Zadnje 3 slike

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Zadnje 3 slike

Odgovor Napisal/-a 541 »

Na portalu se vidijo zadnje 3 slike, tudi tiste, ki jih administrator še ni odobril. :roll: Link pa potem odpre stran brez slike, ker v galeriji še niso vidne. Če je to tako mišljeno... :?:
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Ups :lol:

To bo manša napaka, bomo zrihtal ob prvi priliki, da bo kazalo prov.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4637
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Odgovor Napisal/-a igor72 »

To s slikami je vedno slabše..Zadnje 4 dni v galeriji ni novih slik, čeprav so v portalu vsak dan nove.Po starem je blo bulše!!
LEP DAN
Igor
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Opravičilo še enkrat vsem!

Med petkom in ponedeljkom sem si privoščil krajši oddih/dopust in slike v galeriji niso bile potrjene.
Za odpravo napake pa mi je zmankalo časa, je pa sedaj vse v najlepšem redu in je napaka odpravljena.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
gomulka014
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 454
Pridružen: 18.11.2005, 13:24
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a gomulka014 »

Ko ravno teče beseda o galeriji, imam še eno vprašanje. Pred nekaj dnevi sem očitno - pomotoma - vseh pet slik, ki sem jih naložil v galerijo, poslal dvakrat, zato so zdaj tudi dvakrat objavljene. Ali je možno brisanje lastnih slik? Se morda da tudi spremeniti imena in opise svojih fotografij?
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

V javnih galerijah se tega ne da početi, bom pa pogledov katere so podvojene in jih pobrisal, v kolikor pa bi želel kod spremeniti opis pa mi sporoči na email ali pa na PM (ZS)
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Odgovori