Sejem Vižmarje-Brod

Najnovejše v svetu železniških maket.
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

marklinfan napisal/-a:kaj je pa s tistim ki je bil u remizi-šiška ene dvakrat.... močoče bi se tam kaj dalo zmenit :D
NE V ŠIŠKE , drugo lokal. še ni uradno! :)

mogoče železniške postaje ljubljane zraven sindikat-strojevodje!???? :)
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Odgovor Napisal/-a bart »

Upanje umre zadnje.

Upam, da sejm bo.


P.S. Milchy, kaj pa predprostor na vrhu stopnic? A si lahko predstavljaš: "Vspon po stopnicah in v vsakem nadstropju bolšjak na vrhu pa krona ogled makete in vseh novosti, ki so na policah!"
Zgolj v razmislek.

Upam, da sejm bo.

Skromen predlog, tradicionalnega udeleženca.

Trgovci ideja sploh ni slaba.

bart [-o<
Uporabniški avatar
Griffith
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1140
Pridružen: 03.04.2007, 14:42
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Griffith »

ja to bi blo pa hudo. Pa čist na vrh bi mogu bit barček z razgledom na celotno železniško postajo. Pomojem bi folk cel dan not visu. :)
Slika
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Odgovor Napisal/-a bart »

Če pridem na Jesenice, maketo pogledat, gre takoj cel dan. Potem pa zadnji vlak komaj ujamem.

Bar. Dobra ideja.

Sejm še boljša.

Bart
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

IC-Pohorje503 napisal/-a:
marklinfan napisal/-a:kaj je pa s tistim ki je bil u remizi-šiška ene dvakrat.... močoče bi se tam kaj dalo zmenit :D
NE V ŠIŠKE , drugo lokal. še ni uradno! :)

mogoče železniške postaje ljubljane zraven sindikat-strojevodje!???? :)
ja mene je bl zanimal zakaj tm ni več u šiški... sicer pa kera lokacija pa je u igri...neuradno :?
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

marklinfan napisal/-a:
IC-Pohorje503 napisal/-a:
marklinfan napisal/-a:kaj je pa s tistim ki je bil u remizi-šiška ene dvakrat.... močoče bi se tam kaj dalo zmenit :D
NE V ŠIŠKE , drugo lokal. še ni uradno! :)

mogoče železniške postaje ljubljane zraven sindikat-strojevodje!???? :)
ja mene je bl zanimal zakaj tm ni več u šiški... sicer pa kera lokacija pa je u igri...neuradno :?
še ni uradno! :P , počaka bo videl ! ! :)

lp
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Griffith napisal/-a:ja to bi blo pa hudo. Pa čist na vrh bi mogu bit barček z razgledom na celotno železniško postajo. Pomojem bi folk cel dan not visu. :)
pa štango ... pa eno blont ukrajinko ? a bo u redu ?
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Odgovor Napisal/-a bart »

Tooooo :shock: :shock: :shock:

Šalo na stran.

Upam, da sejm bo.
Upam pa tudi, da se ga bom lahko udeležil.

Hvala vsem, ki se na tak ali drugačen način trudite, da bi sejm bil.

P.S. Najlažje je predloge stresati.
Bart :wink:
Uporabniški avatar
Griffith
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1140
Pridružen: 03.04.2007, 14:42
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Griffith »

milchy napisal/-a:
Griffith napisal/-a:ja to bi blo pa hudo. Pa čist na vrh bi mogu bit barček z razgledom na celotno železniško postajo. Pomojem bi folk cel dan not visu. :)
pa štango ... pa eno blont ukrajinko ? a bo u redu ?
Bo bo, sej nismo zahtevni. :D ;)
Slika
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

kvaj zdej s temi novimi lokacijami...
IBANEZ15
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 349
Pridružen: 12.11.2007, 13:01
Kraj: Zabukovica

Odgovor Napisal/-a IBANEZ15 »

Ne zamerte ker odpiram staro temo , ki pa bo kmalu spet aktualna. Mogoče kdo ve , če bo sejem spomladi in kdaj :?:
LP
ZLATKO
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Odgovor Napisal/-a bart »

Kar se mene tiče je tema vesno aktualna.

Sejm je ena fejst zadeva. Meni še nikoli ni bilo dolgčas, skor skoz pa sem tudi kaj nabavil.

Nočem se ponavljat, pa vendar: "Upam da sejm bo!"

Bart

P.S. Ponavadi v marcu.

P.S.2. Še dobro, da sem mal večkrat na Jesenice lahko skočil.
101 signal
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 54
Pridružen: 28.09.2005, 12:35

Odgovor Napisal/-a 101 signal »

Spoštovani vsi vlakoljubci na forumu in izven njega,


Najprej bi se vam rad opravičil za zamudo pri odgovoru in razjasnitvi okoli organizacije sejma in s tem povezan nakoliko daljši odgovor, ki sledi!

Kot organizator praktično vseh železniških bolšjih sejmov pri nas v OŠ Vižmarje Brod, bom vsem tistim, ki sprašujejo zakaj ni sejma, oz. kdaj bo naslednji sporočil naslednje!

Že iz vprašanj na forumu ne razumem povsem zakaj me določeni člani, ki se sprašujejo, kaj je s tem sejmom direktno ne kontaktirajo in izvejo vse tisto kar jih zanima iz prve roke! Nisem spremenil ne imena, ne naslova, tel. številke, maila in vsega drugega preko katerega bi lahko stopili v kontakt z mano! Še vedno sem velik ljubitelj vlakov, tako modelnih kot pravih in se veliko ukvarjam s tem hobbyjem!
Zadeva je taka! Zaradi težav, ki sem jih imel pri sami organizaciji in izvedbi sejma in pozneje tudi posledično zaradi osebnih razlogov sem zadnji sejem organiziral prejšnje leto v mesecu aprilu!
Kljub moji želji in pozivu, tudi članov v društvu sem pri izvedbi sejma ponavadi ostal sam od začetka do konca! Družbo so mi delali vedno isti kolegi iz društva, ki so prišli postavljati module in makete! Do tu vse lepo in prav!
Sejem je bil vedno prilika za druženje in spoznavanje vseh, ki jim je ta lep hobby v veselje! Prvo razočaranje je bilo, ko sem na koncu sejma ugotovil, da je sejem obiskalo zelo malo članov društva.
Dugo je bilo povezano s govoricami, koliko zaslužim na teh sejmih!
Noben od teh, ki so o tem naglas razmišljali ni sodeloval niti na pripravi in na koncu pospravljanju sejma, ne ve do je potrebno tudi komu plačati, da se lahko sejem sploh odvija v obliki kot se je! Tudi pospravljanje in čiščenje ni zastonj! Zastonj so bile samo moje ure, zato da so lahko nekateri prodajali nato pa opravljali!
To, da je bilo kar nekaj takih gospodov, ki so raje jadrno pobrisali s sejma, kot da bi plačali najem klopi na kateri so malo prej prodajalo svoje modele, raje niti ne omenjam! Res sem mnogim tudi spregledal plačilo, glede na njihov majhen izskupiček pri prodaji!
Nekateri so pač mislili, da so mali bogovi in jim ni potrebno plačati ničesar, ker so že s svojo prisotnostjo dosti pomembni za bolšjaka!
Društvena blagajna je bila sponzor za kavice, sokove, piškote itd!
Nenazadnje tudi vstopnine ne pobiram zato, da si lahko sejem ogleda čim več obiskovalcev!
Večina navideznih pomagačev pri organizaciji sejma, ki so pred tem z vsemi mogočimi predlogi in verjamem tudi uporabnimi nasveti hoteli pomagati ni bilo od nikoder!
Da nebi še naprej "nabiral" denarja na račun prodajalcev sem se raje odločil, da sejem ne priredim več in dam priliko vsem tistim, ki so trdili, da ni nobena težava organizirati podoben sejem kje drugje! In to so zopet tisti isti modrijani, ki jim je vse enostavno, zastonj in imajo časa na pretek! Sam osebno sem bil vesel takih zamisli in bi z veseljem obiskal tak sejem, vendar se do danes to še ni zgodilo!!
Vse to me spominja na tisto značilno slovensko nevoščljivost, ki je vedno prisotna, ko gre nekomu vedno bolje in na boljše!
Enostavno sem se naveličal takih obrekovanj in pametovanj brez kakršne koli tehtne osnove!
Tako, sedaj ste iz prve roke izvedeli zakaj ni bilo sejma!
Kako bo v naprej !
V kolikor noben od teh junakov, ki sem jih omenjal ne bo organiziral sejma - bolšjaka, bom verjetno spet jaz tisti, ki bo to naredil, vendar ne pred koncem tega leta! Od takrat naprej bo sejem samo enkrat na leto, kljub željam nekaterih, da bi bil sejem trikrat ali celo večkrat letno!
Osebno ne mislim delati za vse tiste prodajalce in trgovce, ki pridejo na sejem samo zaradi prodaje!
Če kdo želi še kakšen drug podatek me lahko pokliče ali pošlje mail!
Vsem se še enkrat opravičujem za malo daljši članek v upanju, da sem nekatere zadeve razjasnil iz prve roke!

Matjaž S.
IBANEZ15
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 349
Pridružen: 12.11.2007, 13:01
Kraj: Zabukovica

Odgovor Napisal/-a IBANEZ15 »

Matjaž držim pesti , da ti uspe .
LP
ZLATKO
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

No bom pa še jaz dodal en kamenček, ali pa biserček, pol pa kakor je komu všeč.

Kar je napisal Matjaž je vse več ali manj res. Je pa tudi važno iz katere strani se na to gleda, ker potem se pa kaj lahko zgodi, da bo pa dolgo pismo izpadlo v drugačni luči, kot je bil prvotni namen!!! :wink:

Saj tega hobija ne drži pokonci bolšjak na Brodu, ampak posamezniki, ki jim je ta hobi v veselje , a ne :wink: .

Bi pa tiste, ki jokate za bolšjakom spomnil, da se Slavc v Kosezah in Milan z ekipo na Jesenicah trudita vsak mesec posebej, da bi naredili družabna srečanja na modulih. Je pa tudi vedno prilika za druženje in spoznavanje vseh, ki jim je ta lep hobby v veselje. Pa tudi brez vstopnine je, pa še kaj zanimivega se izve.
http://www.vlaki.jesenice.net/modulna.html#lokacija2
http://www.zeleznica.net/index.php?psid=koledar/koledar

A tega pa nihče ne komentira kako lepo je bilo ko se pride skupaj na teh dveh lokacijah in se katero reče, a je vse zavito v molk:?: :?: :twisted: :twisted:

Seveda, ko Slavc in Milan povabita na module ima pa vsak sto in en izgovor :igraca da ne more priti na ogled :twisted: .
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Odgovori