HŽ 6011 (Litorine/Gomulke)

Kako kaj naše sosedje OBB, DB, HŽ, MAV....
miloš
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 388
Pridružen: 26.11.2008, 10:12

Re: HŽ 6011 (Litorine/Gomulke)

Odgovor Napisal/-a miloš »

Na Reki je bil še en čelni vagon v starih barvah.Ali je šel v razrez ali so ga tudi prodali?
Miloš
glajz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 252
Pridružen: 29.06.2011, 15:34

Re: HŽ 6011 (Litorine/Gomulke)

Odgovor Napisal/-a glajz »

miloš napisal/-a:Na Reki je bil še en čelni vagon v starih barvah.Ali je šel v razrez ali so ga tudi prodali?
Miloš
Misliš v barvah, v katerih so naše gomulke še sedaj? Imaš mogoče kakšno sliko tega vagona?
leteči vlak
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2574
Pridružen: 04.03.2009, 10:20
Kraj: Grosuplje

Re: HŽ 6011 (Litorine/Gomulke)

Odgovor Napisal/-a leteči vlak »

glajz napisal/-a:
miloš napisal/-a:Na Reki je bil še en čelni vagon v starih barvah.Ali je šel v razrez ali so ga tudi prodali?
Miloš
Misliš v barvah, v katerih so naše gomulke še sedaj? Imaš mogoče kakšno sliko tega vagona?
Nekaj slik se najde tukaj: http://www.railserbia.net/forum/viewtop ... f=2&t=1850
Aljaž
glajz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 252
Pridružen: 29.06.2011, 15:34

Re: HŽ 6011 (Litorine/Gomulke)

Odgovor Napisal/-a glajz »

leteči vlak napisal/-a: Nekaj slik se najde tukaj: http://www.railserbia.net/forum/viewtop ... f=2&t=1850

Hvala za link. :)

Zanimivo.

So imele naše gomulke tudi tako tapicirana sedišča?

Ravno prejšnji teden sem se sicer po kar dolgem času ponovno peljal z gomulko. Sedišča so izgledala na novo preoblečena.
Je morda na SŽ še kakšna garnitura, ki ima še tista stara (neka čudna varianta rjave barve) sedišča?
Uporabniški avatar
Laurus97
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 284
Pridružen: 27.05.2013, 18:04
Kraj: Kutina, Hrvatska

Re: HŽ 6011 (Litorine/Gomulke)

Odgovor Napisal/-a Laurus97 »

Ispričavam se što ovu temu "budim" zbog Off Topica. :oops:
thomcro napisal/-a:... on nažalost mora biti tu gdje je. Već sinoć su mladi "junaci" sa zagrebačkog foruma "ukrali" vijest pa ako već kradu onda neka kradu i fotografije :mrgreen: (to se nažalost nemože desiti u ovom stoljeću jer sam ja tamo persona non grata). Nažalost zbog toga "trpe" ostali 4umi u regiji (osim mojih jer na njima su potpisi normale veličine i dolje desno).
I onda se ti pitaš, zašto te mnogi ne podnose. :roll: ... A kamoli da se žele registrirati na tvoje forume.
thomcro napisal/-a:Nadam se da uvažavate ove razloge!
NE!

Btw: Dobro ti je Wiggum napisao!

***
Samo da ja dodam nešto iz sadašnjosti. On se nije ništa promjenio. I dalje vrjeđa, ponekad spama (na svim forumima), izaziva sukobe, voli se hvalit, mora bit svakom loncu poklopac, i ima još punoo toga...

A čuo sam da je i imao problema, baš zbog sukoba na forumu. :|
Pozdrav iz Hrvatske!
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: HŽ 6011 (Litorine/Gomulke)

Odgovor Napisal/-a Tono »

Nisi ti malo zgrešil teme? :)
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
Odgovori