Spletne strani članov foruma

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
BREMZA

Spletne strani članov foruma

Odgovor Napisal/-a BREMZA »

Po pregledu vseh spletnih strani članov ugotavljam, da sem navdušen nad večino strani z železniško tematiko, po všečnosti pa bi jih razporedil nekako takole:
s52r
transalpina
stajler
tunelolog
Mojster_strojevodja
SadniJ
AnejTS
vagonček
Je pa kar nekaj naslovov strani(alex6, zadeti-Branko, tomibus, itd), ki ne obstajajo, a so v seznamu.
Uporabniški avatar
gapi_1
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 25.09.2005, 12:17

Odgovor Napisal/-a gapi_1 »

se tudi jaz strinjam, da so strani lepo urejene in zanimive. upam, da se kmalu pridruzi se kaksna :)

Bi pa predlagal, seveda če je interes, da se mogoč odpre v podtemi OSTALO ena tema, kjer bi recimo lastniki spletnih strani s kratkim postom obvestili ostale, ko bi na svojo stran dodal kaksno zanimivo novost. sam namreč ne pregledujem ravno vsaki dan vseh strani ljubiteljev zeleznic, ker jih je kar precej ( pohvale :wink:). pa se mal reklame bi si naredil. no to samo kot predlog.lp
BREMZA

Odgovor Napisal/-a BREMZA »

Stoprocentno soglašam! :D
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Bomo mal razmišlal glede te pobude.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Progar
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 96
Pridružen: 26.09.2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Progar »

Gapijev predlog je res dober. 8)
st@jler
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 10
Pridružen: 23.10.2005, 16:55
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a st@jler »

gapi_1 napisal/-a:se tudi jaz strinjam, da so strani lepo urejene in zanimive. upam, da se kmalu pridruzi se kaksna :)

Bi pa predlagal, seveda če je interes, da se mogoč odpre v podtemi OSTALO ena tema, kjer bi recimo lastniki spletnih strani s kratkim postom obvestili ostale, ko bi na svojo stran dodal kaksno zanimivo novost. sam namreč ne pregledujem ravno vsaki dan vseh strani ljubiteljev zeleznic, ker jih je kar precej ( pohvale :wink:). pa se mal reklame bi si naredil. no to samo kot predlog.lp
drugače zato obstaja RSS...samo strani tega nimajo (tudi moja še ne).

RSS -> http://sl.wikipedia.org/wiki/RSS_%28protokol%29
http://www.zeleznica.net - spletna stran za ljubitelje male železnice
Odgovori