Märklinov model Adria Transport

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Märklinov model Adria Transport

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

kit napisal/-a:Na trg prihaja Märklinov model Taurusa, električna lokomotiva ADRIA TRANSPORT
http://bahn.startbilder.de/1024/adria-t ... 104391.jpg
uf to je že staro... so pa že naročene :D
[url=http://myrencontres.com]site de flirt internet[/url]
kasti
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 01.12.2008, 0:28

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a kasti »

Se strinjam z Marklinfanom. To je staro. Še par takih novitet pa ne bodo videl 2014 s Pluto niti z drugim šefom. Z novimi modeli naj naredijo nov model ne pa barvo.
Mali hec: Ali rečete komu, da imate novo ženo ali prijateljico, če si le ta prebarva lase ali morda nohte? Toliko o novih modelih.
lp
kasti
kit

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a kit »

marklinfan napisal/-a:
kit napisal/-a:Na trg prihaja Märklinov model Taurusa, električna lokomotiva ADRIA TRANSPORT
http://bahn.startbilder.de/1024/adria-t ... 104391.jpg
uf to je že staro... so pa že naročene :D
Res da je model star slabo leto, predhodni je bil ÖBB 1216, je pa nov tisk.... so pa že naročene :D
Me pa zanima kaj bo, če se Märklinu slučajno ponesreči in jim slučajno rata SŽ-541, ali se bo pol tudi reklo "uf to je že staro"

kasti, večinski nemški tgr je vzgojen v drugačnem duhu in tudi čisto drugače razmišlja kot Ti. Naj te spomnim, da za nemškega zbiralca pomeni, samo druga številka na lokomotivi čisto drug model.

kasti napisal/-a:....Ali rečete komu, da imate novo ženo ali prijateljico, če si le ta prebarva lase ali morda nohte? Toliko o novih modelih.
Mali hec: Ali je Tvoja boljš polovica model, ali jo potem pustiš, da jo lahko drugi kdaj tudi v roke primejo :wink:
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

Igor ta model Taurusa ADRIA je bil kot si sam potrdil omenjen že eno leto nazaj na tem forumu kot novost :D Tako da to je pač že stara informacija....torej temu sledi "uf to je že staro" :D

Nevem pa zakaj bi se märklinu ponesrečilo in naredil SŽ-541... za 5 zbirateljev märklina v Slovenij? Pa recimo 10 za kakšnega italjana in avstrijca in nemca, pa celo mogoče kakšno lok na 160V za kakega zamejskega slovenca.
Žal ni računice, ADRIA je bila pa sforsirana s strani avstrijcev, kjer je pa kar mnogo več märklin-ovih zbiralcev predvsem ÖBB.
Če pa bi se to zgodilo vseeno, sicer hvala bogu, pa če bo to prva objava na forumu, pač nebo staro... če pa bo info. omenjena po prvotni objavi po par mesecih bo pa spet stara info. :wink:

...pa ker si mi glih da pisat, če neka fima spremeni na celem modelu samo eno cifro, pišuko, luč,... je to drug model. To je logično, ampak kaj imajo pa zbiratelji za nov model, tip vrsto je pa njihova stvar.
Tako da to pač je čista marketinška pote, enak geštel in druge barva. Biznis je biznis. Ker nova barva stane kapljo v morje napram orodju za nov model.
[url=http://myrencontres.com]site de flirt internet[/url]
kit

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a kit »

Martin, je razlika med napovedjo modelne novosti za prihajajoče leto in prihodom modela na trg, torej obelodanjenje novosti še ne pomeni prihoda ali se pač motim :mrgreen: Torej je ista razlika kot kupovati ali kupiti, ker če kupuješ še ne pomeni, da boš kupil.
Če dobro prebereš jaz sem pa to tako napovedal:
Na trg prihaja Märklinov model Taurusa, električna lokomotiva ADRIA TRANSPORT
http://bahn.startbilder.de/1024/adria-t ... 104391.jpg
marklinfan napisal/-a:...pa ker si mi glih da pisat, če neka fima spremeni na celem modelu samo eno cifro, pišuko, luč,... je to drug model. To je logično, ampak kaj imajo pa zbiratelji za nov model, tip vrsto je pa njihova stvar.
Razmišlaj kot razmišlja Märklinov večinski trg, je čisto drug rezultat. In ta trg tudi razmišlja kot filatelisti.....

marklinfan napisal/-a:Tako da to pač je čista marketinška pote, enak geštel in druge barva. Biznis je biznis. Ker nova barva stane kapljo v morje napram orodju za nov model.
Upajmo, da se Märklinu slučajno ponesreči pri tisti kaplji in jim slučajno rata SŽ-541 :wink:
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

ja Igor... prihaja če celo leto na trg... in je bilo enako že objavljeno, kdaj naj bi prišla. "to je pač že staro"

Glede filatelije je pa drugače pri izbiri novih znamk... to žal ni isto. Mogoče ti veš kaj več :?:

Za prvo SŽ lok od märklina, sem večni optimist da bo enkrat res prišla... jo pa grem takoj iskat osebno v Göppingen. Pa mogoče naredim še kak biznis in jih pripeljem še ostalim, po fabrški ceni seveda :wink:
[url=http://myrencontres.com]site de flirt internet[/url]
kit

Re: Novo na trgu

Odgovor Napisal/-a kit »

marklinfan napisal/-a:ja Igor... prihaja če celo leto na trg... in je bilo enako že objavljeno, kdaj naj bi prišla. "to je pač že staro"
Februarja mi je bil na sejmu v Nürenbergu na Märklinovem štantu iz prve roke serviran podatek, da bo model prišel proti koncu leta 2010.
Citat, ki sem ga napisal v marcu v TIM-u
V zadnjem četrtletju bo pri Märklinu na voljo model električne lokomotive
Adria transport 1216-920 v merilu 1 : 87 (H0). V model bo
vgrajena vsa najsodobnejša zvočna elektronika, ki jo Märklin vgrajuje
v svoje prestižne modele


marklinfan napisal/-a:Za prvo SŽ lok od märklina, sem večni optimist da bo enkrat res prišla... jo pa grem takoj iskat osebno v Göppingen. Pa mogoče naredim še kak biznis in jih pripeljem še ostalim, po fabrški ceni seveda :wink:
Se ti priporočam za sopotnika, bova delila stroške prevoza.......
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Märklinov model Adria Transport

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Sporočila sem odstranil iz teme "Novo na trgu", da se ona tema ne bi zasmetila... :)
Goran
Odgovori