541 101

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
ics310
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 21
Pridružen: 15.10.2006, 16:28

541 101

Odgovor Napisal/-a ics310 »

lep pozdrav
mislim da s tem ziva zacne biti stvar velika kak ena kniga..........gospod
sz 541 101 je predelal in to napisem se enkrat PREDELAL MODEL ROCO
OBB IN KUPIL VZOREC KAM SO V BROD NAROCNINE DOBILI TUDI ZA DRUGE....MISLIM DA NI NABENA EXTRA STVAR TA LOKOMOTIVA IN
NE POZABIMO DA GOSPOD SZ 541 JE HOTEL POKAZATI Z TISTE EXACT
1.87 IN SAME ZGLEDA KAKO SE RECE IMETI VSI NAS ZA ''NOS''
SMO ZASTOPILI DA JE ZIVA PRISLA SAMO KOLIKO DRUGI MODELARIJ IMAJO ALI ROCO ALI PIKO MODEL ZIVI ALI SAMO POFARBANA ALI PREDELANA .........IN TU NI NABENEGA UNIKATA........UNIKATI ZAME
KAKO IMAJO TUDI DRUGI MODELARIJ SO TISTE LOKOMOTIVE ALI PARNE ALI DIZEL ALI ELEKTROMOTORNI DA NABENGA DRUZGEGA GA NIMA TAKO.....VSI MODELI PREDELANI IMAJO ENA SVOJA ''UNIKAT''JAZ SEM
VIDEL LOKOMOTIVE TAKO PREDELANO DA SEM MISEL KUPLJENE...........
HOCEM Z TEMO RECI DA TA REKLAMA ZA ZIVA JE BREZ VEZE KDAJ BO ZE ROCO IZDALA SAJ OBB MODEL DRUGI LET ...TA KOTICEK MAKLETARSKO SAME JE ENO POZNANJE DRUGI MODELARIJ NE ENA REKLAMA ......JAZ SEM TUDI DAL MOJA ZIVA PA DRUGI MODELI SAMO SAME MORAS TUDI POVEDATI KAKO JE BIL MODEL IZDELAN IN TAKO NAPREJ........ALI DAS POKAZATI KAKO JE DELAL GOSPOD MAROLT VSE
TVOJA CELA ZBIRKA LOKOMOTIV DA JE ZELO LEPA ALI DRUGI DA SO DALI........UPAM DA ZA STRINJATE ZAME.......IN KDAJ BOM CAS IMEL BREZ ZAMIRT TA PRAVA LOKOMOTIVA SZ 541 BOSTE VIDELI STARA IN MOJA PRILJUBJENA GOMULKA

CIAO LUKA
IC-Pohorje503

Re: 541 101

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

ics310 napisal/-a:lep pozdrav
mislim da s tem ziva zacne biti stvar velika kak ena kniga..........gospod
sz 541 101 je predelal in to napisem se enkrat PREDELAL MODEL ROCO
OBB IN KUPIL VZOREC KAM SO V BROD NAROCNINE DOBILI TUDI ZA DRUGE....MISLIM DA NI NABENA EXTRA STVAR TA LOKOMOTIVA IN
NE POZABIMO DA GOSPOD SZ 541 JE HOTEL POKAZATI Z TISTE EXACT
1.87 IN SAME ZGLEDA KAKO SE RECE IMETI VSI NAS ZA ''NOS''
SMO ZASTOPILI DA JE ZIVA PRISLA SAMO KOLIKO DRUGI MODELARIJ IMAJO ALI ROCO ALI PIKO MODEL ZIVI ALI SAMO POFARBANA ALI PREDELANA .........IN TU NI NABENEGA UNIKATA........UNIKATI ZAME
KAKO IMAJO TUDI DRUGI MODELARIJ SO TISTE LOKOMOTIVE ALI PARNE ALI DIZEL ALI ELEKTROMOTORNI DA NABENGA DRUZGEGA GA NIMA TAKO.....VSI MODELI PREDELANI IMAJO ENA SVOJA ''UNIKAT''JAZ SEM
VIDEL LOKOMOTIVE TAKO PREDELANO DA SEM MISEL KUPLJENE...........
HOCEM Z TEMO RECI DA TA REKLAMA ZA ZIVA JE BREZ VEZE KDAJ BO ZE ROCO IZDALA SAJ OBB MODEL DRUGI LET ...TA KOTICEK MAKLETARSKO SAME JE ENO POZNANJE DRUGI MODELARIJ NE ENA REKLAMA ......JAZ SEM TUDI DAL MOJA ZIVA PA DRUGI MODELI SAMO SAME MORAS TUDI POVEDATI KAKO JE BIL MODEL IZDELAN IN TAKO NAPREJ........ALI DAS POKAZATI KAKO JE DELAL GOSPOD MAROLT VSE
TVOJA CELA ZBIRKA LOKOMOTIV DA JE ZELO LEPA ALI DRUGI DA SO DALI........UPAM DA ZA STRINJATE ZAME.......IN KDAJ BOM CAS IMEL BREZ ZAMIRT TA PRAVA LOKOMOTIVA SZ 541 BOSTE VIDELI STARA IN MOJA PRILJUBJENA GOMULKA

CIAO LUKA
Zdravo Luka!

541-101 je bo naredil od firmo ROCO, ne rabim sam delam, dovolj ima prodaja ROCO in bom kupim 541-101 tudi bo PIKO najpozneje za 541 in 1216!
ostali nekaj ja delam maketa vlaka za 711, bbo naredil gomulka za drugoleto,mogoče za 315-207/311-207/311-208 in 315-208 je nekaj sprembe model LUČ!

Slika

LP
ics310
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 21
Pridružen: 15.10.2006, 16:28

za pohorije 305

Odgovor Napisal/-a ics310 »

ciao
upam da se spones da jaz in ti smo ze videli drugo leto v brod in ce imas
casa lahko se dobimo v torek v maribor blizu zelezniski postaj tako bomo
lahko govorili od modele in pili ena pijaca........tisto da si ti povedal je pravilno in sem zelo vesel da bos izdelav 711 in gomulka jaz nisem o temu govoril samo da za tista NOVA ZIVA JE MALO PREVEC GOVORENIJE
KER NI NIC KAJ NOVEGA IN UPAM DA SE STRINJAS.............

UPAM DA SE BOMO SRECALI IN OPROSTI ZA NAPAKE ZA MOJA SLO....

LUKA
IC-Pohorje503

Re: za pohorije 305

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

ics310 napisal/-a:ciao
upam da se spones da jaz in ti smo ze videli drugo leto v brod in ce imas
casa lahko se dobimo v torek v maribor blizu zelezniski postaj tako bomo
lahko govorili od modele in pili ena pijaca........tisto da si ti povedal je pravilno in sem zelo vesel da bos izdelav 711 in gomulka jaz nisem o temu govoril samo da za tista NOVA ZIVA JE MALO PREVEC GOVORENIJE
KER NI NIC KAJ NOVEGA IN UPAM DA SE STRINJAS.............

UPAM DA SE BOMO SRECALI IN OPROSTI ZA NAPAKE ZA MOJA SLO....

LUKA
bom ti sporočilo, kaj v torku da upam in več pisati po emailu,ok!

LP :>
Uporabniški avatar
OrientExpress
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 453
Pridružen: 03.06.2006, 12:46

Odgovor Napisal/-a OrientExpress »

a ma kdo od tukaj sodelujočih afazijo? :?
Po nji peljal te ženico
bom na Dunaj, v Gradec, v Trst ... in v Carigrad:)
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

..ker oba osebno poznam, lahko napišem da noben nič od tega ....
Odgovori