Adria GA-TX

Najnovejše v svetu železniških maket.
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Adria GA-TX

Odgovor Napisal/-a milchy »

Goran

Če kupiš komplet, je poceni, ker je to ponavadi hobi varianta (se ve kakšna je to), če pa upiš posamezni rezervni del, ne glede na to, ali je hobi ali "ta za resna " varianta, pa pač plačaš pravo ceno (tudi Roco ali Fleischmann ali pa Piko delajo enako)

M.
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Adria GA-TX

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Milan, hvala za obrazložitev :) No suma summarum, jaz rabim podvozje ICE 3 za gomuljko in cena, ki mi jo je povedal Igor na sejmu, meni čisto odgovarja in kar se mene tiče je vse okej. Večji hec je dobit te rezervne dele :roll:
Goran
TrainFan
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 28
Pridružen: 08.01.2008, 8:39
Kraj: Žabja Vas

Re: Adria GA-TX

Odgovor Napisal/-a TrainFan »

GATX
Slika
vlakoljubec

Re: Adria GA-TX

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Sem prejšnji teden videl v Ljubljani na glavni železniški postali, da je proti gorenjski vlekla ADRIA skupaj s 541 tovorni vlak, ki pa ni imel niti ene GATX cisterne. Torej ADRIA vleče tudi drugačne tovore od kerozina.
Lp
Lovro
Tomaž97
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1709
Pridružen: 07.06.2009, 19:30
Kraj: Proga št. 62

Re: Adria GA-TX

Odgovor Napisal/-a Tomaž97 »

vlakoljubec napisal/-a:Sem prejšnji teden videl v Ljubljani na glavni železniški postali, da je proti gorenjski vlekla ADRIA skupaj s 541 tovorni vlak, ki pa ni imel niti ene GATX cisterne. Torej ADRIA vleče tudi drugačne tovore od kerozina.
Lp
Lovro
Nekaj si preberi tudi v temi Adria Transport.Tukaj na primorskem je Adria kar pogosto dopregca :?


lp :D
Odgovori