Mehanizem kretnice po Slovensko

Take in drugačne nepomembnosti, ki pa jih radi delili z širnim svetom, pa stvari, ki jih premaknemo.
Zaklenjeno
mafijc387
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 254
Pridružen: 21.02.2009, 23:21

Mehanizem kretnice po Slovensko

Odgovor Napisal/-a mafijc387 »

mmatja napisal/-a:
totimato napisal/-a:
mmatja napisal/-a:....Ne vem ali ste vsi na tem forumu tako trde glave...

... to pa ni bilo najbolj prijazno, a?
Res sem bil mogoče malce pregrob in se Vsem prizadetim "trdim glavam" opravičujem. Še zdaleč ne mislim, da na tem forumu vsi spadajo v to kategorijo.


Drugače pa: ja, jaz bi bil interesent.
Me veseli. Ko bo zadeva v zaključni fazi bom tako ali tako obvestil vse, ki so zainteresirani. Zaenkrat je zadeva še vedno na mrtvi točki, delno tudi zaradi mojega zdravstvenega stanja, ki ni ravno rožnato.
Lep dan še naprej!
evo me z dopusta, že vidim da ti spet nekaj tečnariš. malo se lepo te prosim navadi pisati po forumu, manj zmerjaj druge, piši bolj umirjeno, ne smeti v teme in ne delaj se pametnega, ne tečnari da je ta forum...(sej sam veš kake si pisal tudi drugje v temah) in pa navadi se da se ti ne bomo vsi klanjali in ''peli in plesali'' po tvoje. tole je po moje tisto taglavno. se opravičujem tazelenium, sam red pa more bit! LP
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Mehanizem kretnice po Slovensko

Odgovor Napisal/-a mmatja »

MAFIJC! Zakaj še nisi bil ene pol leta na dopustu,seveda brez računalnika in dostopa na forum. :pc2 Tako lepoooo mirno je bilo ko te ni bilo!!!! :sleep
mafijc387
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 254
Pridružen: 21.02.2009, 23:21

Re: Mehanizem kretnice po Slovensko

Odgovor Napisal/-a mafijc387 »

mmatja napisal/-a:MAFIJC! Zakaj še nisi bil ene pol leta na dopustu,seveda brez računalnika in dostopa na forum. :pc2 Tako lepoooo mirno je bilo ko te ni bilo!!!! :sleep
js se nebom tle prepiro, sm te pa postavo na realna tla(če mi je sploh uspelo) #-o #-o #-o [-X
Zadnjič spremenil Gorchi, dne 01.08.2009, 12:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Prepiri na forumu niso zaželeni zato sem odrezal tale sporočila...
mafijc387
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 254
Pridružen: 21.02.2009, 23:21

Re: Mehanizem kretnice po Slovensko

Odgovor Napisal/-a mafijc387 »

mafijc387 napisal/-a:
mmatja napisal/-a:MAFIJC! Zakaj še nisi bil ene pol leta na dopustu,seveda brez računalnika in dostopa na forum. :pc2 Tako lepoooo mirno je bilo ko te ni bilo!!!! :sleep
js se nebom tle prepiro, sm te pa postavo na realna tla(če mi je sploh uspelo) #-o #-o #-o [-X
hvala gorchi, sam vedi da jaz nisem začel, samo sem povedal kaj me moti, dobro da si to odrezal in premaknil v smetišče.

pa še nekaj glede tega.
mmatja napisal/-a:MAFIJC! Zakaj še nisi bil ene pol leta na dopustu,seveda brez računalnika in dostopa na forum. :pc2 Tako lepoooo mirno je bilo ko te ni bilo!!!! :sleep
prosim @mmatja da me ne žališ, sem že malo dlje na forumu kot ti, pa še ni bil nobeden tako...(rajši ne rečem kaj) kot ti! Nehaj. za takšne govore kot si ti sem jaz dobil že rumeni karton, in sem nehal, itd., ampak tole me pač dobesedno raz*izdi. ne glede na ta kakšno maketo maš itn. je tule na tem forumu važno tudi obnašanje. sedaj sem se razpisal ker je del te teme odromal v smetišče in lahko tudi nekaj povem. moderatorjem se pa opravičujem samo tole sem mogel napisati ne glede na okoliščine. LP
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Mehanizem kretnice po Slovensko

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Dajte no mir s prerekanjem! Čas je da se tole definitivno zaklene. O rumenem kartonu za mafijca bomo pa razpravljali na višjem nivoju...
Goran
Zaklenjeno