vprašanje za Dolfeta ?

Take in drugačne nepomembnosti, ki pa jih radi delili z širnim svetom, pa stvari, ki jih premaknemo.
Zaklenjeno
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

vprašanje za Dolfeta ?

Odgovor Napisal/-a milchy »

a zdaj sem pa spet jaz kriv, če je človek pred nekaj časa nakladal, kako bo organiziral bolšji sejem in moril vse katere je le mogel o tem bolšjaku ???????

naj se izjasni, kdaj in kako bo sejem organiziral, se ga bom z veseljem udeliežil, tudi pomagal mu bom, a če bo samo z goflo otrešal, potem je bolje , da neha .....

toliko od mene.....

PS. pa lune si malo pomešal - tvoja črna bo šele čez slabih 14 dni

še to dodam - najbolje, da kar vse teme po vrsti zaklenete, boste imeli tazaleni lep mir pred nami ostalimi.
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: vprašanje za Dolfeta ?

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Milan, nihče nikogar ne krivi. Malce preveč smo se razpisali tam. In pravilna odločitev je bila, da se je ta tema zaklenila.
Sedaj pa dovolj o tem bolšjaku. Ko bo (če le bo), bom pravočasno obvestil.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: vprašanje za Dolfeta ?

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

milchy napisal/-a:a zdaj sem pa spet jaz kriv, če je človek pred nekaj časa nakladal, kako bo organiziral bolšji sejem in moril vse katere je le mogel o tem bolšjaku ???????
naj se izjasni, kdaj in kako bo sejem organiziral, se ga bom z veseljem udeliežil, tudi pomagal mu bom, a če bo samo z goflo otrešal, potem je bolje , da neha .....
toliko od mene.....
PS. pa lune si malo pomešal - tvoja črna bo šele čez slabih 14 dni

Kot običajno, zopet podžigaš prepir. Zato je sledil zaklep. Amen.



milchy napisal/-a:....še to dodam - najbolje, da kar vse teme po vrsti zaklenete, boste imeli tazaleni lep mir pred nami ostalimi.

Mojster je naredil točno to. Bil si spet med najbolj "glasnimi".



Odgovor in pojasnilo iz moje strani si dobil, zato se ta tema zaključi.

M. Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Re: vprašanje za Dolfeta ?

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

:titanic :titanic :titanic Pove dost!
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Zaklenjeno