"reklamiranje"

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
Toma
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 93
Pridružen: 23.09.2005, 18:51
Kraj: Zagreb

"reklamiranje"

Odgovor Napisal/-a Toma »

podrav
par prijedloga za reklamiranje foruma; Anton (administrator hrvatskog foruma) je napravio to nekoliko puta, i danas je broj registriranih clanova tocno 100!!!
- posaljite informaciju na newsgrupe o prometu, i zeljeznici (u sloveniji i na internacionalne)
- pokusajte za Novu progu napisati neku kracu obavijest o forumu
- i naravno; obavijestite sve koje bi mogla zeljeznica zanimati :)
vrijedi pokusati!

toma
Progar
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 96
Pridružen: 26.09.2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Progar »

Sami odlični predlogi. Prepričan sem, da bi se z malo reklame število članov foruma hitro povzpelo še precej čez sto. Samo Nova proga izide v 12.500 izvodih, kar je ogromen potencial.
Pa da ne bomo ostali samo pri modrovanju, kaj bi bilo fino postoriti, se obvežem, da bom novico o forumu spravil v naslednjo Novo progo. Če se bo kdo lotil še novičarskih skupin, pa tudi ne bi bilo slabo.
Toma
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 93
Pridružen: 23.09.2005, 18:51
Kraj: Zagreb

Re:

Odgovor Napisal/-a Toma »

Progar napisal/-a:Sami odlični predlogi. Prepričan sem, da bi se z malo reklame število članov foruma hitro povzpelo še precej čez sto. Samo Nova proga izide v 12.500 izvodih, kar je ogromen potencial.
Pa da ne bomo ostali samo pri modrovanju, kaj bi bilo fino postoriti, se obvežem, da bom novico o forumu spravil v naslednjo Novo progo. Če se bo kdo lotil še novičarskih skupin, pa tudi ne bi bilo slabo.
Za novi broj casopisa HZ-a 'Zeljeznicar' cu napisati tekst o hrvatskom forumu; pa cu svakako spomenuti (i navesti adresu) slovenski forum! :)

toma
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Pasice/benerji

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

V kolikor bi želeli delali reklamo na kakšni internetni strani, uporabite sledeče benerje.

Slika

Slika

Slika
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

že nekaj časa je tole na moji strani :)

hvala bogu da smo to dobili ( forum mislim )
M.
Progar
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 96
Pridružen: 26.09.2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Progar »

Rečeno-storjeno.

Tole je sken prispevka iz zadnje Nove proge, ki je pravkar izšla.

Slika
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

:D :D :D
Hvala ti za trud, ki si ga prispeval za boljšo prepoznavnost in seveda ime našega foruma.

Mislim, da lahko govorim v imenu vseh članov foruma.
Uporabniški avatar
gomulka014
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 454
Pridružen: 18.11.2005, 13:24
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a gomulka014 »

Res super, da se je v Novi progi pojavil tale člančič. Sam sem odkril forum ravno na ta način in sem bil navdušen že nad tem, da tak forum sploh obstaja! :D

Upam, da nas bo kmalu še več in čim več :D
Odgovori