Obisk trgovince v Ostravi

Najnovejše v svetu železniških maket.
Odgovori
yyure
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 270
Pridružen: 07.03.2011, 8:22

Obisk trgovince v Ostravi

Odgovor Napisal/-a yyure »

Dobro s koristnim, bi se lahko reklo... Ob bolj ko ne žalostnih rezultatih naših hokejistov sem se malo potolažil z obiskom trgovinice in glavne postaje v Ostravi, ampak postaja je bila (škoda besed)... trgovinica pa: http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=& ... emjHPeJjbQ

"Par" fotk mi je pa vseeno uspelo narediti, bi jih bilo več če bi imel s sabo še en komplet baterij , tako pa je ravno v trgovinci začela rdeča lučka utripat, nekaj fotk tramvajev nekaj lokomotiv, muzejsko lokomotivo izpred rudnika soli in nekaj kar je vozilo po rudniku sem tudi pofotkal in pa za konec; žalostno ampak za nekatere dejansko končna postaja Birkenau (Oswiecim).

http://www.mojalbum.com/yyure/ostrava-hobyshop
kasti
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 01.12.2008, 0:28

Re: Obisk trgovince v Ostravi

Odgovor Napisal/-a kasti »

yyure thanks za slike. a ti je v denarnici zacela rdeca lucka utripat :D ker kakor se iz slik vidi je kar dobro zalozena ti si se pa na fotoaparat oz. baterije zgovoru :lol:
Uporabniški avatar
grizeldi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 305
Pridružen: 30.01.2013, 13:20
Kraj: Ljubljana

Re: Obisk trgovince v Ostravi

Odgovor Napisal/-a grizeldi »

Če bi bil Kovač tako dobro založen... :P

Ni kaj, Slovenija je premejhna.
yyure
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 270
Pridružen: 07.03.2011, 8:22

Re: Obisk trgovince v Ostravi

Odgovor Napisal/-a yyure »

kasti napisal/-a:yyure thanks za slike. a ti je v denarnici zacela rdeca lucka utripat :D ker kakor se iz slik vidi je kar dobro zalozena ti si se pa na fotoaparat oz. baterije zgovoru :lol:
Ob cenah piva med 0,65 - 0,80€ se da kaj prišparat, če... Ostrava vseeno ni Praga.
Rdeča lučka je vedno v denarnici, samo se pa vedno kaj najde v žepku za zlato rezervo. Bolj je bil problem v baterijah in kolegih, ki pač ne razumejo kako je lahko nekdo v trgovinci s 15 kvadrati skoraj eno uro, kot da nebi imeli žena :twisted: .
Odgovori