Bife "Vagon"

Vse okoli izdelovanja maket in elementov na njej.
Uporabniški avatar
volkun
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 01.03.2009, 21:54
Kraj: Velenje

Re: Bife "Vagon"

Odgovor Napisal/-a volkun »

Miran .....
Hvala za link na tvoj prispevek!
Kot vedno: brez komentarja; samo gledam, berem in memoriram ideje, ki jih nesebično deliš z nami - hvala.
Mimogrede sem morda opazil model Fiat Zastava 1300 ?! Čigav je, oz. kdo ga izdeluje, mora biti na diorami 1960a.
Mislim da si eden redkih maketarjev, ki mu ne zmanjka idej in predvsem volje do dela in s tem nam vsem ostalim daješ še dodatno motivacijo in zagon.
Saj sam dobro veš, da pridejo obdobja, ko tavamo sem ter tja in se ne moremo odločit kako naprej in kje začeti nov maketarski projekt.
Taki prispevki so res zelo dobrodošli starim mačkom, kot začetnikom v železniškem modelarstvu. :D

Še enkrat hvala in užitkov ob delu ti želim.
lp, Vojko
nik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 212
Pridružen: 15.04.2013, 22:50

Re: Bife "Vagon"

Odgovor Napisal/-a nik »

volkun napisal/-a:Miran .....
Hvala za link na tvoj prispevek!
Kot vedno: brez komentarja; samo gledam, berem in memoriram ideje, ki jih nesebično deliš z nami - hvala.
Mimogrede sem morda opazil model Fiat Zastava 1300 ?! Čigav je, oz. kdo ga izdeluje, mora biti na diorami 1960a.
Mislim da si eden redkih maketarjev, ki mu ne zmanjka idej in predvsem volje do dela in s tem nam vsem ostalim daješ še dodatno motivacijo in zagon.
Saj sam dobro veš, da pridejo obdobja, ko tavamo sem ter tja in se ne moremo odločit kako naprej in kje začeti nov maketarski projekt.
Taki prispevki so res zelo dobrodošli starim mačkom, kot začetnikom v železniškem modelarstvu. :D

Še enkrat hvala in užitkov ob delu ti želim.
lp, Vojko
Tristać je Brekina-Drummer i nudio se u nekoliko boja (bijela, bež, crvena, tamnocrvena, tamnoplava itd.).
Uporabniški avatar
volkun
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 01.03.2009, 21:54
Kraj: Velenje

Re: Bife "Vagon"

Odgovor Napisal/-a volkun »

hoj nik....
hvala za hiter odgovor, bom preveril kako je pri "Berkini", sicer pa mi preostane še Amazon in mogoče Ebay...

lp, Vojko
Uporabniški avatar
miranzor
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 556
Pridružen: 28.09.2005, 20:03
Kraj: Celje

Re: Bife "Vagon"

Odgovor Napisal/-a miranzor »

Zdravo, Vojko!

Hvala za obisk teme in vesel sem, da ti je moje delo všeč! :)

Res je v ozadju ene izmed slik model Fiat 1300 od Brekine Drummer in hvala Niku za informacijo! Brekina ima kar nekaj Fiatov (klikni za ogled), ki so zanimivi tudi za naše ceste, v svoji ponudbi.

Strinjam se, da so različna obdobja, aktivna in pasivna in velikokrat je potrebne kar precej volje, da se spravim k delu. Žal je bilo iztekajoče se leto nekoliko bolj skromno kljub veliko idejam, kar nekaj začetim a nedokončanim projektom, pa upam na boljše čase! :)

Nekaj zadev sem le nekoliko dopolnil, tako tudi ta Bife "Vagon" in sicer sem zamaskiral odprtine demontiranih odbijačev in spenjače in sicer sem jih enostavno zakital ter prebarval in celotni frem z obema ploščadima postaral.

Stanje pred dodelavo...
Slika

...in po maskiranju.
Slika

Okolico bifeja sem tudi dodatno ozelenil, posejal s travo in dodal nekaj grmičevja in tako je videti po tem "make up-u"...
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

in
Slika

Toliko zaenkrat in
Slika
LP, Miran
Uporabniški avatar
volkun
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 01.03.2009, 21:54
Kraj: Velenje

Re: Bife "Vagon"

Odgovor Napisal/-a volkun »

... ja, ja ....
detajli naredijo svoje :D
odlično napravljeno, Miran in hvala za link na Berkino :D

lp, Vojko
Odgovori