Nakup vozovnic prek interneta

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
ledeni
Strojevodja I
Strojevodja I

Re: Nakup vozovnic prek interneta

OdgovorNapisal/-a ledeni » 01.09.2013, 16:18

S tem ko nalagaš dobroimetje, postaja kartica vzporedni TRR. Uporaba se širi in s tem se združujejo baze podatkov. Sem želel imeti anonimno Urbano, pa sem se moral od tega posloviti, ko sem se včlanil v knjižnico. Zdaj na eni vstopni točki vidijo, kje in kdaj se vozim, kaj berem... Kako jim uspeva širiti Urbano? Preprosto. Naredijo jo obvezno oz. ostale alternative ukinejo oz. jih naredijo manj konkurenčne. Če plačaš z gotovino te pride dražje, prestopanje je onemogočeno, parkirni avtomomati ne vračajo drobiža... To zadnje je sploh nategunsko. Naredijo problem, da ga potem rešijo z Urbano. Samo upam lahko, da SŽ tega ne prevzamejo.
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Kraj: Bled
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mojster_Strojevodja » 06.10.2013, 21:50

@ICE @Blaž Prosim, mal več razmišljanja in zdrave pameti v naslednje prispevke.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Tonka
Strojevodja I
Strojevodja I
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Tonka » 28.08.2017, 16:22

Saj lahko vozovnice za SŽ kupiš prek interneta. Na tickets.oebb.at. So pa nevem zakaj še enkrat dražje.

Lp
Martink
Poznavalec
Poznavalec

OdgovorNapisal/-a Martink » 22.09.2017, 6:33

Zadnjič sem kupil vozovnico preko OEBB, pa je bila cena ista, za pot LJ - Graz odštel 22 eur (kar je približno toliko kot če bi kupil ICS LJ-MB in pa posebej karto MB-Graz).

Saj res, kako pa kaže z uvedbo spletne prodaje - v vsakem intervjuju, ki ga preberemo na spletu, se hvalijo da delajo na tem :) Ostane pa zmeraj samo pri tem, hvaljenju - podobno kot glede uvedbe brezžičnega interneta..

Lp,
Martin
Tonka
Strojevodja I
Strojevodja I
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Tonka » 22.09.2017, 13:51

Hvalijo se, hvalijo. Nazadnje so se pohvalili včeraj v Dnevniku (mislim da).

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov