Zadeva ČLANI za FORUM!

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

hehe, Ko je/bo Miro to prebral, bo samo Slika

Slika

lp NS
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Tako ali tako, če kdo hoče, se registrira in vidi vse slike... Ta zaščita ni nič druga kot pridobivanje neaktivnih članov.
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

RisPo napisal/-a:Tako ali tako, če kdo hoče, se registrira in vidi vse slike... Ta zaščita ni nič druga kot pridobivanje neaktivnih članov.
Tako je.Slike dajemo gor , da jih pokažemo,zakaj bi selekcionirali tiste , ki jih lahko vidijo . Če pa kdo da sliko nekam drugam kot svojo pa itak goljufa samega sebe. Vsaj jaz mislim tako . :roll:
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
Dare
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 316
Pridružen: 14.03.2007, 14:47
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Dare »

Daj Miro ne govori neumnosti :m1 , če si tako ljubosumen na svoje slike jih potem ne smeš objavljati na spletu. Sam svoje slike z veseljem pokažem tudi ostalim :lol: , če pa bi razmišljal samo o tem, da jih lahko kdo "ukrade" :evil: , pa jih verjetno sploh ne bi objavljal.

Ti kar pridno fotkaj naprej, mi pa bomo z veseljem občudovali tvoje umetnije :lol: .


.
Lep pozdrav - DARE
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Tko bi mogu nekej pametnega, premetenega napisat, z visokim kančkom inteligence, pa ni kej za napisati.

Miro, nobene in nihče te ni tišal v objavo slik, če si se sedaj odločil, da pa bi mogel biti zato, da boš ti prispeval svoje slike zdej forum zaklenjen tako, da samo registrirani člani vidijo slike je pa absurd.

Sicer tako kot je blo že od drugih napisano, dokler ni sam izvor slik zaščiten z ustrezno zaščito, je lahko forum še tako 'zaklenjen' pa bo učinet samo to, da se bo vedlo, da je nekdo, ki je registriran član foruma skupiral sliko (povezavo do nje) in jo uporabil za kakršne koli zadeve že pač, z dobrim ali slabim namenom.

Pa še to, glede na tvoja ZS, ki sem jih prejl, odločil si se tako kot si se, vse objave in slike si prispeval lastno, in jih jaz ne bom odstranjeval. Vsekakor mi pa ne groziti z nekimi pritožbami, ker si v mojih očeh samo slabšaš svojo kredibilnost.

P.S.: Pa fantje, vsi ostali, ki veste ali neveste kdo ste, tole smetenje raznih neumnosti, mi gre ******, in kot ste opazili je Dolfe dobil dodatne moderatorske pravice, jaz pa bom naslednjega, ki nebo saj malo pomisliv predno napiše prvo naumnost, ki mu pade na glavo, javno enkrat opozori, naslednji vpis, pa leti iz foruma brez kakšne besede.

Mislim, da je vse prisotne tukaj, mati narava obdarila saj z kančkom možganom, upam da tudi z malo zdrave pameti, tako da, pamet v roke fantje.

P.P.S.: Sem ga že preveč napisal.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Moje pojasnilo glede Mirota @IC-Pohorje.

Njemu se je vedno gledalo skozi prste. Povedano drugače, večina, sploh pa jaz, smo ga vedno zagovarjali in tolerirali. Dovoljeno mu je bilo precej več, kot pa ostalim. Ampak, fant se je scrkljal in vse skupaj začel zlorabljat. MMG, o fuzbal reklami je je objavljal svoje poste najmanj v treh temah. Pa še kje drugje. Tu je bila le mera polna.
Da nogomet, košarka in ostali športi ne sodijo v resne teme povezane z železnico, ni hotel niti slišat. Temveč je trmasto vztrajal pri svojem.

Nič nimam proti njemu. Nikoli nisem predlagal nikakršnih sankcij proti njemu. Vendar, nekakšen red pa vseeno mora biti.
@Dolfe nikakor ni forum www.vlaki.info. , ravno tako to ni @IC-Pohorje, niti kdo drugi. Še celo @Mojster, kot lastnik ne. Forum www.vlaki.info smo mi vsi, ki ga držimo takega kot je in živega. In dokler bo takšen, bo zanimiv za ostale. Morda tako dobimo tudi kakšnega novega člana.
Ker ta forum soustvarjamo vsi, se torej potrudimo in se držimo nekega reda. Miro se naj sam odloči kako za naprej. Nihče mu ni rekel da na forumu ni zaželjen. Če bo odšel, prav. Če ostane, tudi prav. Vendar bo od sedaj dalje tudi za njega veljal enak red, kot za vse nas - ostale.


AVE,
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Aleluja!! Končno bomo vsi enakovredni - na forumu! Vsi za enegea, eden za vse!
Čeprav moram reči, da imam še par pripomb, ki pa se mi ne zdijo vredne objav na forumu! Bom to preko zs izrazil!

lp NS
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Dolfe napisal/-a:Moje pojasnilo glede Mirota @IC-Pohorje.

Njemu se je vedno gledalo skozi prste. Povedano drugače, večina, sploh pa jaz, smo ga vedno zagovarjali in tolerirali. Dovoljeno mu je bilo precej več, kot pa ostalim. Ampak, fant se je scrkljal in vse skupaj začel zlorabljat. MMG, o fuzbal reklami je je objavljal svoje poste najmanj v treh temah. Pa še kje drugje. Tu je bila le mera polna.
Da nogomet, košarka in ostali športi ne sodijo v resne teme povezane z železnico, ni hotel niti slišat. Temveč je trmasto vztrajal pri svojem.

Nič nimam proti njemu. Nikoli nisem predlagal nikakršnih sankcij proti njemu. Vendar, nekakšen red pa vseeno mora biti.
@Dolfe nikakor ni forum www.vlaki.info. , ravno tako to ni @IC-Pohorje, niti kdo drugi. Še celo @Mojster, kot lastnik ne. Forum www.vlaki.info smo mi vsi, ki ga držimo takega kot je in živega. In dokler bo takšen, bo zanimiv za ostale. Morda tako dobimo tudi kakšnega novega člana.
Ker ta forum soustvarjamo vsi, se torej potrudimo in se držimo nekega reda. Miro se naj sam odloči kako za naprej. Nihče mu ni rekel da na forumu ni zaželjen. Če bo odšel, prav. Če ostane, tudi prav. Vendar bo od sedaj dalje tudi za njega veljal enak red, kot za vse nas - ostale.


AVE,
Dolfe
Da dodam: Sam Mirota, glede na težave, ki jih je mogel premagati, da lahko komunicira z ostalim svetom, spoštujem. In od tukaj tudi nekakšna protekcija do njega, vendar nekonstruktivno pisanje in smetenje tem ni nikomur pri srcu, zato je na Mirota leto veliko kritik, precej več kot zaradi njegovega načina pisanja.

Tako, da Miro, v kolikor si se kdaj pripravljen vrniti, te vsekakor vzamemo medse, sam ti pa polagam v razmislek; Mogoče niso pomembne vse zamude, ki se dogajajo na železnici.

Zelo pa, bi si v razlago želel zakaj misliš, da bi bilo bolje, da se slike prikazujejo samo registriranim članom, od kot ti povod za tak predlog.
Zadnjič spremenil Mojster_Strojevodja, dne 02.12.2007, 17:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Nejc napisal/-a:Aleluja!! Končno bomo vsi enakovredni - na forumu! Vsi za enegea, eden za vse!
Čeprav moram reči, da imam še par pripomb, ki pa se mi ne zdijo vredne objav na forumu! Bom to preko zs izrazil!

lp NS
Nejc, če smo ponovno prišli, do tega, da moramo oprati umazano perilo v javnosti, bi te naprosil, da si ga toliko desca in se javno izraziš kako pa kaj. V kolikor res ne gre čisto za osebne zadeve.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Ne morem da nebi :oops:

Jaz uživam v tem, ko slike javno prikažem, in drugi komentirajo, ter podajo mnenja kako izboljšati slike, in podobno! Zato sem ODLOČNO PROTI, da bi bile slike dostopne le registriranim članom!

Ne razumem vaju Rispo in Miro, oba imata slike objavljene na svojih straneh, obenem sta pa oba pobudnika da bi bile slike dostopne le omejeni skupini ljudi - beri: registriranim članom??? Kje je tu logika?? :? :? :-k

lp NS
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Mojster_Strojevodja napisal/-a: Nejc, če smo ponovno prišli, do tega, da moramo oprati umazano perilo v javnosti, bi te naprosil, da si ga toliko desca in se javno izraziš kako pa kaj. V kolikor res ne gre čisto za osebne zadeve.
Šefe, apeliram na konkretno osebo na forumu, sem Dolfetu že podal zs, pa bova potem videla kako in kaj... Če bi bilo na splošno, ne dotično na konkretno osebo, bi mnenje že viselo na forumu..

Pa brez zamere! :wink:

lp NS
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

V vsem tem, čisto pozabu povedat:

Forum, bo ostal še lep čas tak kot je, mislim v smislu, da vsakdo lahko bere in pregleduje objave in s tem tudi slike kot 'gost', objavlja in koristi pa vse funkcije foruma samo, če je registriran.

Ker, tako kot je bilo že izraženo, če se to spremeni v toliko, da bi se mogel registrirat samo za branje, se bo povečalo število nepotrebnih registracij in sama zadeva ne reši tega, da nekdo nebi mogel zlorabiti objavljenih slik, da ne omenimo, da potem zgleda kot da se gremo neko visoko družbo.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

Toliko besed o tem je pa malo...no ja ne vem. Povsod v življenju so pravila , ki se jih moramo ( morajo ) držati in če ne zmoreš sodelovati v okviru pravil in kulturnega izražanja je pot odprta. Nihče nikogar ni in ne bo silil k sodelovanju , kar se tiče slik sem tukaj že povedal svoje tukaj. Torej-če Miro (ali kdor koli drug ) ne more ali noče sodelovati potem naj :-#
in ne jokajmo za njim. Bolje 10 kvalitetnih prispevkov kot 1000 kr neki prispevkov. To je moje mnenje.

Gremo :arrow:
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Nejc napisal/-a: Ne razumem vaju Rispo in Miro, oba imata slike objavljene na svojih straneh, obenem sta pa oba pobudnika da bi bile slike dostopne le omejeni skupini ljudi - beri: registriranim članom??? Kje je tu logika?? Confused Confused Think
Jaz nikakor nisem bil noben pobudik tega, samo rekel sem, da je zanimiva ideja in sem že takoj v naslednjem stavku povedal, da mi je po eni strani brez veze vse skupaj, ker se sam forum marikdaj prebiram neprijavlen.
Kar se pa slik tiče, pa jih jaz z veseljem javno objavim, da delim moje mojstrovine z drugimi in sem prav vesel, če mi jih pokomentira čim več ljudi, da imam nekakšno predstavo v čem se morem še izboljšati in sem včasi prav žalosten, če nihče mojih slik ne pokomentira ;):)
Odgovori