od kopra do portoroža?

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
čebelca
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 17.08.2006, 6:18

od kopra do portoroža?

Odgovor Napisal/-a čebelca »

čau..
zanima me ko pridem z vlakom v koper.kok me pride do portoroža bus...al pa taxi???
..bu
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

najceneje bo s kolesom ..... alpa peš ... ;)
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

milchy napisal/-a:najceneje bo s kolesom ..... alpa peš ... ;)
Najbolj ziher pa kr po morju... :D

Malo za šalo.
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Mislm, a resno nihče ne more prvo podat kej bolj konkretnega kot kozle pokat.

Prvo resnost potem pa dejte neresnosti pokat.

Slišal sem sicer če greš z ICSm (zdej čez poletje, med vikendom) ponujajo da ti kao rezervirajo taksi.
Zadnjič spremenil Mojster_Strojevodja, dne 17.08.2006, 12:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

Lahko greš z vlakom, avtobusom, avtom, na štop..., iz železniške postaje v Kopru pa naprej peljejo avtobusi in taksiji. Na obali je tako, da je taxi cenejši od busa. Je pa res, da taksisti pobirajo potnike kar na avtobusnih postajališčih, in če je v taksiju prostora samo za 7 ljudi (minibus), jih bo taksist noter spravil 9.
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Mojster_Strojevodja napisal/-a:Mislm, a resno nihče ne more prvo podat kej bolj konkretnega kot kozle pokat.

Prvo resnost paol pa dejte neresnosti pokat.

Slišal sem sicer če greš z ICSm (zdej čez poletje, med vikendom) ponujajo da ti kao rezervirajo taksi.
.. @ mojster ..... in kaj je v mojem odgovoru neresnega ?
a še nikol nisi bil v Avstriji , pa pogledal po železniških postajah, koliko koles stoji ????? vse samo zato, da se ljudje vozijo vlaki in kolesi - pa mimogrede poglej si vlaka, ki prideta v soboto in nedeljo ob 20 uri na Jesenice - po dva 4-osna Gb (pa karkol naprej) sta predelana za prevoze koles ....

... in potem smo neresni ......

c c c c ....
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

Milchy, po svoje imaš prav.

Sem se pogovarjal z nekim sprevodnikom na vlaku in mi je povedal, je nekoč nek par prišel na izlet v Slovenijo z kolesi. Pa sta v Mariboru vstopila, na vlak naložila kolesa in se odpeljala v Metliko. In to je iti po Sloveniji s kolesom.
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

...samo to je blo najbrž že nekej časa nazaj, ko so vozile še gomulke ..... ker dons v Siemensa ne moreš dat kolesa na prevoz , ..... žal .... nihče na SŽ ni najbrž pomislil, da kolesa sploh še obstajajo v teh modernih časih ....

M.
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Sicer se strinjam da z biciklom bo najceneje.

Pa če se prov spomnem je blo že nekje omenjeno na Pohorcu to sploh ni problem me drugim, no razen če ti je želja vožnja z Siemensom ali pa z Pendolinotom.


P.S.: Sem še pod vplivom zadnjih rušad na forumu.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
gomulka014
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 454
Pridružen: 18.11.2005, 13:24
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a gomulka014 »

Maja, junija in septembra, ko vlak 2752/2753 vozi gomulka, na njej skoraj nikoli ne manjka kolesarjev!

Ja, res je, spet zagovarjam gomulke :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4637
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Odgovor Napisal/-a igor72 »

Mislim da si lahko v Kopru na postaji kolo tudi sposodiš.
LEP DAN
Igor
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

jaz že bilo kolo od kopru do portoroža je res zelo lepo (20 km).

slišam da bo novo tramnvaj od Kopru do Piranu,kdaj nevem da bo dolgo pozneje ,hehe :>

LP
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3626
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

En nasvet, ne vozi se s taksijem, ker so oderuški!! zadnjič sva se s kolegom peljala od tovorne postaje pa do potniške. (dolgo časa ni bilo tovornega za v divačo, pa sva se odločila da greva s potnikom - mercedesom) In sva najela taksi in plačala ko žuti, menda je bilo za tistih 4-5 km treba plačati 1800 sit.

Mije bilo žal, da nisem šel raje peš. (pa nisem gorenc :lol: :lol: )
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Mojster_Strojevodja napisal/-a: P.S.: Sem še pod vplivom zadnjih rušad na forumu.
Kaj sem pa zamudil danes? :lol:

@Regan664: Naredi tako, kot s(m)o delali v jutranjih urah še v študentskih časih v Mariboru - prideš do taksista, poveš, kam bi rad, pa da imaš samo jurja in če te pelje. ;)
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

Jst sem za taksi od Kopra do Pirana odštel 600 SIT, res pa, da sem šel z minibusom, ki lahko pelje še 8 ljudi.. Odvisno, kateri taksist te pelje.
Odgovori