4-osni Transwagon

Najnovejše v svetu železniških maket.
vlakoljubec

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Tin€ a ma Roco tudi take vagone "TRANSWAGGON" kot Märklin in Trix :?:
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Da ne bo nejasnosti za kateri vagon gre, so tukaj slike
Slika

Slika

Slika
Tine
Uporabniški avatar
Benjamin
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 271
Pridružen: 03.09.2006, 15:12
Kraj: Maribor-Malečnik

Odgovor Napisal/-a Benjamin »

kje pa se še da naročiti te vagone? Sa kolko mi je znano v mokotu nimajo teh vagonov... =(
L.P.

Benjamin
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Benjamin napisal/-a:kje pa se še da naročiti te vagone? Sa kolko mi je znano v mokotu nimajo teh vagonov... =(
Popravek, jih nimajo več. Svojega sem kupil takrat, ko so se začeli prodajati, pol pa so zgleda pošli in...
Probaj preko neta, v Avstriji ali Nemčiji. Nekaj bo stroškov pošiljanja ampak bolje tako kot pa da si brez...
Goran
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

Torej so ti vagoni okoli katerih so bile polemike, ali je sploh pravi, saj je bil napovedan čisto drug vagon s strani Roco-ta.
Kolikor sem obveščen, je omenjen Roco model vagona "Habbillns" avtentičen SŽ vagonu, ki jih ima SŽ v zakupu od firme AAE.
Slika, ki je objavljena na Roco strani:
Slika
pa naj bi predstavljal vagon, ki je bil izdelan v TVT Maribor, vendar se ne ujema število oken na stranicah, zato pri Roco-tu niso bili pripravljeni izdelat utopičnen model, pa so v zameno ponudili bolj verodostojen model.
Sicer je bilo nekaj pisanega tudi na: viewtopic.php?t=1614 , pa si preberite :wink:
Točne podatke teh vagonov najdete na: http://www.sbbcargo.com/habbilln_d.pdf in se prepričate, da model ni utopičen.

p.s. manjša količina modelov je še na voljo, vendar bodo kmalu pošli.
LJ363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1529
Pridružen: 30.07.2007, 17:27

Odgovor Napisal/-a LJ363 »

Dve varianti, ki mi jih je uspelo slikat:

Slika
Habbins

Slika
Habbiinss-z
vlakoljubec

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

LJ363 hvala za sliki
Joj kako sta si različna:
Slika
Slika

Še dobro, da so pri Rocotu opazili razlike in, da smo vlakoljubci dobili model identičen pravemu vagonu:
Slika
Slika
Izidor

Odgovor Napisal/-a Izidor »

Pozdravljeni,
kdor bi želel imeti Roco SŽ Habbins vagon, pa ga žal ni uspel kupiti pri nas, naj mi piše na ZS, da organiziramo skupno nabavo v tujini.
Na naše trgovce se zgleda ne da več zanašati in tako kot pri modelu lokomotive SŽ 541 si bomo zainteresirani pomagali sami.
Lep pozdrav,
Izidor
Odgovori