj tako piše.

V kolikor pa dovoliš, bom objavil oba zasebna sporočila tudi javno na tem forumu.

Sprenevedanje mi gre žal na živce. Še posebaj sem pa občutljiv, ko se napada hendikepirano osebo.

Naj pojasnim še to, da ni bil Rispo edini kateremu sem poslal ZS s tako vsebino. Poslal sem jih kar nekaj uporabnikom tega foruma. Kolikor me spomin ne vara so po prejemu takega ZS-ja vsi imeli razumevanje za njegov način pisanja. Res pa je, da nisem vsem njegovim kritikom pošiljal ZS-ja s to vsebino. Morda se kdo od teh tudi oglasi in potrdi te moje zadnje navedbe.

Strpnost je lepa čednost, toda tu nisem mogel biti več tiho. V kolikor bom izključen (baniran) iz foruma zaradi tega pisanja tudi prav.
Tine
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Tine Jarm napisal/-a:
RisPo napisal/-a:
Človek navadi se pisati v razumnem jeziku in ne v svojem kodiranem; če imaš težave, se vpiši na tečaj slovenščine :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: , ker morda nisem edini, ko mu gre na živce, da se 75% tvojih objav ne da normalno prebrati, oz. zastopiti
Rispo, ne vem ali si ti nepismen, morda ne razumeš ali pa si totalni idiot.

Vem, da so te moje besede zelo hude in zaslužijo mojo izključitev iz tega foruma. Vendar tega ne bi napisal, v kolikor ti nebi poslal zasebnega spororočila (12.1.2007 ob 15.50), v katerem sem ti objasnil zakaj g. Miro Marolt tako piše. Tvoj odgovor pa sem prejel ravno tako preko zasebnega sporočila istega dne ob 19.26. V tem odgovoru si navedel, da sedaj razumeš za kaj tako piše.

V kolikor pa dovoliš, bom objavil oba zasebna sporočila tudi javno na tem forumu.

Sprenevedanje mi gre žal na živce. Še posebaj sem pa občutljiv, ko se napada hendikepirano osebo.

Naj pojasnim še to, da ni bil Rispo edini kateremu sem poslal ZS s tako vsebino. Poslal sem jih kar nekaj uporabnikom tega foruma. Kolikor me spomin ne vara so po prejemu takega ZS-ja vsi imeli razumevanje za njegov način pisanja. Res pa je, da nisem vsem njegovim kritikom pošiljal ZS-ja s to vsebino. Morda se kdo od teh tudi oglasi in potrdi te moje zadnje navedbe.

Strpnost je lepa čednost, toda tu nisem mogel biti več tiho. V kolikor bom izključen (baniran) iz foruma zaradi tega pisanja tudi prav.

:D hvala prijatelj TineJarm :D
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

RisPo napisal/-a:
Tine Jarm ne izmišluj si, ker meni sta na to tematiko pisala samo Dolfe in bojan, če ne verjameš ti lahko tudi to potrdita. Če en verjameš ti lahko naredim posnetek zaslona, ker ZS še nisem risal odkar sem na tem forumu
Lepo te prosim, da mi dovoliš objavo teh najinih dveh zasebnih sporočil.
Tine
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Tine Jarm napisal/-a:
RisPo napisal/-a:
Tine Jarm ne izmišluj si, ker meni sta na to tematiko pisala samo Dolfe in bojan, če ne verjameš ti lahko tudi to potrdita. Če en verjameš ti lahko naredim posnetek zaslona, ker ZS še nisem risal odkar sem na tem forumu
Lepo te prosim, da mi dovoliš objavo teh najinih dveh zasebnih sporočil.
Lahko izbrišeš objavo, ker sem ugotovil, da sem ga zasral, si mi poslal ja (zato sem pa tudi objavo izbrisal).
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

IC-Pohorje503 napisal/-a:
Tine Jarm napisal/-a:
RisPo napisal/-a:
Človek navadi se pisati v razumnem jeziku in ne v svojem kodiranem; če imaš težave, se vpiši na tečaj slovenščine :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: , ker morda nisem edini, ko mu gre na živce, da se 75% tvojih objav ne da normalno prebrati, oz. zastopiti
Rispo, ne vem ali si ti nepismen, morda ne razumeš ali pa si totalni idiot.

Vem, da so te moje besede zelo hude in zaslužijo mojo izključitev iz tega foruma. Vendar tega ne bi napisal, v kolikor ti nebi poslal zasebnega spororočila (12.1.2007 ob 15.50), v katerem sem ti objasnil zakaj g. Miro Marolt tako piše. Tvoj odgovor pa sem prejel ravno tako preko zasebnega sporočila istega dne ob 19.26. V tem odgovoru si navedel, da sedaj razumeš za kaj tako piše.

V kolikor pa dovoliš, bom objavil oba zasebna sporočila tudi javno na tem forumu.

Sprenevedanje mi gre žal na živce. Še posebaj sem pa občutljiv, ko se napada hendikepirano osebo.

Naj pojasnim še to, da ni bil Rispo edini kateremu sem poslal ZS s tako vsebino. Poslal sem jih kar nekaj uporabnikom tega foruma. Kolikor me spomin ne vara so po prejemu takega ZS-ja vsi imeli razumevanje za njegov način pisanja. Res pa je, da nisem vsem njegovim kritikom pošiljal ZS-ja s to vsebino. Morda se kdo od teh tudi oglasi in potrdi te moje zadnje navedbe.

Strpnost je lepa čednost, toda tu nisem mogel biti več tiho. V kolikor bom izključen (baniran) iz foruma zaradi tega pisanja tudi prav.

:D hvala prijatelj TineJarm :D
IC, da ne boš mislil, da imam kaj proti tebi, čist nič, sam včasih me pa "razkuriš" ker ne znam prebrat kaj si napisu, pa ko vem, da si kaj zanimivega povedal :wink:
Uporabniški avatar
N€jc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 555
Pridružen: 14.10.2006, 18:00
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a N€jc »

Tine super si to povedal. Sicer tudi sam nism vedel vzroka za tako pisanje, vendar sedaj ko ga vem, čestitam Mirotu za tak trud, dobro (železno) voljo in toliko napisanih postov... Nikoli se ne kritizira ljudi, če nisi 100% prepričan in sploh če ga ne poznaš dobro...
Kdor nikdar ne začne, ne more nikdar končati.
Uporabniški avatar
hulk
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 599
Pridružen: 23.09.2005, 9:30
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a hulk »

Tole meni ni bilo znano. Miro se opravičujem za "naši domači". :-88 :-#
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

N€jc napisal/-a:Tine super si to povedal. Sicer tudi sam nism vedel vzroka za tako pisanje, vendar sedaj ko ga vem, čestitam Mirotu za tak trud, dobro (železno) voljo in toliko napisanih postov... Nikoli se ne kritizira ljudi, če nisi 100% prepričan in sploh če ga ne poznaš dobro...
hvala :) :) :) :) :) :) 8) 8) 8)
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

hulk napisal/-a:Tole meni ni bilo znano. Miro se opravičujem za "naši domači". :-88 :-#
ni za kaj, v redu. ! :) :) :) :)
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Pozdrav za Mira!!!!!

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

Miro drži se!!!!
Veš, ljudje smo včasih zelo čudni. V sebi nosimo ogromno dobrega, pa včasih tudi slabega. Šele takrat, ko nas kaj udari po glavi, se nam odpre nekakšen uvid, ko še bolj jasno spoznamo ,kaj je na svetu tisto najbolj dragoceno in koliko so vredni pravi, iskreni in odprti medčloveški odnosi. Prepričan sem, da je v vsakem od nas več dobrega, kot slabega in to je tudi moj življenski credo....tako tudi lažje razumem vse "nerodnosti " in nestrpnosti, na katere naletim v vsakdanjih stikih z ljudmi....
Uživaj na forumu! in lep pozdrav! Marko
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Miro, tudi sam se opravičujem, če sem te kdaj užalil z lastno presojo o govorici. :oops:
Vesel sem, da sem spoznal, da nisi kriv, da govoriš kakor sedaj.
Od tega trenutka dalje podpiram tvoj način izražanja na tem forumu!!

Vso srečo!! Pa še enkrat, oprosti.. :D
Odgovori