Sledenje slovenskim vlakom

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Odgovori
gofra
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 22
Pridružen: 21.09.2013, 13:37

Sledenje slovenskim vlakom

Odgovor Napisal/-a gofra »

Pozdravljeni!


Tole je moj prvi post na forumu - spremljam ga ze en cas, pa sem se opogumil z registracijo - imam namrec eno vprasanje, na katerega odgovora drugje nisem uspel najti...

Zanima me, ali obstaja kje javno dostopen urnik oz. razpored vozenj vlakov po nasih progah (taksen ki vkljucuje tudi tovorne kompozicije)?

Trenutno sem preseljen na območje v blizino ranzirne postaje LJ_Zalog in sem blagoslovljen z dejstvom, da dnevno (imam dve psici, s katerima smo veliko zunaj) lahko opazujem vlake na tem mestu. Ker pa si zelim videt kaj vec kot samo neutrudne Đurice, ki brzijo gor in dol me zanima, ce je kje moc prit do podatkov, kdaj se bo kakteri od vlakov peljal tu skozi. Predvsem vprege z dizel serijami Kennedy-ja / Spanka / Reagan. Nekajkrat sem jih ze ujel, vecinoma pa (poleg omenjenih 642 in 643) je moc videt pretezno Siemense, francoske Brigite in sem pa tja kaksno 342.

No, ce podatki niso na voljo bom vseeno vesel kaksnega komentarja na to temo - upam, da je vprasanje zastavljeno na pravem mestu!

Hvala za odgovore!


LpF
Uporabniški avatar
Re 4/4
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4292
Pridružen: 01.09.2011, 20:55

Re: Sledenje slovenskim vlakom

Odgovor Napisal/-a Re 4/4 »

gofra napisal/-a:
Zanima me, ali obstaja kje javno dostopen urnik oz. razpored vozenj vlakov po nasih progah (taksen ki vkljucuje tudi tovorne kompozicije)?
Javnega ni. Razpored; hja kar je pr roki to vozi.
gofra
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 22
Pridružen: 21.09.2013, 13:37

Re: Sledenje slovenskim vlakom

Odgovor Napisal/-a gofra »

Hvala Re 4/4 - sem sumil, da je tako - no, upam, da mi vseeno uspe videt cimvec ;)

LpF
LJ363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1529
Pridružen: 30.07.2007, 17:27

Re: Sledenje slovenskim vlakom

Odgovor Napisal/-a LJ363 »

Tudi če dobiš vozni red za kak tovorni vlak, je bolj majhna verjetnost, da bo ob določenem času na določeni postaji. Ni druge kot da čakaš, pa kar pride pride. :wink:
gofra
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 22
Pridružen: 21.09.2013, 13:37

Re: Sledenje slovenskim vlakom

Odgovor Napisal/-a gofra »

Hvala LJ363!
Odgovori