33. bolšji sejem-triči in trači...

Najnovejše v svetu železniških maket.
vlakoljubec

Re: Dogodki v svetu modelne železnice(sejmi, razstave, druže

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Lepo, da se v maju pripravljajo kar dve prireditvi, na katerih se bo lahko izmenjalo veliko izkušenj in koristnih informacij. Organizatorjem obeh prireditev dajmo podporo, drugač res lahko ostanemo doma.

Ker delam in živim v Nemčiji, zagotovo ne bom na nobeni od teh prireditev, pa zato ne zlivam žolča. Govorjenje ali pisanje kdaj lahko in kdaj nekdo ne more priti na takšne prireditve so po moji oceni brezpredmetne. Se sprašujem, ali Donkihotski avtorji takšnih sporočil mislijo, da potem tudi drugi ne bodo obiskali prireditve in s tem škodili ugledu prireditve. A je fovšija v ozadju :?:

Kdor bo šel, bo šel, kdor pa ne pa ne. Saj se modeli lahko nabavljajo tudi drugače, izmenjava izkušenj in koristnih informacij se pa žal ne da dobit kar vsak dan, mar ne.....

Lp
Lovro
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Dogodki v svetu modelne železnice(sejmi, razstave, druže

Odgovor Napisal/-a mmatja »

vlakoljubec napisal/-a:...Lepo, da se v maju pripravljajo kar dve prireditvi, na katerih se bo lahko izmenjalo veliko izkušenj in koristnih informacij. Organizatorjem obeh prireditev dajmo podporo, drugač res lahko ostanemo doma....
Poste je potrebno brati tako kot so zapisani. Nikjer ni bilo konkretno napisano, da se pripravljajo! Zapisano je bilo samo, da se resno razmišlja!, kar pa je še kar precej velika razlika mar ne...
kit

Re: Dogodki v svetu modelne železnice(sejmi, razstave, druže

Odgovor Napisal/-a kit »

mmatja napisal/-a:
vlakoljubec napisal/-a:...Lepo, da se v maju pripravljajo kar dve prireditvi, na katerih se bo lahko izmenjalo veliko izkušenj in koristnih informacij. Organizatorjem obeh prireditev dajmo podporo, drugač res lahko ostanemo doma....
Poste je potrebno brati tako kot so zapisani. Nikjer ni bilo konkretno napisano, da se pripravljajo! Zapisano je bilo samo, da se resno razmišlja!, kar pa je še kar precej velika razlika mar ne...
mmatja, ne kvasi neumnosti #-o kaj takega lahko piše oseba, ki ne razmišlja s svojo glavo.....
SVM, kot ga je omenil Gorchi resno pripravlja tekmovanje v plastičnem maketarstvu, kjer bodo med drugim prisotne tudi železnice. Za tem stoji mestna občina Kranj, ki daje prostor, ter sponzorji, brez katerih se prireditve v takšni meri kot bo, težko predstavljamo. Ne znam si predstavljati, da se uradno povabi na takšno prireditev ali tekmovanje, skupine tekmovalcev iz drugih držav, ki tudi potrdijo prihod in jim je potrebno zagotoviti nočitev, potem pa rečeš, da je govora o resnem razmišlanju....
Potem v nadaljevanju če ti Branko, ki v imenu DLŽ poda točne datume in ure se za moje pojme pripravlja prireditev in ne gre za neko razmišlanje.

Zato nikar ne piši kako je potrebno brati in da gre samo za resno razmišlanje #-o
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Dogodki v svetu modelne železnice(sejmi, razstave, druže

Odgovor Napisal/-a mmatja »

kit napisal/-a:
mmatja napisal/-a:
vlakoljubec napisal/-a:...Lepo, da se v maju pripravljajo kar dve prireditvi, na katerih se bo lahko izmenjalo veliko izkušenj in koristnih informacij. Organizatorjem obeh prireditev dajmo podporo, drugač res lahko ostanemo doma....
Poste je potrebno brati tako kot so zapisani. Nikjer ni bilo konkretno napisano, da se pripravljajo! Zapisano je bilo samo, da se resno razmišlja!, kar pa je še kar precej velika razlika mar ne...
Zato nikar ne piši kako je potrebno brati in da gre samo za resno razmišlanje #-o
Jaz sem napisal to kar sem. Če pa ti ne sprejemaš tega pisanja takšnega kot je, je pa to tvoj problem. A sedaj ne bomo več smeli niti napisati o čem razmišljamo...Tudi tebi priporočam, da tisti post prebereš tak kot je. Pa brez dodatnega filozofiranja prosim...
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Dogodki v svetu modelne železnice(sejmi, razstave, druže

Odgovor Napisal/-a milchy »

jaz bi se pa vrnil na datum 33. bolšjega sejma .......

če se je že toliko časa govorilo, da bo to sobota 21. maja, potem bi bilo bolje, da se ta sejem odpove, kot da se takole prestavlja datum.

pa lep pozdrav.
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: Dogodki v svetu modelne železnice(sejmi, razstave, druže

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

milchy napisal/-a:jaz bi se pa vrnil na datum 33. bolšjega sejma .......

če se je že toliko časa govorilo, da bo to sobota 21. maja, potem bi bilo bolje, da se ta sejem odpove, kot da se takole prestavlja datum.

pa lep pozdrav.

Govorilo se je res, da naj bi bil sejem 21ega. Vendar zaradi prezasedenosti pri gostitelju ni bilo druge rešitve, kot prestavitev za 24 ur. Tako ostane datum 22.5.2011.

Sicer pa DLŽ kot organizator sejma ne more nič narediti v tej smeri. Kdor bo prišel bo. Ostali pa naj čakajo na jesen.

LP
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Re: Dogodki v svetu modelne železnice(sejmi, razstave, druže

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

Toliko besed potem bodo pa vsi tam :D
[url=http://myrencontres.com]site de flirt internet[/url]
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Dogodki v svetu modelne železnice(sejmi, razstave, druže

Odgovor Napisal/-a dunhill »

marklinfan napisal/-a:Toliko besed potem bodo pa vsi tam :D
Edino pravilno, kdor lahko pride, naj pride, tudi z obiskom je poplačan trud organizatorjev, navsezadnje ne organizirajo sejma zaradi sejma samega. Če kdo pač ne more, ne more, če kdo ne bo šel samo zaradi tega, ker se je termin sejma premaknil za en dan, si bo pa sam kriv. Po mojem mnenju so organizatorji dovolj zgodaj obvestili o spremembi, da si lahko vsak, ki ima seveda čas in željo sejem obiskati, prilagodi svoj urnik tako, da se lahko sejma udeleži. Zgolj nerganje in slaba volja nekaterih zgornjih avtorjev ne vpliva pozitivno na organizatorje, ki jim, mimogrede, želim vse najboljše in čim manj težav pri organizaciji 33. in vseh nadaljnih sejmov.
poznidan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 466
Pridružen: 05.08.2008, 12:43
Kraj: Maribor

Re: 33. bolšji sejem-triči in trači...

Odgovor Napisal/-a poznidan »

Vseeno mi je ali bo sejem 21. ali 22., važno je, da bo!
Še teh nekaj srečanj si bomo "zažolčili" po nepotrebnem.
Če bo kdaj kdo organiziral kaj na SV koncu dežele bo to zelo dobrodošlo in verjamem, da bi z objavo tukaj, pritegnil kar nekaj ljudi v pomoč pri vsem skupaj.

Se vidimo na sejmu!
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3867
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: 33. bolšji sejem-triči in trači...

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Ne vem ali sem prav razumel. Glede na to, da gre za 33-ti sejem, naj bi se sejemske aktivnosti odvijale okoli parne lokomotive SŽ 33-037, kar je seveda nekako tudi smiselno.

Dejstvo je, da je 33-ka ob sobotah zaposljena z vožnjo muzejcev. V kolikor se želi simbolika ujemati, je pač neizogibno dejstvo, da je na razpolago edino termin v nedeljo, pa še ta dan se včasih zgoditi da je 33-ka v službi. Sedaj pa malce kalkulirajte kaj se bol ekonomsko splača.
Tine
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: 33. bolšji sejem-triči in trači...

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Tine, kolikor sem uspel izvedeti, bo 33ka ta dan lepo parkirana. Saj smo konec koncev ravno zaradi 33ke preselili sejem iz Vira v Ljubljano.
Uporabniški avatar
_Borsig_
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3102
Pridružen: 08.01.2009, 15:42
Kraj: Pragersko

Re: 33. bolšji sejem-triči in trači...

Odgovor Napisal/-a _Borsig_ »

541-110 napisal/-a:Tine, kolikor sem uspel izvedeti, bo 33ka ta dan lepo parkirana. Saj smo konec koncev ravno zaradi 33ke preselili sejem iz Vira v Ljubljano.
Bi bilo super, če bi bila pod paro!
:train2

Sicer pa aktivna SŽ 33-037 ni edina 33-ka v muzeju :!:

Tam sta parkirani še dve!
Mislim da 33-253 in 33-339 - če sem pobrkal številke me prosim popravite!
LP _Borsig_

Pa fajn se še mejte!
101 signal
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 54
Pridružen: 28.09.2005, 12:35

Re: 33. bolšji sejem-triči in trači...

Odgovor Napisal/-a 101 signal »

Pozdravljeni organizatorji bolšjaka ( DLŽ ) ter njihovi uradni ( ne poznam poimensko kdo je pod katerim psevdonimom) in neuradni zastopniki na tem forumu,
vprašal bi samo, koliko naj bi bilo prodajalcev, razstavljavcev na sejmu, oz. koliko jih je že prijavljenih??
Bil bi vesel, če bi se bolšjaka udeležilo dovolj prodajalcev in ponudnikov vsakovrstne železniške tematike, ker ne bi rad prišel na pol prazne stojnice, glede na debato, ki se odvija na forumu.
Koliko je še praznih miz in kaj vse naj bi se dogajalo na 33. sejmu?
Hvala,

LP
Matjaž :?
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: 33. bolšji sejem-triči in trači...

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Odgovor na zastavljeno vprašanje boš dobil v najkrajšem možnem času.
Vprašanja so bila poslana odgovornim v tem projektu.


LP
Uporabniški avatar
totimato
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 615
Pridružen: 02.01.2009, 11:00
Kraj: Zg. Polskava

Re: 33. bolšji sejem-triči in trači...

Odgovor Napisal/-a totimato »

Vsa podpora in čestitke tistim, ki sejem pripravljajo. Upam, da vas teh nekaj nergačev ne bo demotiviralo.

Jaz bom tam, neglede na datum in kot vedno nekaj zapravil, nekaj poslikal in nekaj pokramljal.

Kar tako naprej!

Lep dan še naprej!
Počasi. Sem na delu in ne na begu. Moj hobi, moja pravila.
Odgovori