Novo na trgu

Najnovejše v svetu železniških maket.
Izidor

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a Izidor »

kit napisal/-a:
milchy napisal/-a:Izidor

najbolje, da hitro kupiš kar vse modele (da jih ne bo prej zmanjkalo), pa potem doma v miru preštudiraš razlike in to tukaj napišeš, pa mogoče ti rata tud kakšna slikca :P
Podpišem 8)
Eh fanta, čisto nič mi nista v pomoč s temle pisanjem in vajin odgovor mi čisto nič ne pomaga glede nakupa omenjene lokomotive #-o :^o

Iz spletne strani MoKo, pa je razvidno, da so tudi stari modeli še vedno na zalogi, tako da n'č bat, da bi jih zmanjkalo :mrgreen:
http://www.moko.si/posebnaponudba.html

Mogoče se pa Branko kdaj opogumi in kot član tega foruma kaj napiše na to temo. Ne bi mu škodilo. [-o< [-o<

Lep pozdrav,
Izidor

Pa da ne pozabim :

24.5.2011 ob 20:52
Zadnji krajec

Pol ni čudno, da dobim tak odgovor od vaju.
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a milchy »

Izidor napisal/-a:
kit napisal/-a:
milchy napisal/-a:Izidor

najbolje, da hitro kupiš kar vse modele (da jih ne bo prej zmanjkalo), pa potem doma v miru preštudiraš razlike in to tukaj napišeš, pa mogoče ti rata tud kakšna slikca :P
Podpišem 8)
Eh fanta, čisto nič mi nista v pomoč s temle pisanjem in vajin odgovor mi čisto nič ne pomaga glede nakupa omenjene lokomotive #-o :^o

Iz spletne strani MoKo, pa je razvidno, da so tudi stari modeli še vedno na zalogi, tako da n'č bat, da bi jih zmanjkalo :mrgreen:
http://www.moko.si/posebnaponudba.html

Mogoče se pa Branko kdaj opogumi in kot član tega foruma kaj napiše na to temo. Ne bi mu škodilo. [-o< [-o<

Lep pozdrav,
Izidor

Pa da ne pozabim :

24.5.2011 ob 20:52
Zadnji krajec

Pol ni čudno, da dobim tak odgovor od vaju.
Izidor

kot priznan strokovnjak v izdelavi raznoraznih stvari (med drugim tudi modelov vagonov) nekako ne gre, da nas amaterje sprašuješ o razlikah na lokomotivi, luno pa lahko kar pustiš, razen če boš plačal avtorske pravice, si zamudil z zgovarjanjem na luno ;)

pa lep pozdrav

(in seveda pričakujem tvoje poročilo o razlikam na lokomotivi)

:roll:
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Menim, da ni nič narobe, če človek v naprej povpraša, kakšne so razlike preden se kupi model, mar ne? Tudi ko greš kupovat kakšno elektroniko, fotoaparat.. se najprej razprašaš, kakšne so razlike, mogoče prednosti in potem kupiš kar želiš. Tale vajina varianta najprej kupi in potem poročaj se lahko smatra med drugim tudi kot nesramno zaj...e potencialnih kupcev. In verjamem, da bi bil odgovor popolnoma drugačen, če bi to spraševal kakšen drug uporabnik in ne Izidor, zato je ta priokus še toliko bolj močan. Zato Vaju vljudno prosim za strpnost, saj bi bil odgovor na Izidorjevo vprašanje zagotovo zanimiv še za koga.

P.S: Nadaljno ugovarjanje kateregakoli od Vaju na napisano prinese rumeni karton.
Goran
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a milchy »

Gorchi

Nisem vedel, da si končal študij prava, moram priznati, da si kar uspešen.
Izidor

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a Izidor »

milchy napisal/-a:
Izidor

kot priznan strokovnjak v izdelavi raznoraznih stvari (med drugim tudi modelov vagonov) nekako ne gre, da nas amaterje sprašuješ o razlikah na lokomotivi,...
zato sem pa napisal na začetku :
Izidor napisal/-a:Pozdravljeni,

ker se odločam za nakup đure, mi lahko nekdo od pristojnih razloži v čem je razlika na teh zadnjih treh modelih.
in potem se oglašajo, kot si napisal amaterji.

milchy napisal/-a:Gorchi

Nisem vedel, da si končal študij prava, moram priznati, da si kar uspešen.

Kot je meni znano je on samo moderator tega foruma, za mojega odvetnika pa nima formalne izobrazbe.
Se pa z njegovim moderatorskim postom popolnoma strinjam.

Če pač debata in vprašanja na to temo na tem forumu niso zaželjena, ne vem čemu služi tak forum, če se apriori brez pravih argumentov nekoga sili v nakup modelov s strani ''amaterjev'', kot si sam zapisal.
Očitno ni dovoljeno vprašati, ker je moje vprašanje bilo pri nekaterih članih tega foruma razumljeno v kontekstu, ki ga je zapisal Gorchi.

Zato še vedno čakam in upam na odgovore pristojnih, ne pa amaterjev, da me s svojimi argumenti prepričajo v nakup ali nenakup modelov.

Lep pozdrav,
Izidor
kit

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a kit »

Enkrat tako....
Izidor 22. 5. 2011, 23:04 napisal/-a:Evo Branko se ohrabrio i saslušao naše molbe pa je napravio bolji model.

Bravo Branko

Tako je ova tema postigla i cilj, da se napravi nešto bolji model od one prve verzije u zadovoljstvo svih nas.

Branku želimo što bolju prodaju i da nas u budučnosti još razveseli sa nekim novim modelom a ovaj forum i teme dokazali su, da se može zajedno postignuti bolje rezultate.

Ljep pozdrav iz Slovenije,

Izidor

...drugič drugače :!: :!:
Izidor 24.05.2011, 8:48:42 napisal/-a:Pozdravljeni,

ker se odločam za nakup đure, mi lahko nekdo od pristojnih razloži v čem je razlika na teh zadnjih treh modelih.

Kot je razvidno iz zgornjih slik, je razlika samo v napisih ali še v čem? :hmm

Pri SŽ 643-031 ni montirane škatle za klimo, ki jo ima njena predhodnica 643-026? :old
Ali je to morda posledica predelave orodja za JŽ verzijo, ki te klime ni imela montirane, medtem ko jo SŽ lokomotive imajo?


Hvala za odgovore in lep pozdrav,
Izidor
Presoja naj pa vsak sam kdor to bere.....

Zgleda, da se je tema "Novo na trgu" zasmetila in bi bilo pametno, da se zadnjih nekaj postov pobriše v kanto, saj takšna pisava ne sodi v temo, kjer se oglašujejo novosti, mar ne.
Izidor

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a Izidor »

Ja seveda je drugače,
kit napisal/-a:Enkrat tako....
Tukaj je bilo govora o đurah z drugimi napisnimi variantami oziroma tema z naslovom :
MOKO JŽ 642/643 - druge oznake (anketa) in ta post si iztrgal iz konteksta, saj se moj post navezuje na post iz prejšnje strani na JŽ đuro, ki si jo je kupil ''nik'' na bolšjaku v Ljubljani



...drugič drugače :!: :!:
Izidor 24.05.2011, 8:48:42 napisal/-a:Pozdravljeni,

ker se odločam za nakup đure, mi lahko nekdo od pristojnih razloži v čem je razlika na teh zadnjih treh modelih.

Kot je razvidno iz zgornjih slik, je razlika samo v napisih ali še v čem? :hmm

Pri SŽ 643-031 ni montirane škatle za klimo, ki jo ima njena predhodnica 643-026? :old
Ali je to morda posledica predelave orodja za JŽ verzijo, ki te klime ni imela montirane, medtem ko jo SŽ lokomotive imajo?


Hvala za odgovore in lep pozdrav,
Izidor
Jaz pa sprašujem tukaj o SŽ lokomotivi, ki nima montirane klime.


In kot praviš :
kit napisal/-a: Presoja naj pa vsak sam kdor to bere.....

Zgleda, da se je tema "Novo na trgu" zasmetila in bi bilo pametno, da se zadnjih nekaj postov pobriše v kanto, saj takšna pisava ne sodi v temo, kjer se oglašujejo novosti, mar ne.
Jaz dodajam le še :

Zgodovina se pač ponavlja-zadnjič si zahteval naj se tema o mopedu zaklene, tukaj pa zahtevaš, da se pomečejo posti v kanto.

Ponovno je zmanjkalo argumentov in odgovor na moje vprašanje je pač zavit v meglo. Mešanje megle pa pač nikomur ne koristi. In tudi meni ne, saj s takim pisanjem odvračaš potencialne kupce (mene), pa verjetno še koga, od morebitnega nakupa.
In ko pač ne bom dobil nobenega odgovora od pristojnih, me boš spet napadel koliko lokomotiv in zakaj jih nimam v svoji zbirki, kot si to naredil v temi o JŽ đuri na tem forumu.

Lep pozdrav,
Izidor
kit

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a kit »

Pri prebiranju Izidorjevih dopisov se postavlja vprašanje: "ali je poznavalec, ali je res samo amater :?: "

Lep dan še naprej
wiggum
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 127
Pridružen: 08.06.2010, 14:10

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a wiggum »

Kakvi problemi oko slatkih briga :) Koja sž lokomotiva je bolja - 1, 2, 3, 4, 5 ili 6
Da barem s HŽ-om imamo isti problem. Ma da barem od HŽ-a imamom samo 1 lokomotivu za komentirati, a kamoli 6.. :(
Izidor

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a Izidor »

kit napisal/-a:Pri prebiranju Izidorjevih dopisov se postavlja vprašanje: "ali je poznavalec, ali je res samo amater :?: "

Lep dan še naprej
Danes ponoči je Slovenijo prešla padavinska motnja. Padavine so se širile od zahoda proti vzhodu. Zjutraj se je ponekod pojavila megla. Sedaj pa že sije prečudovito sonce. Spet bo vroče in kak :berr v hladni senci se bo odlično prilegel.
wiggum napisal/-a:Kakvi problemi oko slatkih briga :) Koja sž lokomotiva je bolja - 1, 2, 3, 4, 5 ili 6
Da barem s HŽ-om imamo isti problem. Ma da barem od HŽ-a imamom samo 1 lokomotivu za komentirati, a kamoli 6.. :(
Da ''wiggum'' bilo bi lepo, ko bi tudi naši kolegi iz Hrvaške dobili kak serijski model izdelane HŽ lokomotive. Še posebej sedaj, ko je Acme izdelal in dal na trg prva dva vagona z oznakami Hrvaških železnic. =D> :wink:
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Zadeva presega vse meje dobrega okusa okoli novosti zato temo zapiram. Začnite z novo.
In da ne bo kdo spet grozil z raznimi odvetniki in odškodninskimi tožbami!
Goran
Zaklenjeno