Trgovina z maketarskim materialom

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
Pantom
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 24.11.2006, 0:34

Trgovina z maketarskim materialom

Odgovor Napisal/-a Pantom »

Lep pozdrav.

Sem nov na forumu in me zanima ali obstaja trgovina z malo večjim izborom za maketarje v Celovcu.

Hvala Pantom
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Bahnhoffstrasse 21 ali 23 ...
Pantom
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 24.11.2006, 0:34

Hvala

Odgovor Napisal/-a Pantom »

Milchy najlepša hvala

Pantom
Pantom
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 24.11.2006, 0:34

Zadnji podatki

Odgovor Napisal/-a Pantom »

Po podatkih, ki sem jih dobil včeraj in po obisku trgovine v Celovcu:

Trgovina Hrebst se je zaprla, tako da ne obstaja več na omenjeni ulici, po enournem iskanju sem najdel trgovino, ki naj bi bila kao nandomestna trgovina, je pa celih 20 metrov stran od bivše trgovine Herbst (mene so pa pošiljal po celem celovcu levo in desno).

V trgovini ki naj bi bila naslednji Herbst, imenuje se <Stecken Pferd, 8.-Mai-Strase, Klagenfurt je zelo zelo zelo malo izbora, v bistvu prodajajo samo še ostanke modelov ki so po mojem ostali v trgovini Herbst.
Da se dobiti nekaj znižanih vagonov Marklina in Roco nekaj malega elektro materiala, imeli so celo en trafo stari model od Marklina in pa mislim da pet strtnih setov od Roco, nekaj dreves in dve različni travi za makete.

Po informacijah sta se tudi ostali dve trgovini z modelnimi železnicami v Celovcu zaprli, tako da obstaja možnost edino na internetu.

Toliko o informacijah za enkrat

Lep pozdrav vsem Pantom
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

uh .......
to pa niso kaj preveč vesele novice ....
no obstaja še ena trgovina , sicer v Spittalu ob Dravi..... je malo dalj, a ko sem bil nazadnje tam je bila kar dobro založena ....
Odgovori