Novi vlaki.info

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Sandi, si bova morala avtorstvo deliti fifty-fifty...
Vsak bo dal za eno rundo :berr :lol: :lol: :lol:

Dodaten nasvet: če vam je uspelo poslati post brez "spakc" bodite :lol: :lol: :lol:
Če se le da, ne popravljajte že poslanega posta (Edit), saj se vam lahko zgodi, da z najmanjšim popravilom "fašete" spakce.
Če pa že morate popravljati že odposlani post, si ga prej vsaj shranite, da boste lahko potem k poslanemu postu s "spakcami" dodali shranjen tekst brez "spakcev" in potem pobrisali tekst s spakci in ponovno poslali post. To delaš tako dolgo, dokler ne uspeš ali pa dobiš nekaj podobnega kot @Cepi :lol: :lol: :lol:
Cepi napisal/-a:
Dobu bom popizditis :!: :!: :evil: :evil:

Tle pa ni ošpic.
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Sicer ne morem dokazati. Vendar se mi zdi, da pride do teh spakic takrat, ko se v istem času urejata (pišeta) dva ali celo več postov. :-k
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Spet so workoholiki potegnil takratko... :wink: :lol: :lol:
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

železocestnik napisal/-a:Spet so workoholiki potegnil takratko... :wink: :lol: :lol:
Ja! Od sedaj dalje pišem samo še v stilu: .... "Ja!" ..... in .... "Ne!" Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Nemci so še naprednejši...Slika
Ko se nočejo o čem izjasniti, so s pomočjo računstva sešteli Ja+Ne (nemško: Ja+Nein= Jain :lol: :lol: :lol: )
Včasih pride prav :wink:
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Uporabniški avatar
Cepi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 14.12.2007, 18:34
Kraj: Izlake

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a Cepi »

železocestnik napisal/-a: Če se le da, ne popravljajte že poslanega posta (Edit), saj se vam lahko zgodi, da z najmanjšim popravilom "fašete" spakce.
Če pa že morate popravljati že odposlani post, si ga prej vsaj shranite, da boste lahko potem k poslanemu postu s "spakcami" dodali shranjen tekst brez "spakcev" in potem pobrisali tekst s spakci in ponovno poslali post. To delaš tako dolgo, dokler ne uspeš ali pa dobiš nekaj podobnega kot @Cepi :lol: :lol: :lol:
Cepi napisal/-a:
Dobu bom popizditis :!: :!: :evil: :evil:

Tle pa ni ošpic.
Še ena moja ugotovitev.

Če sem popravljal post v topicu sem skoraj vedno dobil spacke, s predogledom ali brez. Zato sem celoten tekst skopiral v program za urejanje besedila, ga popravil in ponovno skopiral nazaj. Pred tem sem prvoten tekst v celoti zbirasl in ni bilo nezaželenih "ošpic". Če sem zbirsal samo del oz. potem brisal stari del so se še pjavljale "ošpice".
Uporabniški avatar
bungee-
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 133
Pridružen: 06.01.2009, 10:52

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a bungee- »

Kvake, ki se pojavijo po oddaji prispevka mi so posledica šumnikov mi gredo na ž�ce. dajte to mal pošt�at, vem da se da in da je to nastavitev na strežni� tista.

Ne ljubi se mi vsakič po�avljat teh trapastih kvadratkov! :evil:
Z dinamitom in kladivom je možno vse!
Poanta je v doziranju.
Nejc

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a Nejc »

bungee- napisal/-a:Kvake, ki se pojavijo po oddaji prispevka mi so posledica šumnikov mi gredo na ž�ce. dajte to mal pošt�at, vem da se da in da je to nastavitev na strežni� tista.

Ne ljubi se mi vsakič po�avljat teh trapastih kvadratkov! :evil:
Za začetek se prosim lepo umiri. Nisi edini, ki mu povzročajo glavobol ali depresijo. Poskusi se izgoniti ponavljajočim popravljanjem prispevkov. Dobro preglej prispevek pred objavo (ne s predogledom, ker se navadno ravno tam prikažejo spakci - kvake, po tvoje :wink: ), preden ga pošlješ.

lp
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Bungee, kvake se pojavljajo naključno, vedno poberejo dva znaka, šumniki so lahko ali pa jih ni vmes. Lahko sta tudi samo dva presledka (če sta slučajno tam). Drugače pa se splača parkrat naresti predogled in potem poslat, ko je v redu.
Občutek imam, da ima Dolfe prav - da se kvake pojavijo, ko slučajno 2 pošiljata hkrati sporočilo. Mam občutek, da bi bilo treba kak php.ini popraviti in povečati razpoložljiv pomnilnik?
Goran
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

@bungee- nastavitev je kot listja in trave in za enkrat še ni blo taprave rešitve za vse skupaj.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Jaz sem se sinoči malce igral in istočasno urejal tekst iz dveh računalnikov. Tristo zelenih Murphyev, nikoli ni skazilo. Vse je delalo tako kot treba. Zgodaj zjutraj pa sem bil na forumu čisto sam. Vsaj tako je pisalo, spake pa veselo v luft. Torej to ni tó.

Malce pa sem se tudi pogovarjal s fanti, ki balinajo svoje internetne strani. Padlo je mnenje, da je za to kriva neka zgrešena nastavitev v phpBB. Res jih je kot listja in trave.
Mojster, kaj če bi omenjeni program resetiral, oz. še enkrat naložil na server, v privzetih nastavitvah. Potem pa znova počasi vključeval potrebne opcije. Morda bi tako povozilo tistega vraga, ki nam zadaje muke Kristusove. Kajti, ne verjamem da se boš spomnil toliko za nazaj, pri katerih spremembah ga je pričelo srati.
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Morda kot zanimivost. @SandiP je odkril enako težavo tudi drugje:

http://www.vlaki.info/forum/viewtopic.p ... 3&start=75

Slika


Pohod z virusi: nore krave, ptič� gripa, prašičja�ripa, comp-črkovna gripa, ..... press Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
whistler
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 716
Pridružen: 31.05.2007, 19:19
Kraj: Gorenjska

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a whistler »

Tudi sam sem našel še precej strani, katere bolehajo za t.i. comp-črkovno gripo...
Vlak je vedno hitrejši!
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Dolfe, webshots ne obvlada šumnikov in zatorej ne moreš njihove težave šteti za sorodne našim...
Goran
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Novi vlaki.info

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Gorči, saj ni problem v šumnikih, ti so praviloma kar trdoživi in redko kdaj manjkajo. Compe matra povsem običajna latinica, s presledkom vred.
Vse kaže na to, da so računalniki v letu 2009 doživeli že takšno stopnjo evolucije, da se z "vprašajčki" nenehno sprašujejo, kaj je tam - kjer je nič. :lol:

Amerikanci pa itak - kriva je alkaida. press
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Odgovori