NOVO --->EuroNight "Allegro Don Giovanni"

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
IC-Pohorje503

NOVO --->EuroNight "Allegro Don Giovanni"

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Fs je predlog za novo vozni red od letos december in naprej za EN in Allegro Don Giovanni za Praga-Linz-Villach-Jesenice-Ljubljana-Sežana-Venezia in Praga za nočni vlaki.

jaz predlog je zelo zadovoljeno in dobro, ostali kdo DA ali NE?! :)

lp
Zadnjič spremenil IC-Pohorje503, dne 02.05.2007, 21:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Nejc

Re: NOVO --->EuroNight "Allegro Don Giovanni"

Odgovor Napisal/-a Nejc »

IC-Pohorje503 napisal/-a:Fs je predlog za novo vozni red od letos december in naprej za EN in Allegro Don Giovanni za Praga-Linz-Villach-Jesenice-Ljubljana-Sežana-Venezia in Praga za nočni vlaki.

jaz predlog je zadovoljeno in zelo dobro, ostali kdo DA ali NE?! :)

lp
Nočni vlak? Slika Eh, brez veze, ne rabim ga, se nikol ne vozim ponoč z vlakom!!Slika
IC-Pohorje503

Re: NOVO --->EuroNight "Allegro Don Giovanni"

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Nejc napisal/-a:
IC-Pohorje503 napisal/-a:Fs je predlog za novo vozni red od letos december in naprej za EN in Allegro Don Giovanni za Praga-Linz-Villach-Jesenice-Ljubljana-Sežana-Venezia in Praga za nočni vlaki.

jaz predlog je zadovoljeno in zelo dobro, ostali kdo DA ali NE?! :)

lp
Nočni vlak? Slika Eh, brez veze, ne rabim ga, se nikol ne vozim ponoč z vlakom!!Slika
jaz da zelo zadovoljeni in rabi zvezi vlaki v italiji, ker premalo vlaku vozni red za v FS-SŽ za potniški da samo Casanova in Venezia Express da res slabo in še en novo je boljši!

FS je predlog tudi jaz, počaka SŽ je bo odločbi tudi V OeBB in ČD! :)

lp
Nejc

Re: NOVO --->EuroNight "Allegro Don Giovanni"

Odgovor Napisal/-a Nejc »

IC-Pohorje503 napisal/-a:
Nejc napisal/-a:
IC-Pohorje503 napisal/-a:Fs je predlog za novo vozni red od letos december in naprej za EN in Allegro Don Giovanni za Praga-Linz-Villach-Jesenice-Ljubljana-Sežana-Venezia in Praga za nočni vlaki.

jaz predlog je zadovoljeno in zelo dobro, ostali kdo DA ali NE?! :)

lp
Nočni vlak? Slika Eh, brez veze, ne rabim ga, se nikol ne vozim ponoč z vlakom!!Slika
jaz da zelo zadovoljeni in rabi zvezi vlaki v italiji, ker premalo vlaku vozni red za v FS-SŽ za potniški da samo Casanova in Venezia Express da res slabo in še en novo je boljši!

FS je predlog tudi jaz, počaka SŽ je bo odločbi tudi V OeBB in ČD! :)

lp
Aham, dobro in zanimivo za EuroNight "Allegro Don Giovanni" :D :D :D :D :D :D :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: NOVO --->EuroNight "Allegro Don Giovanni"

Odgovor Napisal/-a milchy »

Nejc napisal/-a:
IC-Pohorje503 napisal/-a:Fs je predlog za novo vozni red od letos december in naprej za EN in Allegro Don Giovanni za Praga-Linz-Villach-Jesenice-Ljubljana-Sežana-Venezia in Praga za nočni vlaki.

jaz predlog je zadovoljeno in zelo dobro, ostali kdo DA ali NE?! :)

lp
Nočni vlak? Slika Eh, brez veze, ne rabim ga, se nikol ne vozim ponoč z vlakom!!Slika
...mislm , taka izjava Nejc, sej potem še marsičesa ne bi rabli, če ne uporabljamo ...
... in potem se svizec zavije v folijo in si misli, da je čokolada .....
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

to je boljši in novo praga-linz-jesenice-ljubljana-sežana-venezia! :)

Lp
Ljubitelj
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4762
Pridružen: 09.12.2006, 18:34

Odgovor Napisal/-a Ljubitelj »

malo za šalo, ali pa kruta resnica. Zakaj bi bili potrebni potniški vlaki v Italijo. Kdor hoče potovati po Italiji naredi najbolje, če se vsede v avto, oziroma ga nekdo potegne do Tržiča (Monfalcone) in začne uživati na it. vlakih. Z vlakom do Trsta je cca 3 ure, z avtom do Tržiča pa dobra ura. Tako smo tudi naredili pred 2 letoma ko smo šli v Španijo. Kdo bo vstaja za vlak ob 2 zjutraj, če smo z avtom odpotovali okrog 6:00 in imeli vlak ob okrog 8:00 iz Tržiča.

Pa brez zamere.

LP

Ljubitelj
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Ljubitelj napisal/-a:malo za šalo, ali pa kruta resnica. Zakaj bi bili potrebni potniški vlaki v Italijo. Kdor hoče potovati po Italiji naredi najbolje, če se vsede v avto, oziroma ga nekdo potegne do Tržiča (Monfalcone) in začne uživati na it. vlakih. Z vlakom do Trsta je cca 3 ure, z avtom do Tržiča pa dobra ura. Tako smo tudi naredili pred 2 letoma ko smo šli v Španijo. Kdo bo vstaja za vlak ob 2 zjutraj, če smo z avtom odpotovali okrog 6:00 in imeli vlak ob okrog 8:00 iz Tržiča.

Pa brez zamere.

LP

Ljubitelj
hehe ,hehe.

EuroNight "Allegro Don Giovanni" je ne vem za točen vozni red in ura na vlaku, še ni . oktobru bo javni in bolj! :)

Lp
Uporabniški avatar
darko novák
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 122
Pridružen: 11.04.2007, 20:56
Kraj: češka

Don Giovani

Odgovor Napisal/-a darko novák »

LP , ste pozabili da tale vlak gre iz Prage za Venezio, tale smer je sedaj obljubljen ne samo za češke turiste, je poln engležov tudi japoncev.In še eno, tak če pride sprevodnik noter v ta vlak 50% potnikov ima karto s popustom od železnic ker ogromno zaposlenih pri železnici, hodi s temi vlaki. :lol: Jaz tudi se rad z njimi vozim. Če živim v Ljubljani in na okolju potem je jasno da skočim v avto in sem v Italiji takoj . Vidim da ste pozabili da se z vlaki vozijo ljudi kateri vlak nucajo :lol: Bi ste gledali koliko gre v sezono ljudi s temi vlaki , ogromno. Mislim da na tem zasluži železnica več kot na prazdnih potniških lokalnih vlakih , kateri morajo hodit po predpisi vsako uro , in grejo prazdni. Ne samo v Sloveniji , povsod po celi evropi je tako.
LP darko - iz cz
IC-Pohorje503

Re: Don Giovani

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

darko novák napisal/-a:LP , ste pozabili da tale vlak gre iz Prage za Venezio, tale smer je sedaj obljubljen ne samo za češke turiste, je poln engležov tudi japoncev.In še eno, tak če pride sprevodnik noter v ta vlak 50% potnikov ima karto s popustom od železnic ker ogromno zaposlenih pri železnici, hodi s temi vlaki. :lol: Jaz tudi se rad z njimi vozim. Če živim v Ljubljani in na okolju potem je jasno da skočim v avto in sem v Italiji takoj . Vidim da ste pozabili da se z vlaki vozijo ljudi kateri vlak nucajo :lol: Bi ste gledali koliko gre v sezono ljudi s temi vlaki , ogromno. Mislim da na tem zasluži železnica več kot na prazdnih potniških lokalnih vlakih , kateri morajo hodit po predpisi vsako uro , in grejo prazdni. Ne samo v Sloveniji , povsod po celi evropi je tako.

Že vem za poln engležov tudi japoncev v Italijo v benetke, hehe :)

FS je predlog za Praga-Linz-Villach-Jesenice-Ljubljana-SEžana-Venezia S.l.

SŽ je še ni !
OeBB je Še ni!
ČD je ne vem :)

lp
Uporabniški avatar
darko novák
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 122
Pridružen: 11.04.2007, 20:56
Kraj: češka

VENEZIA

Odgovor Napisal/-a darko novák »

S tim le smo že dvakrat potovali
in kako rečem , engleži in japonci do Dunaja s avionom , potem da majo nekakšno exotiko grejo tako EN 235 ALLEGRO TOSCA
http://idos.cz/Route.asp?cl=C&tt=1&i=28 ... 0&s2=48806


tudi hodijo s avioni v Prago da nekaj vidijo posebnega in potem naprej
R 207 /297/237/238
PRAHA - VENEZIA
http://idos.cz/Route.asp?cl=C&tt=1&i=26 ... 6&s2=48806

In da bi so meli še več exotike bojo šli pol prek Ljubljane, samo če SŽ dozvolji. Škoda bi bilo če nebi SŽ dala , ker bi odbila velik turistov.
Misliš da so ti vlaki prazdni? Pejd in probaj od Dunaja za Trbiž boš videl . :shock: :shock:

in če iščeš unega : EN 236 ALLEGRO DON GIOVANNI
do 9.VI. http://idos.cz/Route.asp?cl=C&tt=1&i=29008
in
od 10.VI. http://idos.cz/Route.asp?cl=C&tt=1&i=29007

šššššš úúúúúúúúúú :lol: :lol: :idea:
LP darko - iz cz
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

bo oktobru he odločni za novem vozem redom! :)

Lp

Moj predlog da boljši NOVO za Praga-Linz-jesneice-Sežana-Venezia!

lp
Uporabniški avatar
darko novák
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 122
Pridružen: 11.04.2007, 20:56
Kraj: češka

Odgovor Napisal/-a darko novák »

IC-Pohorje503 napisal/-a:bo oktobru he odločni za novem vozem redom! :)
Moj predlog da boljši NOVO za Praga-Linz-jesneice-Sežana-Venezia!
lp
Misliš da za turiste je boljš da Ljubljano negledajo toliko? :wink:
Mogoče tista Sežana ni slaba , blizu je Postojnska , tam je tudi lepo :wink: :roll:
Koliko se bo Pokrajšalo po tvojem predlogu ,maš že preračunano nekaj?

si gledal sigurno ta red kerga sem dal na link , pol povej , odpri malo tajnosti :lol: kaj veš ? :lol:
LP darko - iz cz
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

darko novák napisal/-a:
IC-Pohorje503 napisal/-a:bo oktobru he odločni za novem vozem redom! :)
Moj predlog da boljši NOVO za Praga-Linz-jesneice-Sežana-Venezia!
lp
Misliš da za turiste je boljš da Ljubljano negledajo toliko? :wink:
Mogoče tista Sežana ni slaba , blizu je Postojnska , tam je tudi lepo :wink: :roll:
Koliko se bo Pokrajšalo po tvojem predlogu ,maš že preračunano nekaj?

si gledal sigurno ta red kerga sem dal na link , pol povej , odpri malo tajnosti :lol: kaj veš ? :lol:
seveda in ja, najlepši mesti v Ljubljanski, Postojski in Sežani! :)

Lp
Uporabniški avatar
darko novák
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 122
Pridružen: 11.04.2007, 20:56
Kraj: češka

Odgovor Napisal/-a darko novák »

IC-Pohorje503 napisal/-a:
darko novák napisal/-a:
IC-Pohorje503 napisal/-a:bo oktobru he odločni za novem vozem redom! :)
Moj predlog da boljši NOVO za Praga-Linz-jesneice-Sežana-Venezia!
lp
Misliš da za turiste je boljš da Ljubljano negledajo toliko? :wink:
Mogoče tista Sežana ni slaba , blizu je Postojnska , tam je tudi lepo :wink: :roll:
Koliko se bo Pokrajšalo po tvojem predlogu ,maš že preračunano nekaj?

si gledal sigurno ta red kerga sem dal na link , pol povej , odpri malo tajnosti :lol: kaj veš ? :lol:
seveda in ja, najlepši mesti v Ljubljanski, Postojski in Sežani! :)

Lp
Mene precej bol vleče na Dobovo , potem bom moral presedat , tudi pa lahk v auto skočim in sem za 5 1/2 ure dol :lol:
LP darko - iz cz
Odgovori