Vozni park modelov vozil SŽ

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
vlakoljubec

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Tin€ napisal/-a:
SandiP napisal/-a:
jaffa napisal/-a: ...Kakšna pa je ta pot po kateri si dobil tudi SŽ 541? Na koga naj se obrnem če želim tudi sam naročiti omenjeni model?...
Tukaj se še vedno dobi SŽ 541

:berr

Tile so pa zelo ugodni z ceno
Zanima me ali je kdo od Vas že kupil SŽ541 pri tem trgovcu :?: in če je koliko ga je stal model, prosim, da navede bruto ceno (vsi stroški), dobavljeno na dom.
Za nekaj € razlike si ne bi vrtal luknje v koleno :lol:
Uporabniški avatar
Rocky-363
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 15
Pridružen: 13.10.2007, 9:53
Kraj: Postojna

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a Rocky-363 »

Zanima me ali je kdo od Vas že kupil SŽ541 pri tem trgovcu :?: in če je koliko ga je stal model, prosim, da navede bruto ceno (vsi stroški), dobavljeno na dom.
Za nekaj € razlike si ne bi vrtal luknje v koleno :lol:
Jaz sem pri tem trgovcu kupil model Žive, dal sem pa 169,20€ z poštnino in vsem vred dobil sem jo pa po štirih dneh po plačilu, drugače je pa poštnina za slovenijo 9€, zanimivo da slovenska pošta nič poštnine ne zaračuna. :shock:
LP Rok
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a milchy »

slovenska pošta bi ti zaračunala, če bi jo TI poslal kamorkoli ..... tako pa je pošiljatelj poravnal stroške, ki si jih sam plačal....
vlakoljubec

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Rocky-363 ma si pa pod srečno zvezdo rojen, ko ti je banka nakazala denar v tujino brez provizije. Jaz bi tudi uporabljal za denarne transakcije tako banko. Ne vem ali je cena 169,20€ :^o sem tudi jaz že tu kupoval, pa mi je poznano :wink:
Zadnjič spremenil vlakoljubec, dne 09.03.2009, 22:24, skupaj popravljeno 1 krat.
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a milchy »

vlakoljubec napisal/-a:Rocky-363 ma si pa pod srečno zvezdo rojen, ko ti je banka nakazala denar v tujino brez provizije. Jaz bi tudi uporabljal za denarne transakcije tako banko. Ne vem ali je cena 169,20€ :^o
zakaj :^o ??? če je nakazal preko spletne banke, je provizija cca 0,31 €
Uporabniški avatar
SandiP
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1572
Pridružen: 11.11.2007, 9:39
Kraj: Ljubljana Moste
Kontakt:

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a SandiP »

Provizije pri SKB je za dober euro... Mam PBS, pa ebanka ne gre v tujino...
Pri modelleisenbahn diskontu sem že kar nekaj kupil, eno 541, tri Đure, Šinobus + beiwagen...
Biksajo ga na slovenski pošti, ko cel teden ne dobim obvestila o prispelem paketu...
Pol pa gor emajlam, mi pošlejo št. paketa, na pošto vprašam pa pravjo de je že en teden
na pošti... Zgovarjajo se pa na paketno dostavo... Klukci poštarski...

:berr
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a milchy »

čudn tole ..... meni pa poštar prinese na dom vse in to v zelo hitrem času, še nikoli mi ni bilo treba na pošti urgirat ..... mogoče pa te ni doma, ko je dostava ......
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

milchy napisal/-a:čudn tole ..... meni pa poštar prinese na dom vse in to v zelo hitrem času, še nikoli mi ni bilo treba na pošti urgirat ..... mogoče pa te ni doma, ko je dostava ......
Mogoče je prisoten strah pa ga ne upajo preveč ..... Slika
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

pr nas doma mamo kr na poštni predal narejen in je vedno vse na svojem mestu, pa še poštar te ne lovi kdaj si doma!
Uporabniški avatar
SandiP
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1572
Pridružen: 11.11.2007, 9:39
Kraj: Ljubljana Moste
Kontakt:

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a SandiP »

Dopoldne sm na šihtu. Poštar ma ključ od havstra, ker so kaslci znotraj v bloku.
Če dobim paket kot pismo, je ok, ker poštar pusti obvestilo. Če dobim paket kot paket,
dostavlja paketna dostava, ki nima ključa pa bi moral dobit obvestilo po pošti, pa so
kljukci prekomot. Paket ostane na pošti, jaz ne vem zanj, birokrati na pošti in na
paketni dostavi se pa en na druzga zgovarjajo...
BANDA!

:evil:
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a milchy »

palco u roke pa na Koprsko ...... pa stvar uredit tam kjer se začne .....
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Uh Sandi, tole me pa spominja na sago o enem paketu, katerega smo iskali po celi Ljubljani... In zato sem začel za svoje pakete striktno pisati poštno številko 1117 Ljubljana. Stanje se je celo zboljšalo...
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a milchy »

a bi se vrnili na temo ????

razlika med obema vagonoma Taems je v tem, da sedanji nima rumeno obervanih mest za dvig , niti nima rumeno obarvane ročice pritrdilne zavore... (Kitajci slabše delajo, kot so prej evropejci :wink: )
Izidor

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a Izidor »

Če me moj spomin ne vara, oči pa mislim, da še dobro vidijo tudi prejšnji Taems 007 ni imel pobarvanih omenjenih delov.
Sicer pa se sami prepričajte-slike najde tu - eno, dve strani nazaj.

Lep pozdrav,
Izidor
kit

Re: Vozni park modelov vozil SŽ

Odgovor Napisal/-a kit »

milchy, a maš ti tud že oba modela, da veš v čem se razlikujeta. Kolikor je razvidno iz vlakoljubcevih slik so različne številke, al se pa motim Slika
Slika Ehhh sicer pa ne bo taprvi, ki ga bo potrebn barvat Slika
Odgovori