P: rezervne dele

Odgovori
krtačka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 150
Pridružen: 08.11.2008, 21:29

P: rezervne dele

Odgovor Napisal/-a krtačka »

Prodam razne nerabljene rezervne dele in drobne detajle za Mehanotehnikine lokomotive in vagone, stari so od 15-40 let. Cena je od 0,5 do 1,00 EUR za kos. Če kdo kaj rabi, naj mi to sporoči z natančnim opisom rezervnega dela. Preveč je namreč teh "raritet", da bi delal celoten spisek.
Nejac
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1283
Pridružen: 29.03.2009, 17:46

Re: P: rezervne dele

Odgovor Napisal/-a Nejac »

mene zanima če imaš podvozne vozičke za mehanove potniške vagone?
Lp
krtačka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 150
Pridružen: 08.11.2008, 21:29

Re: P: rezervne dele

Odgovor Napisal/-a krtačka »

Nekaj kosov, tako evropskih kot ameriških se bo še našlo(se spominjam bolšjaka leta 2000, ko sem tam imel več škatel raznih delov, so bili to zelo iskani deli-najbrž zato ker sta tisti dve zaskočki na vrhu vozička zelo občutljivi na lom). Imam tudi kolesa za te vozičke-plastična in tudi kovinska.
krtačka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 150
Pridružen: 08.11.2008, 21:29

Re: P: rezervne dele

Odgovor Napisal/-a krtačka »

Pravkar sem preštel vse Mehanotehnika TEMPO podstavne vozičke za potniške vagone: Ostalo mi jih je samo še 13 kos (ne par!). Cena za 1 kos brez koles je 0,5 EUR. Cena za 1 kos s kovinskimi kolesi je 3,5 EUR. Kovinska kolesa so MEHANO, bronirana. Po obliki se praktično ne ločijo od ROCO kovinskih koles, kjer je cena za 1 par (dve kolesne dvojice) 4,99EUR, oziroma 37 Hrvaških Kun. Link: http://www.hobipoint.com/ponuda_r.htm
kit

Re: P: rezervne dele

Odgovor Napisal/-a kit »

krtačka napisal/-a:....Kovinska kolesa so MEHANO, bronirana. Po obliki se praktično ne ločijo od ROCO kovinskih koles,...
....le kako naj bi se razlikovala, saj je isti kooperant :wink: in to SLO....
krtačka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 150
Pridružen: 08.11.2008, 21:29

Re: P: rezervne dele

Odgovor Napisal/-a krtačka »

kit napisal/-a:
krtačka napisal/-a:....Kovinska kolesa so MEHANO, bronirana. Po obliki se praktično ne ločijo od ROCO kovinskih koles,...
....le kako naj bi se razlikovala, saj je isti kooperant :wink: in to SLO....
Tudi jaz sem nekaj slišal o tem, da za ROCO izdeluje kovinska kolesa neka slovenska firma....če veš kaj bolj natančnega, bi me zelo zanimalo.

Hvala.

Lp
Odgovori