Modeli lokomotiv ZARES izjemne velikosti

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
Uporabniški avatar
Griffith
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1140
Pridružen: 03.04.2007, 14:42
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Modeli lokomotiv ZARES izjemne velikosti

Odgovor Napisal/-a Griffith »

Prav smešno mi je kdo bo odkril največjo maketo oz. model. :D No saj ne da bi bil karkoli tekmovalen, le pokazal bi vam rad zelo velike modele lokomotiv. Kolikor sem lahko razbral s teh strani gre za skalo imenovano "E" velikosti 1.6". Modeli so gnani z 24V elektromotorjem na akumolator, ali pa celo na bencinski motor z 16KM ki žene hidravliko. Imajo vse kar imajo prave lokomotive če ni že kar to prava lokomotiva. Tudi zavore imajo. Če bi hotel to imeti, bi moral nekje v prekmurju kupiti kar celo kmetijo da bi imel prostor. Kliknite na link, oglejte si vse kar vas zanima, potem pa na strani kliknite "LINKS" in odprl se vam bo novi svet modelov.
Želim vam veselo brskanje. :)

http://www.mdmlocomotiveworks.com/

Aja, cenikov pa raje ne glejte! :D
IC-Pohorje503

Re: Modeli lokomotiv ZARES izjemne velikosti

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Griffith napisal/-a:Prav smešno mi je kdo bo odkril največjo maketo oz. model. :D No saj ne da bi bil karkoli tekmovalen, le pokazal bi vam rad zelo velike modele lokomotiv. Kolikor sem lahko razbral s teh strani gre za skalo imenovano "E" velikosti 1.6". Modeli so gnani z 24V elektromotorjem na akumolator, ali pa celo na bencinski motor z 16KM ki žene hidravliko. Imajo vse kar imajo prave lokomotive če ni že kar to prava lokomotiva. Tudi zavore imajo. Če bi hotel to imeti, bi moral nekje v prekmurju kupiti kar celo kmetijo da bi imel prostor. Kliknite na link, oglejte si vse kar vas zanima, potem pa na strani kliknite "LINKS" in odprl se vam bo novi svet modelov.
Želim vam veselo brskanje. :)

http://www.mdmlocomotiveworks.com/

Aja, cenikov pa raje ne glejte! :D
zelo zanimivo in da res lepo vlak v ameriko "AMTRAK"... :)

Lp
saraceiv
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 12
Pridružen: 14.07.2008, 18:30

Odgovor Napisal/-a saraceiv »

Odgovori