Ogrodje za maketo

Vse okoli izdelovanja maket in elementov na njej.
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Kraj: Lendava

Re: Bernhard Stein

OdgovorNapisal/-a mmatja » 28.08.2009, 15:50

sebastiant napisal/-a:..........
Veliko teh revij imam doma in jih zato lahko priporočam. Bernhardovi CD so tudi pri meni, tako da......................... 8) Če lahko komu pomagam :D
.........
Prav zanima me, kako se določi "pravega modelarja" ?

Stein-ovih video posnetkov je kar nekaj, in si jih vsak lahko "sname" z neta. Samo e-Mule ali kaj podobnega mora imeti. Za "pravega modelarja", pa mislim tistega, ki ima že kaj za pokazati...
totimato napisal/-a:
Smiselno je objaviti v podforumu "Maketarstvo", tukaj ljudje iščejo takšne informacije in si po svojih močeh in stopnji pripravljenosti pomagajo. Ampak seveda, samo če si ti želiš. Kot vidiš po odzivu, bo marsikdo vesel, tudi jaz.

Glede provokacije "da tu ni nevem kako dosti pravih modelarjev", pa sem vesel, da ti bo Darko naredil maketo. Zelo prijazno od njega.

Moram te popraviti! Darko mi ne bo naredil makete, kot si ti razlagaš, ampak bo samo svetoval kako se to najbolje naredi.

Drugače pa vidim, da je kar nekaj zanimanja o načinih gradnje maket. Sem se že ustrašil, da so na tem forumu samo takšni, ki se zanimajo za pravo železnico in ne modelno. Zato sem se odločil, da bom vse posnetke posameznih faz izdelave "mojega Ormoža" na novem delu makete objavljal v moji temi: Mišotova maketa iz Lendavskih goric. Zaenkrat je zadeva v mirovanju iz zdravstvenih razlogov. Ko pa se bo začelo zares pa Vas bom sproti z veseljem tudi slikovno seznanjal z potekom del. Prostor je pripravljen, kot lahko tam vidite na posnetkih. Nekdo je dobrodušno??? mislil, da gre za kopalnico, čemur seveda ni tako.
Do takrat pa lep pozdrav vsem skupaj iz Lendave.
Mišo
Uporabniški avatar
bungee-
Strojevodja I
Strojevodja I

OdgovorNapisal/-a bungee- » 28.08.2009, 21:52

mmatja napisal/-a: Zato sem se odločil, da bom vse posnetke posameznih faz izdelave "mojega Ormoža" na novem delu makete objavljal v moji temi: Mišotova maketa iz Lendavskih goric.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

mmatja napisal/-a:Nekdo je dobrodušno??? mislil, da gre za kopalnico, čemur seveda ni tako.
Ni bilo zanalašč, velika količina keramike me je zmotila. Na rastlinjak pa res nisem pomislil. :oops: Ampak vseeno zakaj pa ne bi železnica peljala skozi kopalnico, sicer že vidim ženo kako zmajuje z glavo .... :lol:
Z dinamitom in kladivom je možno vse!
Poanta je v doziranju.
Uporabniški avatar
_Borsig_
Strojevodja I
Strojevodja I
Kraj: Pragersko

Re:

OdgovorNapisal/-a _Borsig_ » 28.08.2009, 22:08

bungee- napisal/-a: Ampak vseeno zakaj pa ne bi železnica peljala skozi kopalnico, sicer že vidim ženo kako zmajuje z glavo .... :lol:

Ampak mularija bi si pa dosti rajši umivala zobe :D
LP _Borsig_

Pa fajn se še mejte!
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I

Re: Ogrodje za maketo

OdgovorNapisal/-a mmatja » 12.09.2009, 19:18

Začelo se je prenavljanje moje makete. Prve slike si lahko ogledate v moji temi: Mišotova maketa iz Lendavskih goric. Tja bom tudi v bodoče sproti pošiljal prispevke o poteku gradnje.
L.P.
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I

Re: Ogrodje za maketo

OdgovorNapisal/-a mmatja » 18.10.2009, 19:25

Naredila se je osnova za "Ormož". Slike so na voljo v moji temi: Mišotova maketa iz Lendavskih goric viewtopic.php?f=5&t=4693&start=30
L.P.

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost