Popravilo Piko 50 001

Vse kar ne spada v ostale kategorije.
Odgovori
yyure
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 270
Pridružen: 07.03.2011, 8:22

Popravilo Piko 50 001

Odgovor Napisal/-a yyure »

Zanima me na koga naj se obrnem za nasvet oziroma bolje napisano za popravilo in smotrnost le tega pri lokomotivi, ki ima poseben pomen med mojimi lokomotivami, (posebno darilo) je pa lokomotiva takšna, kot na slikah in naj bi bila narejena tam okoli 1955, po informacijah.
Hvala v naprej za vse informacije.
http://www.mojalbum.com/yyure/50-001/foto/19610880
Barbarpapa1
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1639
Pridružen: 09.11.2005, 22:40
Kraj: Maribor

Re: Popravilo Piko 50 001

Odgovor Napisal/-a Barbarpapa1 »

Pozdrav

Čestitam za pridobitev, se mi zdi, da je kar redek "oldtimer"! Sem bil izredno presenečen nad pogonom, vsa vezana kolesa so gnana! Kaj pa je z lokomotivo pravzaprav narobe?

LP

Jože
yyure
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 270
Pridružen: 07.03.2011, 8:22

Re: Popravilo Piko 50 001

Odgovor Napisal/-a yyure »

Pridobitev je pri meni že kakih 10 let, ampak ni bilo časa in pa prostora, da bi kje vozila, zato je bila v škatli in skoraj da pozabljena!!! Zdaj bo pa kmalu tudi prostor zato, da zapelje. Je pa od Gospoda, ki me je navdušil za železnico pred xx leti in mi jo takrat podaril za v vitrino, ker že takrat ni vozila, jaz bi pa rad vsaj, da mi nekdo pove kako in kaj, saj se sam ne spoznam kaj dosti na "drobovino" modela, vse kar sem videl po odvitju enega vijaka, je to da ima en kup vzmeti in delčkov... in se hitro odločil, da te zadeve predam v pregled nekomu, ki bo vedel kako "zdraviti", če se to da?
yyure
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 270
Pridružen: 07.03.2011, 8:22

Re: Popravilo Piko 50 001

Odgovor Napisal/-a yyure »

Ne verjamem da ni nikogar, ki se ne bi spoznal na zadevo.
Mogoče bi moral že v prvi post dodat, da tisti ki mi bo "pomagal" ne bo zastonj, "za pošteno opravljeno, delo pošteno plačilo" :!:
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Popravilo Piko 50 001

Odgovor Napisal/-a mmatja »

Imaš ZS!
Odgovori