P: SŽ 541-Roco model

kasti
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 01.12.2008, 0:28

Re: P: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a kasti »

Sicer pa ziher ni niti ebay nit bolha da bo prodajalec prodal ali kupec kupil. Se mi zdi, da vsi preveč govorimo in pametujemo na koncu koncev pa vsak ve kako in kaj.
Na bolhi se je prodajalo in kupilo pa nič plačalo, danes pa so mi na ebayu skenslal avkcijo adventkoledarja Playmobil ker je razprodan. Čudno mar ne, kako pa sem ga lahko potem zbidal, dobil potrdilo kam in kako naj plačam sedaj pa robe ni več. Sicer še nisem plačal ampak tkole mamo bi rekl. Bolje bi bilo kaj drugega počet kot pa pametovati saj se konec koncev še za eno lokomotivo, katero naj bi kdo delal ne moremo zmeniti. Zanimnivo je pogledati v Kleinmodelbahnov katalog ko je še delal, kjer je bila ponudba, da naredi serijo 200 kosov od tistega kar je delal (pa je bilo dosti modelov naših) po predlogi, ki jo pošlješ. Pa po Slovenski predlogi ni naredil niti kosa.Kar pa je naredil pa je prodajalka v Grazu povedala, da je večino kupila avstrijska klientela. Kot je rekel kit o obiskih sejmov veliki apetiti ko pa je treba nekaj odšteti za to pa nič. S tem povezane so tudi cene naših modelov. Nekdo pač ne more razumeti, da je nekdo pripravljen odšteti 30, 40 50 eur za star vagon z našimi oznakami. In zguba časa je to ljudem dopovedovati. Eni avte, cigarete, ba.. počitnice, itd eni pa vlake k smo mal usekani ampak mogoče bolj zadovoljni kot prvi.
lp
kasti
vlakoljubec

Re: P: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

541-101 napisal/-a:poglej tole
Sem pogledal.
Kot sem zapisal bi plačal drugi model SŽ541 po ceni 199€ v gotovini. Če ga pa nebi imel, bi se pa zagotovo na bolhi potegoval zanj, naj ti zaupam, da bi šel zagotovo preko 250€.
Bom pa še videl, kako me bo "uščipnilo" :wink: saj je še nekaj časa.
Uporabniški avatar
Bnsf
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 155
Pridružen: 05.09.2009, 13:58
Kraj: Pivka
Kontakt:

Re: P: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a Bnsf »

Čeprav imam v lasti že eno lokomotivo SŽ-541 Roco No.: 62489, bi rad nabavil še eno, tako, da bi imel dve SŽ lokomotivi. Ker se nikjer več ne more nabaviti slovenske 541 (sem zamudil :mrgreen: ) bi ponudil višjo ceno in sicer 199€. Je pa ravo takšen pogoj, kot pri kit-u "original nepoškodovana embalaža in nepoškodovan vozen model". Če bo kateri, ki jo ima in se bo odločil, da jo proda sem resen kupec in mu jo takoj plačam v gotovini.
Samo resne ponudbe na ZS.

lp, Lovro[/quote]

Prodam čisto novo zgolj samo sprobano.
L.P.
Uporabniški avatar
SandiP
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1572
Pridružen: 11.11.2007, 9:39
Kraj: Ljubljana Moste
Kontakt:

Re: P: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a SandiP »

Bnsf napisal/-a:Čeprav imam v lasti že eno lokomotivo SŽ-541 Roco No.: 62489, bi rad nabavil še eno, tako, da bi imel dve SŽ lokomotivi. Ker se nikjer več ne more nabaviti slovenske 541 (sem zamudil :mrgreen: ) bi ponudil višjo ceno in sicer 199€. Je pa ravo takšen pogoj, kot pri kit-u "original nepoškodovana embalaža in nepoškodovan vozen model". Če bo kateri, ki jo ima in se bo odločil, da jo proda sem resen kupec in mu jo takoj plačam v gotovini.
Samo resne ponudbe na ZS.

lp, Lovro

Prodam čisto novo zgolj samo sprobano.
L.P.
Kje je tukaj čigav citat? Ni jasno razvidno, kdo kaj kupuje in kdo kaj prodaja...

LP,
Sandi P

:berr
Uporabniški avatar
Bnsf
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 155
Pridružen: 05.09.2009, 13:58
Kraj: Pivka
Kontakt:

Re: P: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a Bnsf »

Se opravičujem za nejasnost,541 je rezervirana.
vlakoljubec

Re: P: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Bnsf napisal/-a:Prodam čisto novo zgolj samo sprobano..............................541 je rezervirana..
:lol: :lol: talking nonsense......

Lp
Lovro
Uporabniški avatar
Bnsf
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 155
Pridružen: 05.09.2009, 13:58
Kraj: Pivka
Kontakt:

Re: P: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a Bnsf »

Če negdo nekaj ne vidi potem ne pomeni da ni res vprašaj 541-101 pa ti mogoče kaj zaupa.
L.P.
Odgovori