Malo mimo ...

Take in drugačne nepomembnosti, ki pa jih radi delili z širnim svetom, pa stvari, ki jih premaknemo.
Odgovori
Uporabniški avatar
Dino S
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1499
Pridružen: 18.09.2008, 16:19
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Malo mimo ...

Odgovor Napisal/-a Dino S »

Ja pač so v Sloveniji tudi neo-nacisti, večinoma so to potomci domobrancev. Sicer je veliko tega v teh videjih res, ampak je pa veliko zgodovine "priredil", in tako enači Slovenijo s Hrvaško (in ji dela sramoto).
...
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Malo mimo ...

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Brez veze, da se prepiramo o tej temi na tem forumu.
Raje prekrižajmo kopja zaradi kakšne proge, :train2
Glede zgodovine Balkana te bi usmeril na forum http://p210.ezboard.com/bistorijabalkana, kjer se bije bitka z argumenti (listinami, raziskavami...). Lahko se je udeležiš.
Ni pa treba biti takoj užaljen, če ti nekdo poda drugo mnenje...nekateri so celo pobrisali svoje poste :evil:
Tudi k zdravniku greš po drugo mnenje :lol: :lol:
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Nejc

Re: Malo mimo ...

Odgovor Napisal/-a Nejc »

RisPo napisal/-a: Če ne pišem, še ne pomeni, da vsak dan ne obiščem foruma; pač nekateri ne pišemo za vsako malenkost, le toliko, da se nam povečuje število objav...
Imam pa občutek, da bom pisal še manj, kot večina članov "stare garde"...

Ne vem zakaj si se potem v OŠ in mogoče še kasneje v SŠ učil zgodovino... Če te takšna razlaga zgodovine moti...
Mogoče si samo glasen in si posnetkov nisi še niti pogledal in ugotovil, da se gre v njih pravzaprav kako so se narodi naselili na balkan in ne toliko o politiki...
Ne se repinčit, Dolfe ni dal brez razloga v kanto.
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Re: Neuspele fotografije

Odgovor Napisal/-a Dejan »

ivy napisal/-a: Ravno to, kar @cokla pravi.
Vaservago sem pozabil doma. :lol: :lol: :lol:
Od "oka" pa ni šlo? Nimaš nič 'ouglmasa' ?? :lol: Hec! :wink: Men se tudi zdi OK!
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Nejc

Re: Neuspele fotografije

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Dejan napisal/-a: Od "oka" pa ni šlo? Nimaš nič 'ouglmasa' ?? :lol: Hec! :wink: Men se tudi zdi OK!
"Ouglmasa" povsem verjamem da nima, sem pa prepričan, da ima "augnmas" (nem. = das Augenmass - občutek za mere, oko) =D> =D>
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Re: Neuspele fotografije

Odgovor Napisal/-a Dejan »

Nejc napisal/-a: "Ouglmasa" povsem verjamem da nima, sem pa prepričan, da ima "augnmas" (nem. = das Augenmass - občutek za mere, oko) =D> =D>
Pa od kje ti "prerokuješ", da vsi govorimo prav takšne popačenke, kot ti? :-k Ko bi bil le še pri sebi kdaj malo bolj pozoren, kaj in kako napišeš! #-o Drugače pa, nevem, zakaj si pameten, vsi imamo google in prevajalnike, prav tako pa tudi "velike nemško-slovenske slovarje" na svojih računalnikih, tako da niti slučajno ni težko priti do prave besede.... :lol:
Nikjer pa ne piše, da morem napisati ravno tako, da bo (le) tebi odgovarjalo! :wink: Da pa ti ne bomo kar vsi "težili" eno in isto, pa si še 1x dobro preberi spodnja stavka:
Dolfe napisal/-a: Od kdaj se svet vrti okoli tebe? Česar te ne zanima, se skušaj upreti skušnjavi in preskoči post. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Re: Neuspele fotografije

Odgovor Napisal/-a Dejan »

No torej, če se že javno "pogovarjava", ne zahajaj na ZS! [-X
Nejc napisal/-a:Najprej pometi pod svojim pragom, Slika šele na to se spravi pred mojega. Slika
Poglej, kako si vse skupaj obrnil na glavo! :lol: To je bilo bistvo mojega sporočila, tebi! :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Nejc

Re: Neuspele fotografije

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Res hvala za takšen začetek novega leta. :roll: Ne vem pa kdo ti je dovolil objaviti moje besede. Posegel si v mojo zasebnost. :evil:

Temo si pa kar konkretno zasmetil. =D> =D>
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Neuspele fotografije

Odgovor Napisal/-a cokla »

Dejta se mal umirit in nadaljujta s temo ....če ne bom Slika
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Re: Neuspele fotografije

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

Ne vem zakaj morajo nekateri vedno komentirati pa ravno vsako sliko tega foruma..... :? #-o
Saj kaj lahko obdržimo pa tudi zase, ni treba vedno samo kritizirati, porka madona.....
Cokla, daj prestavi to, ker nima veze s fotografijo..... #-o #-o #-o
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Neuspele fotografije

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Nejc napisal/-a:Res hvala za takšen začetek novega leta. :roll: Ne vem pa kdo ti je dovolil objaviti moje besede. Posegel si v mojo zasebnost. :evil:

Temo si pa kar konkretno zasmetil. =D> =D>
Zgodaj si začel, Nejc. Prezgodaj. #-o

Na jugu imajo rek: "Tko rano rani, dve sreče grabi". Pri nas bi rekli:" Kdor zgodaj začne, .....!"

Pazi, da ti ne spodleti. :wink:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Re: Neuspele fotografije

Odgovor Napisal/-a Dejan »

Nejc napisal/-a:Res hvala za takšen začetek novega leta. :roll: Ne vem pa kdo ti je dovolil objaviti moje besede. Posegel si v mojo zasebnost. :evil:

Temo si pa kar konkretno zasmetil. =D> =D>
Poglej Nejc, zadnje sporočilo tebi! Res ne "obiskujem" foruma z namenom, da bom bilo katerem izmed forumašev pokvaril dan ali papal živčke, zato tega tudi ne pričakujem od drugih do mene! Niti slučajno pa ne od takega malinovca na forumu [-X ! (sorry) Nevem, zakaj nebi smel objaviti tvojega ZS-ja? Te res toliko moti, da sem "posegel v tvojo zasebnost"? Mislim, da je zgolj to, da rad ostaneš "čist" in te moti, da smo (že večkrat) razkrili tvoja 2 obraza! :wink: Samo še nasvet: Bodi to kar si, pa kako god bilo! :wink:

Ko pa ravno mene kriviš za smetenje po temi: ](*,) ](*,)
Dejan napisal/-a: Od "oka" pa ni šlo? Nimaš nič 'ouglmasa' ?? :lol: Hec! :wink: Men se tudi zdi OK!
Nevem ali sem jaz nor ali pa nisem več pismen!? :-k V dveh, treh kratkih stavkih sem se pohecal, ob enem pa tudi povedal svoje mnenje o njegovi sliki! Torej, zaradi tebe sem bil ob svoj (dobronameren) post! :?

Od zdaj naprej pa te prosim le, da svoje glupe komentarje "zabremzaš" vsaj pri mojih postih, če že pri drugih ne zmoreš! Ne mislim se zaradi tebe zameriti kateremu od forumašev ali na vse zadnje zapustiti sicer dober forum, zaradi enega... Naj bo dovolj!

Se opravičujem moderatorjem/a za ukraden čas! :oops:
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: @cokla - video posnetki

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

cokla napisal/-a: Že , že . Ampak potem bi moj Canon jokal... :cry:
Kupi sonija. Slika

Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: @cokla - video posnetki

Odgovor Napisal/-a cokla »

Dolfe napisal/-a:
cokla napisal/-a: Že , že . Ampak potem bi moj Canon jokal... :cry:
Kupi sonija. Slika

Slika
Slika
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Nejc

Re: @cokla - video posnetki

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Ko bo cokla menjal Canona za Sonya, bo Dolfe naredu izpit za 541. :mrgreen:
Odgovori