Jembah 732-004

Take in drugačne nepomembnosti, ki pa jih radi delili z širnim svetom, pa stvari, ki jih premaknemo.
Odgovori
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Jembah 732-004

Odgovor Napisal/-a mmatja »

664-111 napisal/-a:Se spomnim ko je bilo še samo podvozje, zdaj pa je nastal čudovit model =D>
Kako se ga lahko spomniš? Edino, če si ga videl na yahoo/zeleznica.V živo ga 100% nisi.
Uporabniški avatar
664-111
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1293
Pridružen: 05.05.2006, 18:25

Re: Jembah 732-004

Odgovor Napisal/-a 664-111 »

mmatja napisal/-a:
664-111 napisal/-a:Se spomnim ko je bilo še samo podvozje, zdaj pa je nastal čudovit model =D>
Kako se ga lahko spomniš? Edino, če si ga videl na yahoo/zeleznica.V živo ga 100% nisi.
Nisem rekel da sem model videl v živo, v živo sem videl podvozje in bil deležen razlage kako se bo naredila predelava. Kar pa lahko potrdi tudi @AnejTS
LP
Matic
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Jembah 732-004

Odgovor Napisal/-a mmatja »

664-111 napisal/-a:
mmatja napisal/-a:
664-111 napisal/-a:Se spomnim ko je bilo še samo podvozje, zdaj pa je nastal čudovit model =D>
Kako se ga lahko spomniš? Edino, če si ga videl na yahoo/zeleznica.V živo ga 100% nisi.
Nisem rekel da sem model videl v živo, v živo sem videl podvozje in bil deležen razlage kako se bo naredila predelava. Kar pa lahko potrdi tudi @AnejTS
Še enkrat ponavljam, da to enostavno ne more biti res.Modela in podvozja v živo ni videl nihče razen mene in še dveh oseb, ki pa nista člana tega foruma. Izvajalec modela in lastnik ne ve nič o tem. Prosim ne zavajaj javnosti z trditvami, ki niso resnične. Prosim da navedeš prava imena in priimke oseb, ki naj bi to videle oziroma bile seznanjene s tem (lahko na ZS)!
Uporabniški avatar
664-111
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1293
Pridružen: 05.05.2006, 18:25

Re: Jembah 732-004

Odgovor Napisal/-a 664-111 »

mmatja napisal/-a: Še enkrat ponavljam, da to enostavno ne more biti res.Modela in podvozja v živo ni videl nihče razen mene in še dveh oseb, ki pa nista člana tega foruma. Izvajalec modela in lastnik ne ve nič o tem. Prosim ne zavajaj javnosti z trditvami, ki niso resnične. Prosim da navedeš prava imena in priimke oseb, ki naj bi to videle oziroma bile seznanjene s tem (lahko na ZS)!
Prvo kot prvo nikoli nisem rekel da sem model videl v živo rekel sem samo za podvozje in ne zavajam z nobenimi napačnimi trditvami. Več pa naprej po ZS ker nočem uničiti teme
LP
Matic
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Jembah 732-004

Odgovor Napisal/-a mmatja »

664-111 napisal/-a:
mmatja napisal/-a: Še enkrat ponavljam, da to enostavno ne more biti res.Modela in podvozja v živo ni videl nihče razen mene in še dveh oseb, ki pa nista člana tega foruma. Izvajalec modela in lastnik ne ve nič o tem. Prosim ne zavajaj javnosti z trditvami, ki niso resnične. Prosim da navedeš prava imena in priimke oseb, ki naj bi to videle oziroma bile seznanjene s tem (lahko na ZS)!
Prvo kot prvo nikoli nisem rekel da sem model videl v živo rekel sem samo za podvozje in ne zavajam z nobenimi napačnimi trditvami. Več pa naprej po ZS ker nočem uničiti teme
Tudi to o podvozju ni res. Sicer pa se strinjam, da ta zaplet rešimo preko ZS.
Nejc

Re: Jembah 732-004

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Ti matr, kak je nekdo na tem forumu tečen.. :evil: In zakaj je tako pomembno, če je kdo videl nekaj v živo ali ne?? #-o @mmatja, na forumu ne objavljamo imen in priimkov oseb brez njihovega dovoljenja. Tako lepo je bilo v začetku spremljat to temo, odkar pa se tako pizdiš nad Maticem, ker kao ni videl nekaj, kar si ti pred njim, me pa takoj mine gledat to temo. :?

Eh, brez veze.. #-o
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Jembah 732-004

Odgovor Napisal/-a mmatja »

Nejc napisal/-a:Ti matr, kak je nekdo na tem forumu tečen.. :evil: In zakaj je tako pomembno, če je kdo videl nekaj v živo ali ne?? #-o @mmatja, na forumu ne objavljamo imen in priimkov oseb brez njihovega dovoljenja. Tako lepo je bilo v začetku spremljat to temo, odkar pa se tako pizdiš nad Maticem, ker kao ni videl nekaj, kar si ti pred njim, me pa takoj mine gledat to temo. :?

Eh, brez veze.. #-o
Kdo drug kot Nejc #-o Zmeraj se vmešava v zadeve, ki se ga ne tičejo. Tudi komentarji ponavadi niso ravno primerni temi. Z Maticem bova zaplet rešila preko ZS.
Temo pa si zasmetil ti z takšnimi komentarji in ti je ni potrebno spremljati, če nimaš kakšen bolj pameten komentar. Naprimer, da poveš (seveda če veš?) pravo RAL kodo barve za ta Jembah.
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Jembah 732-004

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Tole dosega meje vročice. Temo zaklepam, na veselje enih in žalost drugih. Škoda.
Goran
Odgovori