Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

TrainFan napisal/-a:Ja,nabavm seveda tisto mašino k mi je všeč ane,čeprov me doma ne podpirajo pr tem..zdnč k mi je poštar prnesu 1216-005 mi je tastara rekla nej se že neham igrat stem igračam pa nej si rajš motorko kupm(štilarco) haloo #-o #-o ..baba zmešana...
nisi edini, amapak jaz se znajdem, rečem da nepijem in nekadim in pač dam za to. Pa potem sam utihne in reče res je :D


Drugače pa me zanima ali bo AC digitalna, DC pa analogna tako kot pri prejšni 541-008?
LP Anej
TrainFan
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 28
Pridružen: 08.01.2008, 8:39
Kraj: Žabja Vas

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a TrainFan »

ja sej jest sm že vse probov pa me nezastopjo...drgač zbiram vse v DC varjanti...
kit

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a kit »

AnejTS napisal/-a:Drugače pa me zanima ali bo AC digitalna, DC pa analogna tako kot pri prejšni 541-008?
Tako je AC bo digitalna, DC pa analogna brez dekoderja.
vlakoljubec

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

TrainFan napisal/-a:...ta bo že 10-a v moji zbirki modelov 1216...
Tudi moja želja je, imeti vse mašinke 1216 in 541, ki vozijo pri nas. Upam, da bodo razmišljali tudi o mašinki MAMUT in SWAROVSKI.
Lp
Lovro
kit

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a kit »

vlakoljubec napisal/-a:Upam, da bodo razmišljali tudi o mašinki MAMUT in SWAROVSKI
Počasi, vse bo še. Treba je malo potrpeti eni bi radi imeli vse naenkrat, drugi nimajo denarja. A ni bolje, da se malo nakaplja v prašička, pol pa spet nasvidenje v naslednji vojni :wink: :wink:
Uporabniški avatar
Anzee
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 812
Pridružen: 08.04.2008, 12:55

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a Anzee »

Odlicna novica o novem modelu! Skoda mi je samo to, da je poslikava "alpska konvencija" meni precej nevsecna :oops:
Me pa zdaj zelo firbec kaksne novosti bodo se pri Rocotu glede Slovenije!

lp Anze
fotografija | video produkcija | graficno oblikovanje | tisk na majice | http://www.psgt-productions.com :)
kit

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a kit »

Anzee napisal/-a:Me pa zdaj zelo firbec kaksne novosti bodo se pri Rocotu glede Slovenije!
Roco bo glede SŽ modelov v Nürenbergu prinesel za prve 3/4 leta samo ALPSKO KONVENCIJO. Gledano na ostalo ponudbo bodo pa tudi modeli drugih železniških operaterjev, ki vozijo v Sloveniji.
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a dunhill »

kit napisal/-a:
vlakoljubec napisal/-a:Upam, da bodo razmišljali tudi o mašinki MAMUT in SWAROVSKI
Počasi, vse bo še. Treba je malo potrpeti eni bi radi imeli vse naenkrat, drugi nimajo denarja. A ni bolje, da se malo nakaplja v prašička, pol pa spet nasvidenje v novi vojni :wink: :wink:
Točno tako, v nasprotnem primeru lahko slovenske ljubitelje doleti val ločitev... [-X ](*,) :medic
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Offtopic vprašanje za kit-a in vlakoljubca: a sta se vidva slučajno zmenla, da sta prišla na ta forum v tako kratkem času (manj kot 1 minuto) in to iz istega IPja al je to naključje?
Drugače pa ja, tudi sam upam, da bo še kak bikec v drugih barvah (oz. nalepkah) prišel na trg ;)

Dunhill, bojim se, da bo letos težko leto za familije... Bikec je prvi, nekaj se kuha na klepetalnici....
Goran
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a milchy »

Gorchi napisal/-a:Offtopic vprašanje za kit-a in vlakoljubca: a sta se vidva slučajno zmenla, da sta prišla na ta forum v tako kratkem času (manj kot 1 minuto) in to iz istega IPja al je to naključje?
moje nestrokovno mnenje je , da je to zgolj in samo naključje ....... :lol: :lol: :lol:
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a dunhill »

Gorchi napisal/-a: Drugače pa ja, tudi sam upam, da bo še kak bikec v drugih barvah (oz. nalepkah) prišel na trg ;)

Dunhill, bojim se, da bo letos težko leto za familije... Bikec je prvi, nekaj se kuha na klepetalnici....
Ah, ja, ti bikeci, znajo prazniti denarnice, vendar vseeno upam, da jih bo čim več pa še kakšen vagonček za njih...
kit

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a kit »

milchy napisal/-a:
Gorchi napisal/-a:Offtopic vprašanje za kit-a in vlakoljubca: a sta se vidva slučajno zmenla, da sta prišla na ta forum v tako kratkem času (manj kot 1 minuto) in to iz istega IPja al je to naključje?
moje nestrokovno mnenje je , da je to zgolj in samo naključje ....... :lol: :lol: :lol:
...in uporaba istega Wirelessa na enem internetnem priklopu. Je treba šparat za bikce :lol: :lol: :lol:
Gorchi :hmm :hmm ............
vlakoljubec

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Gorchi napisal/-a:.....Bikec je prvi, nekaj se kuha na klepetalnici....
.... in kakšna juhca se to kuha? :D :D
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a milchy »

vlakoljubec napisal/-a:
Gorchi napisal/-a:.....Bikec je prvi, nekaj se kuha na klepetalnici....
.... in kakšna juhca se to kuha? :D :D
sicer ne paše sem ..... gobova s kislo smetano .... njami 8)
Izidor

Re: Roco SŽ 541-001 Alpska konvencija

Odgovor Napisal/-a Izidor »

.... in kakšna juhca se to kuha? :D :D[/quote]

Bo treba kar glavnega kuharja vprašat :-k :hmm , kaj se kuha v kotlu.

Drugače pa en prašiček letos ne bo zgleda dovolj, jih bo treba kar več nabavt in nafilat po tem kar se sliši po kuloarjih, drugače bo :zzz2 al pa :berr2 :pamet

Lp
Izidor
Odgovori