Razstava železniških modelov

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori

Razstava železniških modelov

1. Takšna razstava me ne zanima, svojih modelov ne bi razstavil
1
5%
2. Za razstavo ne bi bilo zanimanja
4
19%
3. Razstava bi morala biti v okviru primernega večdnevnega sejma, pripravljen sem sodelovati tudi s svojimi modeli
4
19%
4. Razstava bi bila primerna v kakšnem muzeju (npr. Bistra) ali drugi primerni ustanovi (npr. knjižnica, galerija....), pripravljen sem sodelovati tudi s svojimi modeli
4
19%
5. Uspela bi samo neodvisna večdnevna razstava v organizaciji nekaj zanesenjakov, pripravljen sem sodelovati tudi s svojimi modeli
1
5%
6. Vseeno mi je, kako bi razstava bila organizirana, pripravljen sem sodelovati s svojimi modeli
7
33%
7. Svoje modele bi razstavil samo ob plačilu primerne odškodnine
0
Brez glasov
 
Skupaj glasov: 21
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Razstava železniških modelov

Odgovor Napisal/-a dunhill »

Verjamem, da se v domačih "skladiščih" zbirateljev nahaja veliko zelo zanimivih modelov, ki so v glavnem namenjeni domači uporabi ali zgolj za oči lastnika, ali pa celo počivajo v svojih embalažah skriti od vseh oči in pogledov. Zelo redki so tisti, ki si nekaj svojih lastnin upajo predstaviti na boljšjakih kljub temu, da jih ne prodajajo, redki so tudi tisti, ki svoje modele predstavijo na spletu, tudi na tem forumu.

Zanima me zgolj razmišljanje posameznih zbiralcev na to temo in temu je namenjena tudi anketa.
IBANEZ15
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 349
Pridružen: 12.11.2007, 13:01
Kraj: Zabukovica

Re: Razstava železniških modelov

Odgovor Napisal/-a IBANEZ15 »

Kot si že sam napisal lahko na prste ene roke našteješ tiste , ki smo poslikali nekaj svojih modelov in jih predstavili na forumu...drugače pa zanimiva ideja =D>
LP
ZLATKO
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Razstava železniških modelov

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Prišlo je do podvajanja sporočila in ankete. Duplikat je prestavljen v našo "Kanto".
Mod. Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Re: Razstava železniških modelov

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

Svoje modele bi razstavil samo ob plačilu primerne odškodnine. Odškodnina ni najbolj posrečen izraz, bolj bi bilo primeren izraz nadomestilo. Ideja ni slaba, toda pod pogojem, da je zadeva varna pred dolgoprstneži.
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Re: Razstava železniških modelov

Odgovor Napisal/-a dunhill »

Brižitka 363 napisal/-a:Svoje modele bi razstavil samo ob plačilu primerne odškodnine. Odškodnina ni najbolj posrečen izraz, bolj bi bilo primeren izraz nadomestilo. Ideja ni slaba, toda pod pogojem, da je zadeva varna pred dolgoprstneži.
No, v mislih sem imel predvsem tiste, ki bi svoje modele razstavili samo za dnar, zdaj pa če imenuješ to nadomestilo ali odškodnina, najbrž dovolj jasna stavr..

BTW, Dolfe hvala, moja napaka, sem nekaj zaštrikal, popravljal in 2x poslal, sem pa računal, da bodo moderatorji že pometli, kar se nabere smeti...

Zlatko (IBANEZ15) seveda vsa čast tistim, ki ste in še (tole zadnje žal bolj poredko) predstavljate svoje modele tukaj ali pa tudi kje drugje. Drugi pač iščemo raznorazne izgovore. Me pa veseli, da so vsaj tisti, ki se ukvarjajo z maketami, malo bolj aktivni. Vsekakor pa sem pozabil omeniti tiste, ki na svoji spletni strani predstavljate svoje modele, tudi tistim seveda vsa pohvala (milchy, Borut, Bogdan.....).
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Re: Razstava železniških modelov

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

Sicer sem na nekaj tujih forumih, ampak če se osredotočim na zbirke modelov tudi tam poredko slikajo kaj vse imajo doma :D
Makete, diorame inp. pa se ogromno pojavljajo. Je pa res, da imajo tudi vedno neke novosti, ker pri nas se več ali manj ponavljajo stvari ali pa gledamo 90% ene in iste stavi ter jih premlevajo. Sami smo majhni, evropa je pa velika - treba v svet :D
[url=http://myrencontres.com]site de flirt internet[/url]
Odgovori