Adria Transport - foto natečaj

O drugih prevoznikih, ki uporabljajo slovensko železniško omrežje
Odgovori
leteči vlak
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2574
Pridružen: 04.03.2009, 10:20
Kraj: Grosuplje

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a leteči vlak »

Primož, Goran in Nejc, nalepša hvala :D .

Obenem pa en =D> za Tineta, Nejca in Stjepana, ki so dopolnili poročilo.
Ljubitelj napisal/-a: Pa kje se najdejo te fenomenalne slike. Vidim samo en herkules na različnih slikah......
.....Jaz sem mislil kakšne slike tovornih/kontejnerskih vlakov, ne samo mašine. Verjetno je firma bila zainteresirana v tem smislu, ne slikice lokomotive na postaji
Očitno si precej površno spremljal tole temo. Tu se dajejo namreč samo slike iz srečanja sodelujočih v AT fotonatečaju, ki je potekalo v Luki Koper.
Slike Adriinih vlakov na odprti progi pa sodijo v čisto druge teme. Tako, da mi res ni jasno, kaj bi ti še rad imel na naših slikah.
Aljaž
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

leteči vlak napisal/-a:Tu se dajejo namreč samo slike iz srečanja sodelujočih v AT fotonatečaju, ki je potekalo v Luki Koper.
Slike Adriinih vlakov na odprti progi pa sodijo v čisto druge teme. ....
V kolikor nimate prepovedi organizatorja foto-natečaja, nam pokažite fotografije, ki so bile izbrane in nagrajene. [-o<

Jasno, lahko brez imen in mesta uvrstitve. Pač le toliko, da še forumaši vidimo vaše dosežke.
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Ljubitelj
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4762
Pridružen: 09.12.2006, 18:34

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Ljubitelj »

leteči vlak napisal/-a:Primož, Goran in Nejc, nalepša hvala :D .

Obenem pa en =D> za Tineta, Nejca in Stjepana, ki so dopolnili poročilo.
Ljubitelj napisal/-a: Pa kje se najdejo te fenomenalne slike. Vidim samo en herkules na različnih slikah......
.....Jaz sem mislil kakšne slike tovornih/kontejnerskih vlakov, ne samo mašine. Verjetno je firma bila zainteresirana v tem smislu, ne slikice lokomotive na postaji
Očitno si precej površno spremljal tole temo. Tu se dajejo namreč samo slike iz srečanja sodelujočih v AT fotonatečaju, ki je potekalo v Luki Koper.
Slike Adriinih vlakov na odprti progi pa sodijo v čisto druge teme. Tako, da mi res ni jasno, kaj bi ti še rad imel na naših slikah.
Nič nisem slabo prebiral teme. Ampak ona "fenomenalne" slike za en Herkules me je pa malo zbodlo. Lepo bi pa bilo videti kakšno slikico iz FN z vlakom na progi, pa to je že stvar ADRIE in njihove politike.
Ne nazadnje sem se oglasil, ker sem opazil kar nekaj Adriinih vlakov čudno praznih, kakšen posamični kontejner, res bizarno v primerjavi s 100% naloženimi, ki so v zadnjem času v popoldnevih brzeli mimo Laškega.

LPL
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3864
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Dolfe napisal/-a:
Jasno, lahko brez imen in mesta uvrstitve. Pač le toliko, da še forumaši vidimo vaše dosežke.
Dolfe, evo mojo
Slika
Tine
Uporabniški avatar
petindvajsetka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 28.08.2011, 19:57

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a petindvajsetka »

Ljubitelj napisal/-a:Ampak ona "fenomenalne" slike za en Herkules me je pa malo zbodlo. Lepo bi pa bilo videti kakšno slikico iz FN z vlakom na progi, pa to je že stvar ADRIE in njihove politike.
Ne nazadnje sem se oglasil, ker sem opazil kar nekaj Adriinih vlakov čudno praznih, kakšen posamični kontejner, res bizarno v primerjavi s 100% naloženimi, ki so v zadnjem času v popoldnevih brzeli mimo Laškega.

LPL
Namesto, da sam jamraš, se spravi do proge, poslikaj in deli z nami! Bomo tudi tvoje slike pohvalili. Ker jih ni, pač ne moremo. Če ti pa slike niso všeč, pa to obdrži zase.

Pa vesele praznike.

lp NS
leteči vlak
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2574
Pridružen: 04.03.2009, 10:20
Kraj: Grosuplje

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a leteči vlak »

Ljubitelj, ampak s tvojih predhodnih sporočil se niti slučajno ni dalo razbrati, da hočeš videti slike, ki so sodelovale v natečaju....
Dolfe napisal/-a:V kolikor nimate prepovedi organizatorja foto-natečaja, nam pokažite fotografije, ki so bile izbrane in nagrajene. [-o<
Jasno, lahko brez imen in mesta uvrstitve. Pač le toliko, da še forumaši vidimo vaše dosežke.
Slika

Slika
Pri tej fotografiji sicer nisem čisto siguren, katera je točno prišla v ožji izbor. S Tomažem sva namreč poslala 4 fotografije iz te lokacije, pri čemer je bila postavitev objektov le malenkostno različna.
Zadnjič spremenil leteči vlak, dne 08.04.2012, 9:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Aljaž
stjepan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.02.2009, 21:17

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a stjepan »

Moja:

Slika
Uporabniški avatar
petindvajsetka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 28.08.2011, 19:57

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a petindvajsetka »

Zelo lepa, lepo v stilu, vse modro. =D>

In pohvale tudi vsem ostalim. :!:
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

petindvajsetka napisal/-a: Namesto, da sam jamraš, se spravi do proge, poslikaj in deli z nami! Bomo tudi tvoje slike pohvalili. Ker jih ni, pač ne moremo. Če ti pa slike niso všeč, pa to obdrži zase.
lp NS
@petindvajsetka - Nejc, ustavi konje. :!:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Aljaž, tale je odlična! Slika

MMG, me zanima, če bomo videli tudi slike forumašev, ki so vehementno zatrjevali, da jih natečaj splooooh ne zanima in se ga niso udeležili. Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Nejac
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1283
Pridružen: 29.03.2009, 17:46

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Nejac »

Zdi se mi, da sem poslal tole. Nisem siguren, ker imam še dve podobni. Po pravici povedano pa res nisem pričakoval da se bo znašla med "zmagovalnimi fotkami".
Slika
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4636
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a igor72 »

MOje ste že vse videli tukaj gor, večina jih je starejših, se pravi Adrijinih Taurusov.
Ni pa bilo izbrane zmagovalne fotke, ampak en kup, ki se jih je uvrstilo v finalni izbor in vse skupaj so zmagale 8)
LEP DAN
Igor
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Tono »

Dolfe napisal/-a:
Aljaž, tale je odlična! Slika
Ta je pa res huda! Čestitke!
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
Ljubitelj
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4762
Pridružen: 09.12.2006, 18:34

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Ljubitelj »

Končno ena slikica kot se šika,

Slika

A bo/je zmagala?

LPL
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Tudi sam soglašam, da je tale Aljažev vlak z AT fantastičen =D> =D> =D> =D> Za na koledar, ozadje monitorja in še kam ;)
Igor, daj še Ti prilimaj sem svojo sliko (ali slike), da bodo na kupu [-o<
Goran
Odgovori