Problemi - Težave

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
virtualec
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 62
Pridružen: 05.10.2005, 18:25

Problemi - Težave

Odgovor Napisal/-a virtualec »

Umikam se iz Foruma!
Zadnjič spremenil virtualec, dne 10.05.2006, 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Živijo!

Saj to sem mu tudi jaz rekel, pač da naj omeji svoje objave, ki niso korektne. Ne zdi se mi pošteno, ker gre za ugled foruma, kajti ta forum prebirajo tudi bivši in sedanji strojevodje in se ne bi "šikalo", da prebirajo takšne otročje komentarje.

Zato prosim tudi jaz administratorja, da se kaj na tem področju objav naredi.
butl

Odgovor Napisal/-a butl »

SZ312 napisal/-a:Živijo!

Saj to sem mu tudi jaz rekel, pač da naj omeji svoje objave, ki niso korektne. Ne zdi se mi pošteno, ker gre za ugled foruma, kajti ta forum prebirajo tudi bivši in sedanji strojevodje in se ne bi "šikalo", da prebirajo takšne otročje komentarje.

Zato prosim tudi jaz administratorja, da se kaj na tem področju objav naredi.
Fantje, brez zamere.
Tu se ne da nič naredit kr očitno so šefi stranke nekaterih trgovin-če bi se to sankconiral pa bi moral to počt že od začetka foruma :oops:
Ker pa ni demokracije (tko piše v pravilih)je forum last nekoga, ki mu je povolji samo tist kar nemu paše :roll:
Če pa se že gremo neka pravila bi blu prov,da se vsi na listi prijavjo s polnim imenom in primkom ter ispolnijo vse rubrike v prijavi-pol ne bi prhajal do takih stavri, da je treba administratorju zaklepat teme :(
Sorry fantje, živimo v 21.stoletju, eni se pa še vedno obnašajo/te, kot da je forum vaš in ste v času diktature-če je to tko, pol pa forum ni namenjen širši javnosti ampak le tistim k so povolji šefom foruma :cry: :cry:
butl

Odgovor Napisal/-a butl »

aja, sm pozabu še neki dodat
zakaj prihaja do objave sporočil trgovcev:
če dobr pogledate skupine uporabnikov boste opazl, da se mojster strojevodja prišteva k DLŽ-ju, katerega moderator je Branko, lastnik trgovine Moko, ki se oglašuje že na začetn stran tega foruma
žal ugotavlam, da je stvar res namenjena samo enim in istim ljudem
sorry-to se vid že iz same liste-če pa berš še njihove maile, pa je stavr še bolj enostavna
sorry,če sm koga užalu, ampak tko pač je :cry: :( :(
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

Fantje ko prebiran vaše prispevke sem prišel do ugotovitve, da ste zgrešili temo, ampak ko smo ravno pri tem bom nekaj napisal. Najbolj mi grejo na …….., ko se nekateri šlepajo. Ko pa javno ponudiš hobistom konkreten predlog, ki nekaterim ne ugaja, te pa že označijo, da oglašuješ. Ko kakemu padalcu poči film pa svoje lastnosti pripisuje drugim. Če se bo takšen trend nadaljeval bo smrtno nevarno za forum.
Mojster Strojevodija tebi pa priporočam, da držiš trgovce in njihove podanike na vajetih, kajti drugače se zna zgodit, da je to konec foruma. :wink:
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Premaknitev pogovora

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Premakneno na bolj primerno mesto.

In upam, da najdemo primerno rešitev.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
virtualec
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 62
Pridružen: 05.10.2005, 18:25

Odgovor Napisal/-a virtualec »

Umikam se iz Foruma!
Zadnjič spremenil virtualec, dne 10.05.2006, 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
jaffa
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 53
Pridružen: 03.01.2006, 16:32

Odgovor Napisal/-a jaffa »

Pozdravljeni,
že dalj časa opazujem dogajanje na forumu.
Forum je odlično zastavljen, ustanoviti tak forum ni nobena umetnost, saj taki forumi obstajajo že drugod pa svetu, bolj težko je vzdrževati red in disciplino na njem.
Gospodje, ki so si to stvar zamislil, so seveda imeli dobronamerne name, vendar je potrebno pri vsaki stvari postaviti že na začetku pravila, ki bi se jih morali vsi sodelujoči tega tudi držati.
Padalstvo in šlepanje, kot ga nekateri imenujete, res nista na mestu, čeprav se to dogaja iz dneva v dan. Proti temu žal ne moremo narediti veliko, saj nas je ljubiteljev železnic v Sloveniji zelo malo (izhajam iz dejstva, da je bila reklama za forum objavljena v reviji SŽ Nova proga, ki ima naklado okrog 12.000 izvodov in je ne prejemajo samo zaposleni na SŽ-ju-pa vidimo, koliko je prijavljenih).
Prav tako me na forumu motijo nekateri, ki to stvar izkoriščajo za propagiranje lastnih intersov. Tukaj bi bilo potrebno postaviti neke meje, do kod je forum komercialen, do kod pa se nanj lahko obešajo podobne reklame in vabila z železniško vsebino.
Prav tako mi ni všeč skrivanje pod psevdonimi, saj se lahko na forum prijavi kdorkoli, brez da bi izpolnil dolocene zahteve-verjamem pa da administrator nima 24 ur na dan, da bi prebiral, kaj se na listi dogaja in mora potem, ko nekomu'poči film' teme zaklepati.
Prav tako bi morali vsi prijavljeni sodelovati na listi bolj aktivno-ko gledam listo, se na njej oglaša le nekaj deset isith piscev, ostali pa samo molčijo in hlastajo za informacijami.
To se mi ne zdi prav, da se nekateri trudimo, ostalih 90 odstotkov pa molči in to izkorišča.
Pri objavi fotografij pa bi bilo lepo, da se poleg napiše tudi kdo je avtor le-teh.
Upam, da se bo kaj od tega v prihodnje tudi upoštevalo in da bo ugled liste boljši kot je bil dosedaj.
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

Jaffa tvoj prispevek podpiram v celoti in upam, da se bo kaj od tega prijelo šefov.
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Odgovori