Kvaliteta

Najnovejše v svetu železniških maket.
bp2678526
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 15
Pridružen: 15.01.2017, 11:30

Re: Kvaliteta

Odgovor Napisal/-a bp2678526 »

Uporabljam samo HO vedno pa vgradim ESU čeprav je z lokomotivo vse OK in je v njej original dekoder. Sem že skoraj doktoriral iz ESU dekoderjev.

Imam pa eno Atlas lokomotivo nekje iz leta 2010, in če jo postavim ob bok eni iz 2017 je nasploh delovanje starejše dosti lepše in tišje. Lahko da je podjetje v tem času ko sem jaz naročal lokomotive odprlo kako novo proizvodno linijo z novimi delavca in rezultat je potem ponavadi takšen kot je...
poznidan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 466
Pridružen: 05.08.2008, 12:43
Kraj: Maribor

Re: Kvaliteta

Odgovor Napisal/-a poznidan »

totimato napisal/-a:Zdravo!

Prosim za mnenje. Izkušnje imam s Roco, Minitrix in Mehano modeli. Zanima me, kako bi vi razdelili sledeče znamke:

Arnold
Piko
Fleischmann
Roco
Minitrix (Trix)
Mehano

Prosim, naredite dva seznama, enega za "vozne lastnosti" in drugega za "izgled".

Moje omejene izkušnje:
Vozne lastnosti: Roco, Minitrix, Mehano
Izgled: Roco, Minitrix, Mehano

Hvala in lep pozdrav!
Mato, nimam modelov vseh naštetih proizvajalcev, a za tiste ki jih imam lahko rečem da je moja lestvica za N merilo:
1.) Fleischmann
2.) Minitrix-Roco (Tukaj je mogoče za mišjo dlako spredaj Minitrix ob upoštevanju, da najnovejših modelov obeh nimam)
3.) Mehano

Velja za obe postavki.
Uporabniški avatar
grizeldi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 304
Pridružen: 30.01.2013, 13:20
Kraj: Ljubljana

Re: Kvaliteta

Odgovor Napisal/-a grizeldi »

Roco sam po sebi že kar nekaj časa ne dela več N merila, žal. Drugače pa se strinjam z @poznidanovo lestvico.

Če smo že pri N: nekam med roco in mehano bi jaz dal še hobbytrain. Niso ravno nek presežek glede na to da je moja lokomotiva po servisu še vedno cukala. Pa sem jo popolnoma razdrl in popravil, zdaj pa dela kot more.
poznidan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 466
Pridružen: 05.08.2008, 12:43
Kraj: Maribor

Re: Kvaliteta

Odgovor Napisal/-a poznidan »

Lahko dodam samo še to da Mehano prestižen je predstavljal dober izdelek.
Odgovori