Fino!

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Fino!

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

Dovolite, da povem tole:
Stran Vlaki info, mi postaja čedalje bolj všeč. Ne glede na občasno "prasketanje" v forumu (odraz pristne demokracije), je tu mogoče dobiti mnogo zanimivih podatkov, povezav in fotografij.Končno neka stran, na kateri je možno dobiti tudi dokaj sveže podatke o dogajanju na našem železniškem omrežju
Vsem, ki ste udeleženi pri urejanju teh strani, iskrena hvala!

Marko
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Dirigent - se strinjam s tabo, edino kar me moti je to, da v 90 % ne veš s kom se pogovarjaš, čeprav smo nedavno drugače pisali, a to se da rešiti (ne odgovarjam tistim, ki jih ne poznam - ali pa so nesramni - en tak je butl ! )
BREMZA

Odgovor Napisal/-a BREMZA »

Velika večina takilih debatnih skupin poteka anonimno-ne vem kaj je s tem narobe?
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Narobe je to, da me je butl osebno užalil ...... in mislim, da se to ne dela na nobeni debatni skupini ne taki , ne drugačni.
BREMZA

Odgovor Napisal/-a BREMZA »

Žalitve in podobno naj pač regulira moderator ali pa lastnik, saj ima instrumente za to. Je pa seveda stvar kulture vsakega posameznika kaj in kako piše o drugih. Ponavadi je tako, da tistega kar ne želimo sebi tudi ne počnemo drugim.
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Demokracija

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

Demokracija je seveda bolj ali manj pristna.....
Žalitve pa ne spadajo v noben sistem....
Uporabniški avatar
strojevodja
Mojster
Mojster
Prispevkov: 147
Pridružen: 05.10.2005, 17:21
Kraj: sirni slovenski tiri

Odgovor Napisal/-a strojevodja »

No mi ki se osebno poznamo demokracijo uveljavljamo kar v osebnih srečanjih :lol:
Odgovori