par slik

Vse o zanimivi zgodovini železne ceste skozi čas.
Odgovori
enigma
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 20.01.2013, 9:38

par slik

Odgovor Napisal/-a enigma »

naj moderator izbriše moj post-je manj dela
Zadnjič spremenil enigma, dne 23.01.2013, 9:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: par slik

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

enigma, pozdravljen na forumu!

Kot začetniku pa ti moramo dati nekaj navodil za objavljanje na forumu.
Na podforumu Železnica skozi čas ne želimo podvajanje tem. Zato je pač potrebno pogledati, kaj je že bilo objavljeno. S forumskim iskalnikom si ne moreš ne vem kaj pomagati, posebej če ne poznaš njegovih "for"...
Prav zato poskušamo združevati zadeve . Če imaš pomembno temo, ki je še ni bilo, potem to seveda zahteva nov naslov, ki pa naj bo enostaven in tak, kot ga ti iščeš oz. zapišeš v iskalnik. To olajša iskanje potem vsem, tudi tebi, ko po nekaj letih pozabiš, kaj si že vse napisal.
Tudi jaz sem dodajal nove teme, s slabimi naslovi, vendar sedaj vedno (skoraj vedno) premislim, kakšen naslov dati in pogledati, če že ni kje kaj podobnega.

Sedaj si naredil nekaj dela zelenim, da bodo razporedili tvoje fotke:

1. fotka gre v: Pragersko in železnica nekdaj...
2. fotka gre v : Katera lokomotiva?
3. fotka gre v: nisem strokovnjak za uniforme. Če so železniške, se bo "postavilo" novo temo o uniformah ("Železniške uniforme"), če fotka prikazuje vojsko, se bo zbrisala.

Ne bi ti rad vzel veselja za pisanje, čestitam ti za korajžo, vendar boš čez nekaj časa videl, da je tako v korist vseh na forumu. Zavedati se moraš, da nimamo časa brskati po neurejenem forumu. Že to je dovolj, da imamo neurejene arhive na svojih računalnikih :oops:
Želim ti veliko prispevkov na forumu.

Pozdrav
Darko
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Odgovori