GRAFITARJI

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Odgovori
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Veseli me, da se grafitarska scena spremlja s strani policije. Samo kot ponavadi, se ustavi pri sodelovanju "občanov" ... Ko bivsaj "malarje" na delu najavili na 113. Če je tak strah pred to cifro, povezava deluje tudi brez SIM kartice v telefonu. :roll: Jaz bi z veseljem posredoval podatke o teh osebkih, samo jih na žalost ne poznam. :oops:
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

E.L. napisal/-a:Ja connan, pa bi jih prijel a ne?? Ko je pa IOKE42 tako grdo zadnjico nastavil.....
Ja to bi ga res lahko privil zaradi neprimernega vedenja na javnem mestu oziroma neprimernega vedenja do uradne osebe (v civilu). :evil: :roll: ;)
Uporabniški avatar
connan
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 22
Pridružen: 18.09.2006, 8:29

Odgovor Napisal/-a connan »

Lep pozdrav !
Zadnjič spremenil connan, dne 04.10.2006, 16:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

Ja kašna policija pa je potlej to? Tukaj jih iščete po forumih, na javnih prireditvah vas pa ni?! :?
Have a nice day!
Uporabniški avatar
connan
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 22
Pridružen: 18.09.2006, 8:29

Odgovor Napisal/-a connan »

Lep pozdrav !
Zadnjič spremenil connan, dne 04.10.2006, 16:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

OK, OK, a pa imate proti njima že kake ovadbe, kakšna bo kazen, ... ? Ali vam manjka samo še ime?
Have a nice day!
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Svetopisemski izrek

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

...."kajti pisano je: Po njih ritih jih boste spoznali...."
Uporabniški avatar
strojevodja
Mojster
Mojster
Prispevkov: 147
Pridružen: 05.10.2005, 17:21
Kraj: sirni slovenski tiri

Odgovor Napisal/-a strojevodja »

Ajd Connan če ujameš tega dripca ti jaz plačam dobro pijačo pa še kakšen od nas tu. Samo če si v službi v Čufariji pol moraš met kondicije za te loleke mestne. :wink:
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

connan, morda ti delam krivico, vendar ko seštevam kaj je ZA in kaj PROTI, za ZA ne ostane skoraj nič.
Pa poglejmo:

PROTI:

1. Če malo karikaziram. Priletiš v naš forum, ki btw z grafitarji nima zveze, kot lisica v kurnik, pogledaš levo-desno in rečeš: "Sem ta plavi, sem krimič, a je tukaj kdo za v čuzo?"
Ter še pomahaš s časopisnim člankom iz črne kronike, ter se pohvališ: "tega sem jaz zašil."
Manjka profesionalizem. Tega noben policaj ne bi tako naredil. Nihče se tako javno ne izpostavlja, tem več deluje tiho v ozadju itd.

2. Pokažeš fotografije, napišeš imena in priimke, ob enem pa sprašuješ, če jih kdo malodane osebno pozna in preverjaš če kdo ve še kaj več. Ko ti naš član omeni da jih vidi in ve kje se zbirajo, sploh ne reagiraš.
Še vedno trdim. Policija ima v bazi vse potrebne podatke in še več. Za omenjene grafitarje, v to sem prepričan, ve celo kolikokrat na teden si "zamenjajo gate", kje živijo, kaj in kje delajo in še kaj več........

3. Ko ti član foruma pove kdaj in kje nastajao te "mojstrovine", odgovoriš, saj to je pa delo za varnostno službo.
Zakaj pa je potem potrebna Policija? Samo zato, da po dejanju ugotovi stanje in naredi uradni zaznamek? Ne mi rečt, da uprava SŽ ni nikoli podala ovadbe proti storilcem vandalizma. Raziskali pa niso še nobenega primera. Čeprav po vsakem takem grafitiranju zagotovo ostane ogromno sledi.......

Tisti primer v Novem mestu je uspeh železničarjev, če prav vem, toliko da se ne bi kdo kitil z drugim perjem...........

4.Glej, na tem forumu se zbiramo samo taki, ki jih na nek način zanima tema o Železnici. Večina je ljubiteljev in nekaj nas je tudi takih, ki nam železnica daje kruh. Naša debata na "grafite" je omejena le na nestrinjanje z vandalizmom take vrste. Zato iskati tu take tiče, je čista izguba časa.
Ne nazadnje nam je tudi poznan sindrom "malcom", kjer se pristaš nekega drugega foruma infiltrira v drug forum kjer provocira, nato pa te linke posreduje svojim kolegom, češ poglejte kaki ................

5. ZA, govori samo dejstvo, da dobro poznaš način in delo "grafitarjev" in nekaj običajnih izjav.


Kot rečeno, morda ti delam krivico. Če jo, se ti oproščam!
Imam pač svoj pogled na življenje in se ne pustim nategniti vsakemu, ki ima pet minut časa.

lp,
Dofe


P.S.
Personalna številka policista mi ne pomeni nič. Tudi če je prava, je lahko prepisana iz neke "plave srajce".
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Eh, ja,.... Pa še svoje poste si pobrisal. :roll:

lp
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
connan
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 22
Pridružen: 18.09.2006, 8:29

Odgovor Napisal/-a connan »

Dolfe, ni problema, sem razumel, nisem zaželjen s to temo, na tem forumu.

Prosim, ne primerjaj mojega profesionalizma in načina dela, ker ga ne poznaš, kakor jaz ne ocenjujem tvojega, in še zdaleč ni tako dejansko stanje in resnica, kot si ti pristransko opisal po točkah.

Tvoj pristop je tak, dajmo ugotovit, kdo je ta connan, ki je izpostavil določen problem (grafiti na vlakih - uničevanje tujega premoženja) in ne se trudit v smeri bistva teme, kdo to ti osebki, ki to počnjo.

Na ta forum sem se prijavil s čisto vestjo. Ko sem čital vaše poste v blokirani temi o grafitih na vlakih sem hotel pomagati, da skupaj pogruntamo, kdo se skriva za vzdevki avtorjev grafitov.

In na koncu prosim, Mojster_Strojevodja, da me odjaviš (blokiraš) ! HVALA

p.s.
pobrisal sem tudi svoje poste, pustil pa sem samo fotke.

Fantje, držte se in brez zamere ! :D
connan@email.si
Uporabniški avatar
strojevodja
Mojster
Mojster
Prispevkov: 147
Pridružen: 05.10.2005, 17:21
Kraj: sirni slovenski tiri

Odgovor Napisal/-a strojevodja »

Ajde nepretiravajte ste kot otroci samo gledate kako bo kdo koga isprovociral. Ajde šefe uredi to zadevo in dej ključavnico gor Connan pa ni sem prišel ziher z slabimi nameni.
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

Te grafiti pa resnično dvigujejo strasti. To bo bilo že drugo zaklenjenosporočilo o grafitih :) . Najbolje bo, da sedaj, ko smo to premleli, da se takih tem izogibamo. :wink:
Have a nice day!
justice
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 30.05.2006, 14:54

Odgovor Napisal/-a justice »

Če se ne motim, se za JOKE 42 skriva Dalibor Baršić (priimek je zobarski).
Connan, zdaj pa ukrepajte čim prej ... upam da bo to opazno tudi na terenu - se pravi, nič več grafitov.
Uporabniški avatar
WORMS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 218
Pridružen: 04.04.2006, 10:03
Kraj: ŠTAJERSKA

Odgovor Napisal/-a WORMS »

justice napisal/-a:Če se ne motim, se za JOKE 42 skriva Dalibor Baršić (priimek je zobarski).
Connan, zdaj pa ukrepajte čim prej ... upam da bo to opazno tudi na terenu - se pravi, nič več grafitov.
Kaj pa če se motiš, dokler nisi 100% ni dobro pisati imen (pa še potem je vprašljivo) in nekoga ožigostati.
Če pa se ne, se nam v kratkem obeta akcija, saj veste specialci SOVA itd.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Odgovori