Jesenski sejem modelnih železnic na Brodu

Najnovejše v svetu železniških maket.
vlakoljubec

Re: Jesenski sejem modelnih železnic na Brodu

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

mmatja napisal/-a:
Gorchi napisal/-a:...O tem, da DLŽ nima nobene (spodobne) spletne strani pa raje ne govorimo in tako ljudje praktično ne morejo biti drugje obveščeni kot le preko tega foruma oz. klepetalnice na Yahoo...
Tole pa si zelo dobro napisal =D> =D> =D> . Samo kasirali bi radi fajn...(najemnina klopi spomladi... #-o :hmm )
Vse bolj se med hobisti potrjujejo govorice, da ima ekipa DLŽ - "botri" drugačno računico, kot pa mi ostali vlakoljubci.
....ene zanima druženje, druge pa denar.....
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Jesenski sejem modelnih železnic na Brodu

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Vlakoljubec, o tem se je pa že toliko slišalo (ali pa sem slišal), da raje ne bi v javnosti. Gnoj se lepo nabira, samo kdo ga bo skidal pa nimam pojma... Zadevo bi bilo treba temeljito prevetriti, predvsem pa (egoistične) cilje dati popolnoma na stran in končno začeti delati v duhu dobrega za vse, ne samo za nekatere posameznike. Če bi končno to začelo funkcionirati tako kot je treba, potem oglasi v nekaterih revijah za pridružitev ne bi bili potrebni, pa tudi kak projekt bi se lahko speljal drugače, kot se sedaj.

Upam, da bodo ustrezni ljudje tole naše razmišljanje prebrali in se krepko zamislili. Verjamem pa, da marsikateri malce bolj obveščeni dobro vemo o kom je govora, tisti o katerih je govora pa naj tudi razmišljajo primerno. Mogoče sem malo preoster ampak sorry, v DLŽ se zaradi vsega slišanega iz raznoraznih virov do nadaljnega ne nameravam včlaniti, četudi me mika. In nisem edini. Rade volje pa pomagam, če je v mojih močeh ampak ne za dosego ciljev nekih posameznikov.
Goran
kit

Re: Jesenski sejem modelnih železnic na Brodu

Odgovor Napisal/-a kit »

Gorchi napisal/-a:...Mogoče sem malo preoster ampak sorry,....
Čeprav pranje umazanega perila v javnosti ni primerno, ampak je včasih treba reči tudi javno bobu bob, pa naj se sliši kakor koli že.
Naj pa v tej priliki omenim tudi SVM, ki naj bi bila nekako alternativa.
Letos 9. maja so se v Kranju na Tekmovanju v plastičnem maketarstvu predstavile tudi male železnice, kar je razvidno v galeriji. Kot smo se člani v društvu SVM dogovarjali glede malih železnic se bo na tem področju v nadalje "dogajalo"
Odgovori