Tuji modli lokomotiv za predelavo v SŽ vozila

Vse okoli izdelovanja maket in elementov na njej.
jaffa
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 53
Pridružen: 03.01.2006, 16:32

Odgovor Napisal/-a jaffa »

Gregor napisal/-a:Pred nekaj dnevi sem dobil H0 model Fs E645 od Roca. cena je bila s poštnino 202eur. Roco sedaj očitno pakira nazaj v staro embalažo. zaenkrat sem zelo zadovoljen z modelom. Ga bom pa seveda predelal v SŽ 362. od plačila pa do dostave iz nemčije sem čakal 5-dni.
Gregor, če ni skrivnost, kje si pa kupil omenjeno lokomotivo in koliko si odštel za poštnino?
Kot vidim so v tujini bolj ažurni pri steržbi strank kot pri nas.
Hvala za odgovor.
Gregor
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 25
Pridružen: 25.01.2006, 7:27
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a Gregor »

jaffa napisal/-a:
Gregor napisal/-a:Pred nekaj dnevi sem dobil H0 model Fs E645 od Roca. cena je bila s poštnino 202eur. Roco sedaj očitno pakira nazaj v staro embalažo. zaenkrat sem zelo zadovoljen z modelom. Ga bom pa seveda predelal v SŽ 362. od plačila pa do dostave iz nemčije sem čakal 5-dni.
Gregor, če ni skrivnost, kje si pa kupil omenjeno lokomotivo in koliko si odštel za poštnino?
Kot vidim so v tujini bolj ažurni pri steržbi strank kot pri nas.
Hvala za odgovor.
Ne ni skrivnost?

http://www.modelleisenbahn.com/

Odgovarjajo v angleščini, plačaš pa lahko z kreditno kartico ali pa ti pošljejo ponudbo(traja kakšen teden) nakažeš denar na njihov račun. Oni ti pošljejo model.

Lokomotiva brez poštnine je prišla 179 eur poštnina je bila torej 23 eur z DHL-om.

Bom rekel, da sem bil tud jest presenečen, da so bili tako hitri. verjetno so imeli lokomotivo na zalogi, sicer pa za ta model tudi roco pravi, da je dobavljiv.

lp
Gregor
Uporabniški avatar
Urban
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 171
Pridružen: 28.01.2006, 8:46
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a Urban »

Gregor napisal/-a:Pred nekaj dnevi sem dobil H0 model Fs E645 od Roca. cena je bila s poštnino 202eur. Roco sedaj očitno pakira nazaj v staro embalažo. zaenkrat sem zelo zadovoljen z modelom. Ga bom pa seveda predelal v SŽ 362. od plačila pa do dostave iz nemčije sem čakal 5-dni.
Gregor
No, super!

Upajmo, da bo kakšen podroben opis predelave s slikami tudi na forumu.

Veliko uspeha pri predelavi

LP Urban
Gregor
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 25
Pridružen: 25.01.2006, 7:27
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a Gregor »

Urban napisal/-a:
Gregor napisal/-a:Pred nekaj dnevi sem dobil H0 model Fs E645 od Roca. cena je bila s poštnino 202eur. Roco sedaj očitno pakira nazaj v staro embalažo. zaenkrat sem zelo zadovoljen z modelom. Ga bom pa seveda predelal v SŽ 362. od plačila pa do dostave iz nemčije sem čakal 5-dni.
Gregor
No, super!

Upajmo, da bo kakšen podroben opis predelave s slikami tudi na forumu.

Veliko uspeha pri predelavi

LP Urban
Podooben opis predelave je na internetu. mal iščte pod DLŽ jest se bom kar tistega držal. sicer bom pa poiskušal sprot mal pofotkat pa mrbit napišem kakšen članek. ampak predelave takega modela se je treba lotiti počasi in preudarjeno. najprej si moram naredit dovolj fotk prave lokomtive. pol pa naprej.

lp
G.
vlakoljubec

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Gregor upam da bo uspela predelava mehoke. Al jo boš že mel do bovhača u Lublan zrihtano?
Vidm pa da so odzuni bol fleksibiln kot doma, pa tud cene so kul.
Pa uspešno predelavo
Gregor
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 25
Pridružen: 25.01.2006, 7:27
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a Gregor »

Pozdravljeni

močno dvomim, da jo bom naredil do bolšjaka, ker moram še par zadev dobr premislit.

lp
Gregor
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

meni je pa uspelo na bolšjaku kupit lokomotivo FS 645, ki bo v kratkem postala SŽ 362. Cena je bila pa res zelo ugodna, lokomotiva pa zelo lepo pelje.

M.
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

Če ni skrivnost ali bi lahko zaupal "zelo ugodno ceno" modela in kje bi se ga dalo videt? :wink: :wink:
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

5o EUR, model bo pa viden, ko bo končna predelava.......
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

SŽ363

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

Najšel sem na internetu kar dva modela za predelavo
-SŽ363
[img]trainsimulator.pandela.net/e0_1_sbl.JPG[/img]
-SŽ813
[img]/trainsimulator.pandela.net/b2_1_b.JPG[/img]

obadva izdeluje podjetje rivarossi
LP Anej
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

upss

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

upsss ni slik zato še enkrat dajem slike
Slika
Slika

Vse se da kupiti na ebayu mislim pa da nimajo več teh izdelkov v proizvodnji
LP Anej
Odgovori