Sejem Vižmarje-Brod

Najnovejše v svetu železniških maket.
101 signal
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 54
Pridružen: 28.09.2005, 12:35

Odgovor Napisal/-a 101 signal »

Dodal bi samo komentar na zadnje sporočilo.
Članek povezan s sejmom, ki sem ga napisal je samo odgovor na vprašanja, ki so bila postavljena na forumu glede bolšjaka samega!
Nikakor nisem hotel postavljati bolšjaka pred druge podobne prireditve ki jih med drugimi najpogostejše organizirata Milan in Slavko in morda še kdo! Vesel sem vseh podobnih razstav, druženj v namenu populariziranja železniškega hobbyja. Upam samo, da bo tega vedno več in ne manj!

Matjaž
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

... tako bolšjak, kot ostale prireditve prispevajo samo dobro k našemu hobiju ... tako da Matjaž, ne obupat ....

Kit - Jesenice so pa tko deeeeeleeeeeeeeč .......
IBANEZ15
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 349
Pridružen: 12.11.2007, 13:01
Kraj: Zabukovica

Odgovor Napisal/-a IBANEZ15 »

Kit jes sem tist , ki je nehote sprožil to debato ampak jes sem spraševal sam za sejem . Drugače pa cenim vsakega posebaj , kdor se trudi okol tega lepega hobija.
LP
ZLATKO
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Resnici na ljubo, sem se tudi jaz spraševal, zakaj tako, pa kar poznam ljudi (in jih poznam prav malo), ni noben vedel odgovora. Okej, Milchy-ja nisem pobaral, priznam pa, da sem se bal, da se tu ponavlja neka znana zgodba...

Sicer pa moram potarnat, ampak Slovenci smo res čuden narod. Mnogokrat radi debatiramo, radi predlagamo to in ono, ko je pa kaj treba narest, takrat pa se išče luknje. O zavidanju pa itak vemo, kako je. Sicer pa da ne boste mislili, da je v Klubu virtualnega letalstva kaj bolje kot je na sceni Društva ljubiteljev železnic in Ljubiteljev železnic. Tudi tu se 2 ali 3-je namatramo in poskušamo nekaj skup spravit, pa že ko prosiš za pomoč se nekateri taaaaaako težko premaknejo. Ampak vsaj nekaj se jih premakne, četudi jih je treba prosit...

Jaz svojih idej okoli tega bolšjaka ne bom trosil dasiravno bi se dalo tako OŠ Koseze kot tudi Milchyeve so-prostore kaj izkoristiti (vsaj občasno). In Matjaž, verjemi mi, da Te popolnoma razumem.

Moja 2 €centa
Lp,
Goran
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Gorchi napisal/-a:Resnici na ljubo, sem se tudi jaz spraševal, zakaj tako, pa kar poznam ljudi (in jih poznam prav malo), ni noben vedel odgovora. Okej, Milchy-ja nisem pobaral, priznam pa, da sem se bal, da se tu ponavlja neka znana zgodba... ,
Gorchi - tud če bi me vprašal, ti ne bi nič odgovoril, ker mešat se v posle drugih ..... sem pa vesel, da se je Matjaž oglasil in napisal tako kot je, da se ne bo 'samo nekaj za vogali govorilo' ......

Jaz svojih idej okoli tega bolšjaka ne bom trosil dasiravno bi se dalo tako OŠ Koseze kot tudi Milchyeve so-prostore kaj izkoristiti (vsaj občasno). In Matjaž, verjemi mi, da Te popolnoma razumem.

Moja 2 €centa
Lp,
prostori na Jesenicah so pa žal na železnici in pogodba, ki je podpisana za te prostore ne dovoljuje drugih dejavnosti ( prireditev ob 10 letnici modulne makete je bila izjema in sem dobil posebno dovoljenje da se tako organizira), tako da kakšnih drugih stvari na Jesenicah - razen voženj vlakov žal ne bo .....

M.
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

milchy napisal/-a:Kit - Jesenice so pa tko deeeeeleeeeeeeeč .......
Ja milchy maš prav, včasih je pa še Lj. deeeeeleeeeeeeeč......

Se pa pridružujem načelnosti milchya, da je modulna maketa za vožnje vlakov in ko so ogledi tudi gotovo družabno srečanje ljubiteljev.
Kar se pa tiče kakšnih drugih stvari, sklepam, da je Milchy imel v mislih kšeft, če ne naj me popravi, so pa zato trgovci in internet (ebay, bolha...)
:wink:
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Odgovor Napisal/-a bart »

Brez besed.


Matjaž, hvala za iskren odgovor, vsaj vemo pri čem smo.


Sejma ne bo. Škoda.

Pa vseno hvala za trud, za pretekle sejme.


Kar se pa ostalga tiče, pa vsi vemo:
"Da bi Slovenci s fovšijo lahko svet poganal!"

Toliko o tem.


Bart :cry:

P.S. V Kosezah pa res že dolgo nisem bil. :arrow: :wink:
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

kit napisal/-a:
milchy napisal/-a:Kit - Jesenice so pa tko deeeeeleeeeeeeeč .......
Ja milchy maš prav, včasih je pa še Lj. deeeeeleeeeeeeeč......

Se pa pridružujem načelnosti milchya, da je modulna maketa za vožnje vlakov in ko so ogledi tudi gotovo družabno srečanje ljubiteljev.
Kar se pa tiče kakšnih drugih stvari, sklepam, da je Milchy imel v mislih kšeft, če ne naj me popravi, so pa zato trgovci in internet (ebay, bolha...)
:wink:
Kit =D> =D> =D> =D>

Bart - a so Koseze deeeeeleeeeeeeeččč ?????
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Odgovor Napisal/-a bart »

Vprašal me je.
milchy napisal/-a:
Bart - a so Koseze deeeeeleeeeeeeeččč ?????

Po pravici napisano (povedano), niso.

Razdalja v kilometrih, so bliže, kot Jesenice.
Organizacijsko, so pa druga pesem.

Nič se ne bojte, tudi maketo v Koseze si pridem spet pogledat.

P.S. Čez komot ga ni. Se vsedem na vlak, združim prijetno s koristnim, pa sem tam. (Na Jesenicah)

Bart
vlakoljubec

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

No v marčevski št. TIM-a je koledar modelarskih prireditev za leto 2008, kjer so tudi male železnice s datumi ogledov voženj.
Med datumi piše, da je tudi v Kosezah 29. marca "Mehano po Nürenbergu"
in na Jesenicah 18. oktobra "Mehano novosti".
vlakoljubec

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Na strani http://www.zeleznica.net/ je zapisano, kaj se bo 29. marca dogajalo v Kosezah.
Upam, da ne bodo Koseze deeeeeleeeeeeeeč...... :lol: :lol:
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

http://www.railserbia.net/forum/viewtop ... f=6&t=2729
Lastnik zasebne železniške modulne makete v Kosezah je napovedov Slika . To bo Slika Slika
Pa vesele Slika Velikonočne praznike Slika Slika pa velik Slika
Slika
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Pred kakim dnevom sem zopet brkljaril po Milchyevi strani in če gre verjeti napisanemu, bo v soboto 18. oktobra 2008 javnosti pokazana modulna maketa Jesenice z dodatkom Mehana. Ampak hkrati pa je na tej strani tudi zapisano, da naj bi v soboto 15. in v nedeljo 16. novembra 2008 na O.Š Brod zopet potekal Bolšji sejem 8)

Če imate namen postaviti stojnico, potem ne pozabite kontaktirati tudi g. Siarda in se z njim dogovoriti o detajlih le-tega ter dogovore tudi upoštevati, da ne bo ta Bolšjak spet zadnji zadnji za bogve koliko časa!!!!
Goran
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Gorchi napisal/-a:Pred kakim dnevom sem zopet brkljaril po Milchyevi strani in če gre verjeti napisanemu, bo v soboto 18. oktobra 2008 javnosti pokazana modulna maketa Jesenice z dodatkom Mehana. Ampak hkrati pa je na tej strani tudi zapisano, da naj bi v soboto 15. in v nedeljo 16. novembra 2008 na O.Š Brod zopet potekal Bolšji sejem 8)

Če imate namen postaviti stojnico, potem ne pozabite kontaktirati tudi g. Siarda in se z njim dogovoriti o detajlih le-tega ter dogovore tudi upoštevati, da ne bo ta Bolšjak spet zadnji zadnji za bogve koliko časa!!!!
Gorchi - nočem biti nesramen, a to kar si ti napisal kot novico je tam napisano že od meseca marca 2008 ...............
žal se v začetku leta dogovorimo kdaj bo kaj in potem se zgodi tako kot se je ...... če pogledaš, bo bolšjak na isti dan, kot 'dan odprtih vrat MMJ' - zakaj ? - ker je težko najdet na netu kdaj se kaj dogaja ..... pa ja, saj imamo toliko prireditev v zvezi z železnico, da je nemogoče da se stvari ne bi prekrivale ........ :cry:
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Milchy, ni problema, opazil pa sem šele nekaj dni nazaj. Vprašanje je, kdo je še opazil...?
Goran
Odgovori