Poglejte ...

Take in drugačne nepomembnosti, ki pa jih radi delili z širnim svetom, pa stvari, ki jih premaknemo.
Odgovori
Nejc

Poglejte ...

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Slučajno je prilika naletela testirat tudi uporabo ISO. Vse fotke so posnete z ISO 1600, le prva z ISO 800 in zadnja celo z ISO 3200. =P~

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Neželezniške fotografije 3.del

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Originalne verjetno kar šumijo ampak takole pomanjšane pa se sploh ne opazi hud ISO ;) Luštkana in spretna muca =D> =D> =D>
Goran
Uporabniški avatar
ivy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3877
Pridružen: 21.01.2008, 20:06
Kraj: Maribor

Re: Neželezniške fotografije 3.del

Odgovor Napisal/-a ivy »

karbidovka napisal/-a:To je pa za čestitat. =D>
Komu!?

Mački ali Nejcu! :hmm :lol:
Edina dilema, pri tem kadar nič ne delaš, je, da ne veš kdaj si gotov.
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Re: Neželezniške fotografije 3.del

Odgovor Napisal/-a Dejan »

Madona, možakar se je naloge lotil skrajno resno!! =D> :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Nejc

Re: Neželezniške fotografije 3.del

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Gorchi napisal/-a:Originalne verjetno kar šumijo ampak takole pomanjšane pa se sploh ne opazi hud ISO ;) Luštkana in spretna muca =D> =D> =D>
Original ISO 800

Original ISO 1600

Original ISO 3200

Proti kompaktu, ki mi je pri ISO 200 začel delat mozaik, je tu ISO 800, 1600 in kar 3200 pravi balzam. Sicer pa o primerjavi med njima tak škoda izgubljat besed. #-o

In luštkan je muc, ne muca. Pa hvala. :D
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Neželezniške fotografije 3.del

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Nejc napisal/-a:
Gorchi napisal/-a:Originalne verjetno kar šumijo ampak takole pomanjšane pa se sploh ne opazi hud ISO ;) Luštkana in spretna muca =D> =D> =D>
Original ISO 800

Original ISO 1600

Original ISO 3200

Proti kompaktu, ki mi je pri ISO 200 začel delat mozaik, je tu ISO 800, 1600 in kar 3200 pravi balzam. Sicer pa o primerjavi med njima tak škoda izgubljat besed. #-o

In luštkan je muc, ne muca. Pa hvala. :D

Oprosti Nejc, falil si dvakrat. Vsaj kar se tvojega pristopa tiče.

1. Tale forum pač ni reklamni in testni poligon za fotoaparate. Bolje bi bilo, če bi se obrnil na kakšno specilizirano int. stran.
2. Za vzbujanje pozornosti, češ "poglejte kaj imam", je pa tudi kar precej mimo.

Tako to pač izgleda na tem forumu in nekdo ti je pač moral to napisati.
Izkaži se konkretno, da bo forum imel kaj od tega. Takole pa vse "diši" le po hvalisanju.


lp
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Nejc

Re: Neželezniške fotografije 3.del

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Dolfe napisal/-a: Oprosti Nejc, falil si dvakrat. Vsaj kar se tvojega pristopa tiče.

1. Tale forum pač ni reklamni in testni poligon za fotoaparate. Bolje bi bilo, če bi se obrnil na kakšno specilizirano int. stran.
2. Za vzbujanje pozornosti, češ "poglejte kaj imam", je pa tudi kar precej mimo.

Tako to pač izgleda na tem forumu in nekdo ti je pač moral to napisati.
Izkaži se konkretno, da bo forum imel kaj od tega. Takole pa vse "diši" le po hvalisanju.


lp
Dolfe
Ej Dolfe, ne se sekirat, sploh zaradi mojih, pač kot vedno, po tvoje rečeno napačnih pristopov. mene tudi ne bo hudič vzel, zato ti z velikim veseljem sporočam, da so zgornje fotke zadnje na tem forumu. Pač tebi bo lažje, ker ti jih ne bo treba gledat, meni je čisto vseeno, le nekaterim forumašem bo morda kdaj pa kdaj žal, saj vem, da so nekaterim pa le všeč. Drugače pa ni ta forum edini na celem svetu, kjer se lahko fotke pokažejo na ogled. Zanimivo le, da imam težave samo na vlaki.info in samo z enim moderatorjem. Ne vem pa, a je forum ugleden, da so eksplicitno podane zahteve okrog prispevkov in fotografij ali pa se zelo hudo pretirava. Prosil bi pa te za neko uslugo: če že mojih postov ne moreš prezreti, skušaj (če bo prišlo kdaj do podobne situacije pri katerem drugem članu) vsaj druge.

Pa srečno!
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Poglejte ...

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Kdor bo željan tvojega bahanja, nič bati, te bo že našel.
Samo en @Nejc je na http://www.vlaki.info in ta je unikaten.
In naj te nikar ne skrbi za druge.

Od teme odluščil in na primernejše mesto dal,
moderator Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Odgovori