Podvoz v Murski Soboti

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Odgovori
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Podvoz v Murski Soboti

Odgovor Napisal/-a mmatja »

Pozdravljeni,
Danes sem bil po tednu dni zopet v Murski Soboti. Kar malo šokiran sem bil, kako hitro se da narediti podvoz, če je volja. Za tiste, ki ne vedo zakaj gre, bi na kratko omenil samo to, da gre za podvoz zelo prometne ceste iz Murske Sobote v smer Goričkega in Moravskih toplic.
Od zadnjega mojega "obiska" v Murski Soboti se je res ogromno naredilo. Malo pa sem razočaran nad neketerimi člani tega foruma iz našega konca da tej, za Mursko Soboto tako zelo pomembni prometni situaciji, niso posvetili nekoliko več pozornosti in z kakšnimi fotografijami malo podokumentirali to zadevo. Lahko bi se zgledovali po @Bart-u in njegovi temi o izgradnji podvoza v Škofji Loki, ali pa @Marlo-u in njegovi temi: Mirna Peč,podvoz. Škoda! Očitno je slikanje vlakov bolj interesantno od infrastrukture.Škoda, da nisem imel fotoaparata s seboj, da bi naredil kakšno fotko. Mogoče pa se bo le kdo kaj zmigal in tudi to malo poslikal in predstavil na forumu.Če bi bilo to malo bližje, bi se že jaz kaj potrudil, tako pa....???
L.P.
Nejc

Re: Podvoz v Murski Soboti

Odgovor Napisal/-a Nejc »

mmatja napisal/-a:Očitno je slikanje vlakov bolj interesantno od infrastrukture.Škoda, da nisem imel fotoaparata s seboj, da bi naredil kakšno fotko. Mogoče pa se bo le kdo kaj zmigal in tudi to malo poslikal in predstavil na forumu.Če bi bilo to malo bližje, bi se že jaz kaj potrudil, tako pa....???
L.P.
Osebno dobim kar kurjo polt, ko berem takšno jamranje. Vsi bi samo čakali, da kdo kaj poslika in pokaže, da bi se pa sami odpravili na teren, pa ne, ni govora. [-(

Če bi malo bolj spremljal forum, morda celo uporabil iskalnik, bi lahko našel kakšno fotko s tega podvoza.

Da pa ne bo izgledalo, kot da se zgledujem po tebi z jamranjem, ti bom na talerčku pokazal nekaj slik tega podvoza. Klik.

Mmg, zdi se mi zelo arogantno do forumašev, da odločaš o izbiranju motivov fotografiranja. Slaba odločitev. [-X
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Podvoz v Murski Soboti

Odgovor Napisal/-a mmatja »

Nejc napisal/-a:
mmatja napisal/-a:Očitno je slikanje vlakov bolj interesantno od infrastrukture.Škoda, da nisem imel fotoaparata s seboj, da bi naredil kakšno fotko. Mogoče pa se bo le kdo kaj zmigal in tudi to malo poslikal in predstavil na forumu.Če bi bilo to malo bližje, bi se že jaz kaj potrudil, tako pa....???
L.P.
Osebno dobim kar kurjo polt, ko berem takšno jamranje. Vsi bi samo čakali, da kdo kaj poslika in pokaže, da bi se pa sami odpravili na teren, pa ne, ni govora. [-(
Ali bi se ti vozil vsak dan 35 km v eno stran zaradi tega?
Če bi malo bolj spremljal forum, morda celo uporabil iskalnik, bi lahko našel kakšno fotko s tega podvoza.

Da pa ne bo izgledalo, kot da se zgledujem po tebi z jamranjem, ti bom na talerčku pokazal nekaj slik tega podvoza. Klik.
Tukaj ne vidim nobenih slik podvoza razen enega dela razmontirane proge.
Mmg, zdi se mi zelo arogantno do forumašev, da odločaš o izbiranju motivov fotografiranja. Slaba odločitev. [-X
To za moje pojme ni nikakršna aroganca ampak sem želel z tem pisanjem samo vzpodbuditi in spomniti nekatere člane, da se dogaja tudi kaj drugega razen da vlaki vozijo po tirih skozi Mursko Soboto.Če pa so se odločili za fotografiranje, pa je meni osebno popolnoma vseeno kaj slikajo, zaradi mene lahko tudi gole babe. Mogoče pa bi bilo to še celo bolje in bolj prijetno za oko.
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Podvoz v Murski Soboti

Odgovor Napisal/-a cokla »

mmatja napisal/-a:Če pa so se odločili za fotografiranje, pa je meni osebno popolnoma vseeno kaj slikajo, zaradi mene lahko tudi gole babe. Mogoče pa bi bilo to še celo bolje in bolj prijetno za oko.
S tem pa sem jaz poskusil...pa sem razkačil nekaj uporabnikov. [-X Raje ne. :twisted:
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Odgovori