SŽ 363-028 (HO)

Vse okoli izdelovanja maket in elementov na njej.
Sini
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 242
Pridružen: 28.01.2010, 22:07

Re: SŽ 363-028 (HO)

Odgovor Napisal/-a Sini »

da se jas tudi pridružim vsem ostalim
Tim dobro si se potrudil =D> =D> =D>

...samo vstrajat treba pa prideš do rezultata
ki si si ga zadal...

LP iz Lendave Sini
brzina11
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 122
Pridružen: 11.12.2010, 10:04

Re: SŽ 363-028 (HO)

Odgovor Napisal/-a brzina11 »

hvala še enkrat vsem...
nalepke sem naredil v kopirnici Leonardo v Zupančičevi Jami, na foliji za laser, bila je najtanjša izmed vseh... za A4 print računajo 1,20€, dosti poceni, pa lahko gor natisneš nalepk za cel SŽ park! :) je pa res da samo črno barvo tiskajo...
kar se tiče barv, tudi sam sem precej študiral, podvozje-siva ali črna?, črte-črne ali rjave? tukaj ma pač vsak svoje oči, sicer sem se pa kar držal RAL lestvice iz strani modelni.vlaki.com, črna in rumena Model Masters, srebrna, zelena in siva pa Revell. Pa seveda brezbarvni lak čez!
:)
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: SŽ 363-028 (HO)

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

H0 amater napisal/-a:
Gorchi napisal/-a:Čestitke tudi z moje strani, se je ne bi sramoval. Kar se pa žaluzij tiče, pa Ti lahko rečem le toliko, da če bi jih želel menjati za jedkane, se bom poskusil spomnit, ko bom kaj dal jedkat pa te pocukam za rokav, računaj da bi dal nekaj € (tja do 10 max) in boš imel nobel žaluzije.

Gorchi!

Kje pa jedkaš za tako nobel ceno? Jaz za par rešetk ne pridem pod 18 EUR.
Iskraemeco v Kranju, res pa je, da če daš več stvari naenkrat delat, potem so posamezni deli lahko cenejši. Če že delam tako uslugo, potem pač človeku računam kvadraturo njegovih delčkov plus kak % pribitka za nujen kalo in film.
Goran
Odgovori