Zadeva ČLANI za FORUM!

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
IC-Pohorje503

Zadeva ČLANI za FORUM!

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Živjo!


kdo ni člani tu forumu,potem ne more odprte slike, kod imaš člani je gor na forumu potem lahko odprto sliko v redu?


JAZ ZADEVE SLIKE ZA SAMO ČLANI JE ODPRTO IN GOR SLIKO JE VIDI!

KDO NIMAŠ TU ČLANI POTEM NE MOREŠ GOR SLIKO "GLEDA" , to je boljši!

mnogo ljubitelj je ni člani na forumu in veliko da samo gleda, jaz nočem dam novo sliko na forumu!

v avstrijo je forumu je da samo člani potem lahko odprto sliko, kdo nima člani forumu potem ne moreš vidi sliki!

TO JE BOLJŠU!!!


kdo glas "ZA " ali "NE" ?

lp
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Ni slaba ideja, ampak so dobre stvari in slabe, npr. jaz, če sem v šoli, oz. na javnem mestu se nikoli ne prijavim na forum in potem takem, ne bom mogel gledati kakih novih slik kar tako :D
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Pa kaj še. Ta aplikacija foruma (phpBB) tega sploh ne omogoča. Lahko se omeji le dostop do naše galerije. Tam pa še zdaleč ni vseh slik.

lp
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

Pa zakaj hudiča omejevat dostop do slik? :?: :?: :?: :?:
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
zbowe
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1189
Pridružen: 19.09.2007, 16:14
Kraj: Na sončni strani Krasa
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a zbowe »

cokla napisal/-a:Pa zakaj hudiča omejevat dostop do slik? :?: :?: :?: :?:
Verjetno kaksen neprijavljen lisjak posta slike dobljene na forumu drugje kot svoje.
Je čut cuh na kaluneh, fanti bu dež!
Maaaamaaaaaaaaaaa. Tudi meni pingo!
Prvo krašouc, pole primorc, pole slovenc. Tljan smo na karti.
Uporabniški avatar
mario
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 952
Pridružen: 03.04.2007, 13:13
Kraj: Na pravi strani Alp

Odgovor Napisal/-a mario »

zbowe napisal/-a:
cokla napisal/-a:Pa zakaj hudiča omejevat dostop do slik? :?: :?: :?: :?:
Verjetno kaksen neprijavljen lisjak posta slike dobljene na forumu drugje kot svoje.
moja sliko za vse k gleda da vidu kako se lepa slika od mene
+
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Krščen Matiček, nekatere odgovore moram 10x prebrat, da ugotovim, kaj je oseba napisala. :evil: In tu nimam v mislih tipkarske napake temveč slovnico kot tako. Kaj smo že pozabili pisati slovensko?! Slika Slika

Kar se pa phpBB foruma tiče je pa takole. Obstaja attachment mod pa še kakšen drugi, ki dejansko omejuje gledanje in prenos dodanih slik/datotek zgolj in samo registriranim članom. Če pa se shrani sliko na nek drug, zunanji strežnik, recimo webshots, flickr, slikomat, shrani.si itd., potem ne vidim razloga, zakaj se ne bi dalo te slike videti za vse uporabnike foruma. Na "mojem" forumu zadeva tako preizkušeno deluje.

Slika
Goran
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Gorchi napisal/-a:Krščen Matiček, nekatere odgovore moram 10x prebrat, da ugotovim, kaj je oseba napisala. :evil: In tu nimam v mislih tipkarske napake temveč slovnico kot tako. Kaj smo že pozabili pisati slovensko?!
S tem se pa absulutno strinjam.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Ne bi bil rad preveč pameten, zato naj Mojster pove svoje.

Če pa logično pomislim, na forum se dá vedno le povezava do neke slike, katera je pač na strežniku; shrani. si, slikomat, itd....
Kako naj tabla (phpBB) prepozna link, ki je napisan kot besedilo in ga okvalificira, kdo ga lahko vidi in kdo ne? Če hočeš omejiti dostop do slik, potem ga moraš tam, kamor si sliko naložil. In če tam določiš, da je ogled slike javen, potem ni več pomoči. Vidi jo vsakdo, kdor brska po forumu in naleti na http povezavo. In tako je tudi prav.

Če bi kdo želel zaprt forum, potem je takega potrebno organizirat. Ena od možnosti je "Skupina uporabnikov", kjer se imajo možnost posamezniki zapreti za javnost.

Sicer pa smo to idejo že enkrat, če ne že dvakrat, mleli. press

lp
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Griffith
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1140
Pridružen: 03.04.2007, 14:42
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Griffith »

Brezveze omejevat forum oz. ogled le tega. To bi samo odbijalo možne prihodne člane. Če si jaz sebe zamislim, da uletim na nek forum kjer me lepo arogantno omejijo me vse mine. Potem res dobiš občutek, da je to samo za neke interne priviligirane frajerje. Skratka, ta možnost se mi zdi skrajno neprijazna. Pa tudi, zakaj pa? Ali imamo kaj skrivati? Bodimo ponosni na to kar imamo.
Slika
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

se strinjam da mora bit forum odprt...ne pa za interne ljudi kot se dogaja pri nas velikokrat :)o~~
ker čene hitro nastane kontra forum in je škoda k je ta tok lepo utečen :D
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

kdo nima za Registriraj-forum ,potem ne moreš vidi za sliki in kameri na vlaku, TO JE BOLJŠI!

kdo ima Registriraj , potem lahko vidi sliki in kameri, to je v redu!

moj zadeve to !!!!!

brez Registriraj-forum je odprto sliko, nočem dam! :)

lp,Miro
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

Miro, tvoje slike se lahko tudi pogledajo na slikomatu, ko jih naložiš... videi pa na youtube pod tvojim imenim E402A ( ali nekak tak ), pa nihče ne rabi biti prijavljen :wink: Brez zamere Miro.

Na ta način se da pridoboto veliko članov. Zaradi tega, ker me je zanimalo, kakšne slike so na enem forumu, sem se mogel registrirati in nisem si mislil, ampak sem zdaj zelo aktiven tam :wink: :wink:
Lp Boštjan
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Če se kdo boji za svoje slike, potem je brez veze da jih obeša na internet. Naj jih raje ima doma na CD-ju in jih občuduje sam zase.


mmg, sicer pa Miro ne bo zdržal niti pet minut, da ne bi kakšno nalimal na ta forum. :wink:

lp
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

@Miro, na svoji spletni strani tudi objavljaš slike, pa nikjer ne zahtevaš kakšnega gesla za ogled leteh. Ni mi jasno zakaj želiš eno prakso na forumu, drugo pa izvajaš na svoji spletni strani.
Tine
Odgovori